Sacensību kalendārs 2018

Rezultāti saskaņoti ar LTS: 2018-01-30 06:40:23

Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
687 21.01 U9
Zēni
SMScredit tenisa centrs, K.Ulmaņa gatve 150,Rīga Janis Mellups 26544946
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 1 Jegors Haritonovs 
Tenisa skola "Spars"
 
:
:
:
:
2 2 Matvejs Gurskis 
 
:
:
:
:
3 3 Nils Zābers 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
:
4 4 Maksims Smarguns 
Centrālais tenisa klubs
 
:
:
:
:
5 5 Ņikita Iņutins 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 6 Orests Ronis 
Liepājas tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
2 7 Dāvis Karpovs 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
:
3 8 Vestards Elsbergs 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
:
4 9 Ivans Malinovs 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
:
5 10 Ugnius Remeikis 
 
:
:
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 11 Henrijs Sutta 
 
:
:
:
:
2 12 Jaroslavs Kieņa 
 
:
:
:
:
3 13 Ričards Vingris 
Tenisa klubs Jelgava
 
:
:
:
:
4 14 Ivans Tarasovs 
Individuāli
 
:
:
:
:
5 16 Timo Bertrams Tikums 
Liepājas tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
687 21.01 U9
Zēni
SMScredit tenisa centrs, K.Ulmaņa gatve 150,Rīga Janis Mellups 26544946
1-3 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1gr.1v  
:
:
2 2gr.1v  
:
:
3 3gr.1v  
:
:
4-6 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1gr.2v  
:
:
2 2gr.2v  
:
:
3 3gr.2v  
:
:
7-9 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1gr.3v  
:
:
2 2gr.3v  
:
:
3 3gr.3v  
:
:
10-12 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1gr.4v  
:
:
2 2gr.4v  
:
:
3 3gr.4v  
:
:
13-15 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1gr.5v  
:
:
2 2gr.5v  
:
:
3 3gr.5v  
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
687 21.01 U9
Meitenes
SMScredit tenisa centrs, K.Ulmaņa gatve 150,Rīga Janis Mellups 26544946
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 1 Lote Līva Bormane 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
:
2 2 Katrina Visnevska 
SK "Garkalnes TS"
 
:
:
:
:
3 3 Madara Aspere 
Individuāli
 
:
:
:
:
4 4 Marija Bistrova 
Tenisa skola "Orange Tennis"
 
:
:
:
:
5 5 Gerda Griezne 
Bīriņa tenisa klubs
 
:
:
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 6 Keisija Bērziņa 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
:
2 7 Emīlija Flugina 
SK "Garkalnes TS"
 
:
:
:
:
3 8 Adriāna Rižakova 
Denisa Pavlova tenisa skola
 
:
:
:
:
4 9 Lueta Robalte 
Individuāli
 
:
:
:
:
5 10 Emīlija Zeltiņa 
Fortūna un Sports -Z
 
:
:
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 11 Annija Grava 
SK "Garkalnes TS"
 
:
:
:
:
2 12 Karolīna Lāce 
Liepājas tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
3 13 Nora Gurjeva 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
:
4 14 Annija Elizabete Vilde 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
:
5 15 Elza Agate Dimante 
Denisa Pavlova tenisa skola
 
:
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
687 21.01 U9
Meitenes
SMScredit tenisa centrs, K.Ulmaņa gatve 150,Rīga Janis Mellups 26544946
4.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 16 Daniela Šafīra 
Zauers TK
 
:
:
:
:
2 17 Rusnė Donelaitė 
 
:
:
:
:
3 18 Marta Strautniece 
Tenisa klubs Jelgava
 
:
:
:
:
4 19 Anna Šteinberga 
Ventspils tenisa klubs
 
:
:
:
:
5 20 Marianna Kovaļenko 
Individuāli
 
:
:
:
:
1-4 VIETA
1gr.1v    
   
2gr.1v
:
 
    1.
3gr.1v  
:
   
4gr.1v
:
 
   
 
:
3.
5-8 VIETA
1gr.2v    
   
2gr.2v
:
 
    5.
3gr.2v  
:
   
4gr.2v
:
 
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
687 21.01 U9
Meitenes
SMScredit tenisa centrs, K.Ulmaņa gatve 150,Rīga Janis Mellups 26544946
9-12 VIETA
1gr.3v    
   
2gr.3v
:
 
    9.
3gr.3v  
:
   
4gr.3v
:
 
13-16 VIETA
1gr.4v    
   
2gr.4v
:
 
    13.
3gr.4v  
:
   
4gr.4v
:
 
17-20 VIETA
1gr.5v    
   
2gr.5v
:
 
    17.
3gr.5v  
:
   
4gr.5v
:
 

Sacensību tiesneši

Galvenais tiesnesis:


Laukuma tiesneši:

Soda punkti