Sacensību kalendārs 2018

Rezultāti saskaņoti ar LTS: 2018-02-08 17:35:46

Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
689 04.02 U9
Zēni
Mārupes tenisa skola, Mazcenu aleja 6a, Jaunmārupe Kristaps Stenders 29338162
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 1 Orests Ronis 
Liepājas tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
2 2 Timo Bertrams Tikums 
Liepājas tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
3 3 Reinis Rozenbergs 
Centrālais tenisa klubs
 
:
:
:
:
4 4 Jaroslavs Kieņa 
 
:
:
:
:
5 5 Henrijs Miks Gulāns 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 6 P V
1 6 Ričards Vingris 
Tenisa klubs Jelgava
 
:
:
:
:
:
2 7 Vestards Elsbergs 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
:
:
3 8 Jegors Haritonovs 
Tenisa skola "Spars"
 
:
:
:
:
:
4 9 Dāvis Karpovs 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
:
:
5 10 Ņikita Iņutins 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
:
:
6 11 Ivans Malinovs 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
689 04.02 U9
Zēni
Mārupes tenisa skola, Mazcenu aleja 6a, Jaunmārupe Kristaps Stenders 29338162
1/2 FINĀLS
 
:
 
 
:
 
FINĀLI
 
:
1.
 
:
3.
 
:
5.
 
:
7.
 
:
9.
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
689 04.02 U9
Meitenes
Mārupes tenisa skola, Mazcenu aleja 6a, Jaunmārupe Kristaps Stenders 29338162
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 1 Annija Grava 
SK "Garkalnes TS"
 
:
:
:
2 2 Adriāna Rižakova 
Denisa Pavlova tenisa skola
 
:
:
:
3 3 Karolīna Lāce 
Liepājas tenisa sporta skola
 
:
:
:
4 4 Amēlija Jefimova 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 5 Alise Lisovska 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
2 6 Poļina Iļasova 
Liepājas tenisa sporta skola
 
:
:
:
3 7 Anna Zudāne 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
4 8 Anna Šteinberga 
Ventspils tenisa klubs
 
:
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 9 Lueta Robalte 
Individuāli
 
:
:
:
2 10 Marija Bistrova 
Tenisa skola "Orange Tennis"
 
:
:
:
3 11 Emīlija Flugina 
SK "Garkalnes TS"
 
:
:
:
4 12 Annija Elizabete Vilde 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
4.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 13 Paula Kapača 
Tenisa klubs Aizkraukle
 
:
:
:
2 14 Gerda Griezne 
Bīriņa tenisa klubs
 
:
:
:
3 15 Keisija Bērziņa 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
4 16 Nora Gurjeva 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
689 04.02 U9
Meitenes
Mārupes tenisa skola, Mazcenu aleja 6a, Jaunmārupe Kristaps Stenders 29338162
1-4 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 1gr.1v  
:
:
:
2 2gr.1v  
:
:
:
3 3gr.1v  
:
:
:
4 4gr.1v  
:
:
:
5-8 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 1gr.2v  
:
:
:
2 2gr.2v  
:
:
:
3 3gr.2v  
:
:
:
4 4gr.2v  
:
:
:
9-12 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 1gr.3v  
:
:
:
2 2gr.3v  
:
:
:
3 3gr.3v  
:
:
:
4 4gr.3v  
:
:
:
13-16 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 1gr.4v  
:
:
:
2 2gr.4v  
:
:
:
3 3gr.4v  
:
:
:
4 4gr.4v  
:
:
:

Sacensību tiesneši

Galvenais tiesnesis:


Laukuma tiesneši:

Soda punkti