Sacensību kalendārs 2018

Rezultāti saskaņoti ar LTS: 2018-02-13 12:02:10

Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
691 11.02 U10
Zēni
Gaujas iela 26, Ādaži, LV-2164 Marija Kozireva 29837597
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 1 Andrejs Bendrāts 
Tenisa skola "Spars"
 
:
:
:
2 2 Martins Mašals 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
3 3 Kristofers Strazds 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
4 4 Nils Neo Trapāns 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 5 Ēriks Valeinis 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
2 6 Reinis Svarāns 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
3 7 Bogdans Kozlovs 
Liepājas tenisa sporta skola
 
:
:
:
4 8 Gustavs Brižs 
ACB/VL Tenisa skola
 
:
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 9 Ēriks Mašals 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
2 10 Nikita Bļinkovs 
Teniss Rīgā biedrība
 
:
:
:
3 11 Patriks Brieze 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
4 12 Ivan Sokiran 
Individuāli
 
:
:
:
4.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 13 Rafaels Bācis 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
2 14 Marats Apens 
Teniss Rīgā biedrība
 
:
:
:
3 15 Egils Niedra 
SK "Garkalnes TS"
 
:
:
:
4 16 Rihards Neimanis 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
691 11.02 U10
Zēni
Gaujas iela 26, Ādaži, LV-2164 Marija Kozireva 29837597
1-4 VIETA
1gr.1v    
   
2gr.1v
:
 
    1.
3gr.1v  
:
   
4gr.1v
:
 
   
 
:
3.
5-8 VIETA
1gr.2v    
   
2gr.2v
:
 
    5.
3gr.2v  
:
   
4gr.2v
:
 
   
 
:
7.
9-12 VIETA
1gr.3v    
   
2gr.3v
:
 
    9.
3gr.3v  
:
   
4gr.3v
:
 
   
 
:
11.
13-16 VIETA
1gr.4v    
   
2gr.4v
:
 
    13.
3gr.4v  
:
   
4gr.4v
:
 
   
 
:
15.
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
691 11.02 U10
Meitenes
Gaujas iela 26, Ādaži, LV-2164 Marija Kozireva 29837597
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 1 Sofija Āboltiņa 
SK "Garkalnes TS"
 
:
:
:
2 2 Paula Grabovska 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
3 3 Krista Sautiņa 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
4 4 Odeta Panasa 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 5 Karina Joničenoka 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
2 6 Alise Latiša 
Liepājas tenisa sporta skola
 
:
:
:
3 7 Anna Azarova 
Liepājas tenisa sporta skola
 
:
:
:
4 8 Valeria Guseva 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 9 Alena Bobkina 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
2 10 Dārta Egle 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
3 11 Evelina Mazkalne 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
4 12 Viktorija Visočanska 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
4.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 13 Adele Kalniņa 
ACB/VL Tenisa skola
 
:
:
:
2 14 Darja Kanaševiča 
LSNT Akadēmija
 
:
:
:
3 15 Aleksandra Torgošova 
Individuāli
 
:
:
:
4 16 Oļesja Demčenkova 
Tenisa skola "Orange Tennis"
 
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
691 11.02 U10
Meitenes
Gaujas iela 26, Ādaži, LV-2164 Marija Kozireva 29837597
1-4 VIETA
1gr.1v    
   
2gr.1v
:
 
    1.
3gr.1v  
:
   
4gr.1v
:
 
   
 
:
3.
5-8 VIETA
1gr.2v    
   
2gr.2v
:
 
    5.
3gr.2v  
:
   
4gr.2v
:
 
   
 
:
7.
9-12 VIETA
1gr.3v    
   
2gr.3v
:
 
    9.
3gr.3v  
:
   
4gr.3v
:
 
   
 
:
11.
13-16 VIETA
1gr.4v    
   
2gr.4v
:
 
    13.
3gr.4v  
:
   
4gr.4v
:
 
   
 
:
15.

Sacensību tiesneši

Galvenais tiesnesis:


Laukuma tiesneši:

Soda punkti