Sacensību kalendārs 2018

Rezultāti saskaņoti ar LTS: 2018-01-30 06:35:03

Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
686 20.01. U8
Zēni
SMScredit tenisa centrs, K.Ulmaņa gatve 150, Rīga Jānis Mellups 26544946
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 6 P V
1 2 Gustavs Gardovskis 
VL tenisa skola
 
:
:
:
:
:
2 4 Krišjānis Emīls Priede 
Individuāli
 
:
:
:
:
:
3 5 Raimonds Stabiņš 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
:
:
4 6 Artemijs Vaskis 
Ventspils tenisa klubs
 
:
:
:
:
:
5 7 Gustavs Gutans 
ACB/VL Tenisa skola
 
:
:
:
:
:
6 8 Vladislavs Samsonovs 
Teniss Rīgā biedrība
 
:
:
:
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 6 P V
1 9 Gustavs Līvs Bormanis 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
:
:
2 10 Kārlis Dambiņš 
Individuāli
 
:
:
:
:
:
3 11 Edvards Cimermanis 
Individuāli
 
:
:
:
:
:
4 12 Damirs Livanskis  
Liepājas tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
:
5 13 Aleksandrs Harjuzovs 
Ventspils tenisa klubs
 
:
:
:
:
:
6 14 Ralfs Mūrnieks 
Ventspils tenisa klubs
 
:
:
:
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 6 P V
1 15 Leonards Ozoliņš 
Liepājas tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
:
2 16 Aleksejs Žuravļovs 
 
:
:
:
:
:
3 17 Ernests Šulcs 
ACB/VL Tenisa skola
 
:
:
:
:
:
4 18 Jēkabs Stikuts 
 
:
:
:
:
:
5 19 Kristofers Mālnieks 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
:
:
6 20 Mārtiņš Briedis 
 
:
:
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
686 20.01. U8
Zēni
SMScredit tenisa centrs, K.Ulmaņa gatve 150, Rīga Jānis Mellups 26544946
4.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 6 P V
1 21 Olivers Arons 
Liepājas tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
:
2 22 Patriks Arnicāns 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
:
:
3 23 Matvejs Tracuks 
Teniss Rīgā biedrība
 
:
:
:
:
:
4 24 Reinis Zvirgzdiņš 
Tennis 4Fun
 
:
:
:
:
:
5 25 Kristers Āboltiņš 
SK "Garkalnes TS"
 
:
:
:
:
:
6 26 Ernests Kosītis 
Cēsu TB
 
:
:
:
:
:
1-4 VIETA
1gr.1v    
   
2gr.1v
:
 
    1.
3gr.1v  
:
   
4gr.1v
:
 
   
 
:
3.
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
686 20.01. U8
Meitenes
SMScredit tenisa centrs, K.Ulmaņa gatve 150, Rīga Jānis Mellups 26544946
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 6 P V
1 1 Maria Klevanova 
Centrālais tenisa klubs
 
:
:
:
:
:
2 2 Alise Kaļimuļina 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
:
:
3 3 Elizabete Ozola 
Centrālais tenisa klubs
 
:
:
:
:
:
4 4 Valerija Titova 
Teniss Rīgā biedrība
 
:
:
:
:
:
5 5 Vlada Fadejeva 
Centrālais tenisa klubs
 
:
:
:
:
:
6 6 Elizabete Volkolakova 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 6 P V
1 7 Anna Bļinkova 
Teniss Rīgā biedrība
 
:
:
:
:
:
2 8 Melitina Kotlyarova 
Tenisa klubs - Jūra
 
:
:
:
:
:
3 9 Emīlija Brūdere 
Liepājas tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
:
4 10 Darina Matvejeva 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
:
:
5 11 Monta Visočanska 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
:
:
6 12 Keitija Petrovica 
Liepājas tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 6 P V
1 14 Odrija Stolere 
 
:
:
:
:
:
2 15 Viktorija Savenoka 
Teniss Rīgā biedrība
 
:
:
:
:
:
3 16 Melanija Lielgalve 
Centrālais tenisa klubs
 
:
:
:
:
:
4 17 Kira Surasova 
Tenisa skola "Spars"
 
:
:
:
:
:
5 18 Laura Mantaja 
SK "Garkalnes TS"
 
:
:
:
:
:
6 19 Marina Markina 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
686 20.01. U8
Meitenes
SMScredit tenisa centrs, K.Ulmaņa gatve 150, Rīga Jānis Mellups 26544946
4.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 6 P V
1 20 Beatrise Varkale 
Liepājas tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
:
2 22 Jeļizaveta Rižkova 
Liepājas tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
:
3 23 Polīna Isakova 
Teniss Rīgā biedrība
 
:
:
:
:
:
4 24 Nana Kučuhidze 
Ventspils tenisa klubs
 
:
:
:
:
:
5 25 Dārta Auslande 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
:
:
6 26 Līga Freimane 
Teniss Rīgā biedrība
 
:
:
:
:
:
1-4 VIETA
1gr.1v    
   
2gr.1v
:
 
    1.
3gr.1v  
:
   
4gr.1v
:
 
   
 
:
3.

Sacensību tiesneši

Galvenais tiesnesis:


Laukuma tiesneši:

Soda punkti