Licences reģistrēšanas kārtība

Ja Jūs savu bērnu vēlaties pirmo reizi pieteikt sacensībām, tad vispirms ir jāveic pirmreizējā licences reģistrēšana U10 tenisa mājas lapas sistēmā un jāapmaksā licence.

1.solis - sadaļā Licence, apakšadaļā Reģistrēt licence būs iespēja uzspiest uz pogu - Reģistrēt licenci. Tur Jūs aizpildat nepieciešamos datus par spēlētāju.

2.solis - licences apmaksa tiks piedāvāta uzreiz kad Jūs būsiet veiksmīgi tikuši galā ar 1.soli. Maksa pirmreizējai reģistrācijai - 16 Eur

3.solis - pēc apmaksas Jums uzreiz uz e-pastu atnāks spēlētāja licences numurs ar kuru Jūs turpmāk varēsiet pieteikt spēlētāju uz sacensībām!

4.solis - aptuveni mēneša laikā Jums uz e-pastu atnāks informācija par to, ka Jūs varat nākt uz LTS biroju un saņemt licenci. Licences izgatavošanas ātrums ir atkarīgs no tā, cik konkrētajā mēnesī ir pieteiktas licences uz izgatavošanu.

Kad bērns būs jau reģistrēts sistēmā turpmākos gadus Jums būs jāveic tikai licences pagarināšana katram nākamajam gadam.

1.solis - sadaļā Licence, apakšsadaļā Pagarināt licenci - Jums būs jānorāda spēlētāja licences numurs, kuru Jūs vēlaties pagarināt konkrētajam gadam.

2.solis - jāveic apmaksa un uzreiz pēc apmaksas licence būs aktivizēta. Licences aktivizēšanas maksa 11 Eur.

______________________________________________________________________

Papildus informācija par licences izmantošanu:

Biedra nauda ir ikgadējs maksājums. Gads tiek uzsākts ar 1.janvāri un ilgst līdz 31.decembrim, arī biedra naudas samaksas uzskaite notiek kalendārajā uzskaitē (piemēram, ja biedra nauda tiek iemaksāta janvārī vai septembrī, vai citā attiecīgā gada mēnesī, biedra licence ir derīga uz konkrēto kalendāro gadu līdz attiecīgā gada decembrim, ieskaitot).

Netiek piemērotas sekojošas atskaites sistēmas - ja biedra nauda ir iemaksāta piemēram 2015.gada martā - tās derīgums ir līdz 2015.gada decembrim, nevis līdz 2016.gada martam, tāpat ir ar citiem mēnešiem.

______________________________________________________________________

Ja ir problēmas ar apmaksu caur U10 tenisa lapā piedāvāto sistēmu, tad var veikt apmaksu uz zemāk norādītajiem rekvizītiem. Šādā gadījumā licences aktivizēšana nenotiks pēc klienta pieprasījuma, bet gan pēc grāmatvedības apmaksas apstiprinājuma, kas var aizņemt līdz pat 10 darba dienām. Maksājuma uzdevumi uz epastu netiks pieņemti, kā apstiprinājums maksājumam.

Rekvizīti:
Latvijas tenisa savienība
O.Kalpaka pr.16, Jūrmala, LV2010
Reģ.Nr.40008009525
A/S Swedbanka, kods HABALV22
Konts: LV89HABA001940J038760

Maksājuma uzdevumā jānorāda - spēlētāja vārds, uzvārds un personas kods. Piemēram: gada maksa par licenci Andris Bērziņš p.k. 123456-654321.

Tie kas pirmo reizi reģistrē licenci, lūgums pirms datu apstiprināšanas pārliecināties, ka visi dati ir pareizi ievadīti. Vārdam uzvārdam, kas tiek uzrādīts maksājuma uzdevumā ir tikai informatīvs raksturs, lai noteiktu par kuru bērnu tiek samaksāts. Uz licences tiks drukāts vārds, uzvārds, kas tika norādīts reģistrējot bērnam licences datus U10 tenisa mājas lapā.

 

 

lts lts lts


Mūs atbalsta

lg seb Wilson Milzu Venden Igate Food Union vs lok lsfp