Sacensību kalendārs 2018

Rezultāti saskaņoti ar LTS: 2018-02-19 11:58:44

Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
690 10.02 U8
Zēni
Gaujas iela 26, Ādaži, LV-2164 Marija Kozireva 29837597
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 1 Vladislavs Samsonovs 
Teniss Rīgā biedrība
 
:
:
:
:
2 2 Stanislav Tukhvatulin 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
:
3 3 Oskars Dzērvītis 
Tenisa klubs Aizkraukle
 
:
:
:
:
4 4 Gustavs Gutans 
ACB/VL Tenisa skola
 
:
:
:
:
5 6 Matvejs Tracuks 
Teniss Rīgā biedrība
 
:
:
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 7 Ričards Jaunzems 
Cēsu TB
 
:
:
:
:
2 8 Jēkabs Stikuts 
 
:
:
:
:
3 9 Kristers Āboltiņš 
SK "Garkalnes TS"
 
:
:
:
:
4 10 Ernests Kosītis 
Cēsu TB
 
:
:
:
:
5 11 Gustavs Līvs Bormanis 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 12 Gustavs Gardovskis 
ACB/VL Tenisa skola
 
:
:
:
:
2 13 Ričards Lazda 
Tenisa klubs Jelgava
 
:
:
:
:
3 14 Reinis Zvirgzdiņš 
Tennis 4Fun
 
:
:
:
:
4 15 Patriks Arnicāns 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
:
5 16 Damirs Livanskis  
Liepājas tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
690 10.02 U8
Zēni
Gaujas iela 26, Ādaži, LV-2164 Marija Kozireva 29837597
4.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 6 P V
1 17 Raimonds Stabiņš 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
:
:
2 18 Ernests Šulcs 
ACB/VL Tenisa skola
 
:
:
:
:
:
3 19 Ernests Ritovs 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
:
:
4 20 Ričards Lācis 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
:
:
5 21 Aleksejs Žuravļovs 
 
:
:
:
:
:
6 22 Rodions Zambars 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
:
:
1-4 VIETA
1gr.1v    
   
2gr.1v
:
 
    1.
3gr.1v  
:
   
4gr.1v
:
 
 
:
3.
5-8 VIETA
1gr.2v    
   
2gr.2v
:
 
    5.
3gr.2v  
:
   
4gr.2v
:
 
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
690 10.02 U8
Zēni
Gaujas iela 26, Ādaži, LV-2164 Marija Kozireva 29837597
9-12 VIETA
1gr.3v    
   
2gr.3v
:
 
    9.
3gr.3v  
:
   
4gr.3v
:
 
13-16 VIETA
1gr.4v    
   
2gr.4v
:
 
    13.
3gr.4v  
:
   
4gr.4v
:
 
17-20 VIETA
1gr.5v    
   
2gr.5v
:
 
    17.
3gr.5v  
:
   
4gr.5v
:
 
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
690 10.02 U8
Meitenes
Gaujas iela 26, Ādaži, LV-2164 Marija Kozireva 29837597
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 1 Dārta Auslande 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
:
2 2 Elizabete Ozola 
Individuāli
 
:
:
:
:
3 3 Katrīna Sutta 
 
:
:
:
:
4 4 Anna Bļinkova 
Teniss Rīgā biedrība
 
:
:
:
:
5 5 Maria Klevanova 
Centrālais tenisa klubs
 
:
:
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 6 Kira Surasova 
Tenisa skola "Spars"
 
:
:
:
:
2 7 Nana Kučuhidze 
Ventspils tenisa klubs
 
:
:
:
:
3 8 Anna Valtere 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
:
4 9 Vlada Fadejeva 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
:
5 11 Odrija Stolere 
 
:
:
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 12 Emīlija Brūdere 
Liepājas tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
2 13 Anastasija Boiko 
Ventspils tenisa klubs
 
:
:
:
:
3 14 Marina Markina 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
:
4 15 Melanija Lielgalve 
Individuāli
 
:
:
:
:
5 16 Mišela Ņečajeva 
Vārpu tenisa centrs
 
:
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
690 10.02 U8
Meitenes
Gaujas iela 26, Ādaži, LV-2164 Marija Kozireva 29837597
4.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 17 Darina Matvejeva 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
:
2 18 Jeļizaveta Sorokivska 
Vārpu tenisa centrs
 
:
:
:
:
3 19 Alise Aleksejeva 
Individuāli
 
:
:
:
:
4 20 Viktorija Savenoka 
Teniss Rīgā biedrība
 
:
:
:
:
5 21 Melitina Kotlyarova 
Tenisa klubs - Jūra
 
:
:
:
:
1-4 VIETA
1gr.1v    
   
2gr.1v
:
 
    1.
3gr.1v  
:
   
4gr.1v
:
 
 
:
3.
5-8 VIETA
1gr.2v    
   
2gr.2v
:
 
    5.
3gr.2v  
:
   
4gr.2v
:
 
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
690 10.02 U8
Meitenes
Gaujas iela 26, Ādaži, LV-2164 Marija Kozireva 29837597
9-12 VIETA
1gr.3v    
   
2gr.3v
:
 
    9.
3gr.3v  
:
   
4gr.3v
:
 
13-16 VIETA
1gr.4v    
   
2gr.4v
:
 
    13.
3gr.4v  
:
   
4gr.4v
:
 
17-20 VIETA
1gr.5v    
   
2gr.5v
:
 
    17.
3gr.5v  
:
   
4gr.5v
:
 
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
690 10.02 U9
Zēni
Gaujas iela 26, Ādaži, LV-2164 Marija Kozireva 29837597
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 1 Nils Zābers 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
:
2 2 Ričards Vingris 
Tenisa klubs Jelgava
 
:
:
:
:
3 3 Henrijs Miks Gulāns 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
:
4 4 Ivans Malinovs 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
:
5 6 Reinis Rozenbergs 
Centrālais tenisa klubs
 
:
:
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 7 Ņikita Iņutins 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
:
2 8 Henrijs Sutta 
 
:
:
:
:
3 9 David Ambartsumyan 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
:
4 10 Matvejs Gurskis 
 
:
:
:
:
5 11 Jaroslavs Kieņa 
 
:
:
:
:
1/2 FINĀLS
 
:
 
 
:
 
FINĀLI
 
:
1.
 
:
3.
 
:
5.
 
:
7.
 
:
9.
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
690 10.02 U9
Meitenes
Gaujas iela 26, Ādaži, LV-2164 Marija Kozireva 29837597
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 1 Gerda Griezne 
Bīriņa tenisa klubs
 
:
:
:
:
2 2 Keisija Bērziņa 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
:
3 3 Rusnė Donelaitė 
 
:
:
:
:
4 4 Katrina Visnevska 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
:
5 5 Elza Agate Dimante 
Denisa Pavlova tenisa skola
 
:
:
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 6 Patricija Mudraja 
Centrālais tenisa klubs
 
:
:
:
:
2 7 Madara Aspere 
Individuāli
 
:
:
:
:
3 8 Karolīna Lāce 
Liepājas tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
4 9 Alise Lisovska 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
:
5 10 Marija Bistrova 
Tenisa skola "Orange Tennis"
 
:
:
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 11 Daniela Šafīra 
Zauers TK
 
:
:
:
:
2 12 Emīlija Orniņa 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
:
3 13 Ketlina Zvaune 
Teniss Rīgā biedrība
 
:
:
:
:
4 14 Annija Grava 
SK "Garkalnes TS"
 
:
:
:
:
5 15 Amēlija Jefimova 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
690 10.02 U9
Meitenes
Gaujas iela 26, Ādaži, LV-2164 Marija Kozireva 29837597
4.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 16 Emīlija Flugina 
SK "Garkalnes TS"
 
:
:
:
:
2 17 Nora Gurjeva 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
:
3 18 Annija Elizabete Vilde 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
:
4 19 Lote Līva Bormane 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
:
5 20 Paula Gurecka 
Liepājas tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
1-4 VIETA
1gr.1v    
   
2gr.1v
:
 
    1.
3gr.1v  
:
   
4gr.1v
:
 
 
:
3.
5-8 VIETA
1gr.2v    
   
2gr.2v
:
 
    5.
3gr.2v  
:
   
4gr.2v
:
 
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
690 10.02 U9
Meitenes
Gaujas iela 26, Ādaži, LV-2164 Marija Kozireva 29837597
9-12 VIETA
1gr.3v    
   
2gr.3v
:
 
    9.
3gr.3v  
:
   
4gr.3v
:
 
13-16 VIETA
1gr.4v    
   
2gr.4v
:
 
    13.
3gr.4v  
:
   
4gr.4v
:
 
17-20 VIETA
1gr.5v    
   
2gr.5v
:
 
    17.
3gr.5v  
:
   
4gr.5v
:
 

Sacensību tiesneši

Galvenais tiesnesis:


Laukuma tiesneši:

Soda punkti