Sacensību kalendārs 2018

Rezultāti saskaņoti ar LTS: 2018-02-26 08:13:28

Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
692 25.02 U10
Zēni
K.Ulmaņa gatve 150 Marija Kozireva 29837597
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 1 Kirils Sokolovs 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
2 2 Armands Aire 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
3 3 Marats Iļjasovs 
Tenisa skola "Orange Tennis"
 
:
:
:
4 4 Ilja Lebedevs 
Individuāli
 
:
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 5 Everts Leonards Neibergs 
ACB/VL Tenisa skola
 
:
:
:
2 6 Ēriks Valeinis 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
3 7 Deividas Bandzevičius 
Individuāli
 
:
:
:
4 8 Kristofers Krūmiņš 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 9 Tomass Dālderis 
Denisa Pavlova tenisa skola
 
:
:
:
2 10 Marats Očeredņuks 
Individuāli
 
:
:
:
3 11 Ilja Maleevs 
 
:
:
:
4 12 Filips Reuts 
Individuāli
 
:
:
:
4.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 13 Ernests Treimanis 
Tenisa skola "Orange Tennis"
 
:
:
:
2 14 Jegors Petrovs 
Tenisa skola "Spars"
 
:
:
:
3 15 Vladimirs Krastiņš 
 
:
:
:
4 16 Matīss Ozoliņš-Pese 
Liepājas tenisa sporta skola
 
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
692 25.02 U10
Zēni
K.Ulmaņa gatve 150 Marija Kozireva 29837597
1-4 VIETA
1gr.1v    
   
2gr.1v
:
 
    1.
3gr.1v  
:
   
4gr.1v
:
 
 
:
3.
5-8 VIETA
1gr.2v    
   
2gr.2v
:
 
    5.
3gr.2v  
:
   
4gr.2v
:
 
 
:
7.
9-12 VIETA
1gr.3v    
   
2gr.3v
:
 
    9.
3gr.3v  
:
   
4gr.3v
:
 
 
:
11.
13-16 VIETA
1gr.4v    
   
2gr.4v
:
 
    13.
3gr.4v  
:
   
4gr.4v
:
 
 
:
15.
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
692 25.02 U10
Meitenes
K.Ulmaņa gatve 150 Marija Kozireva 29837597
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 1 Eleonora Krupnova 
Individuāli
 
:
:
:
2 2 Alma Krūmiņa 
Individuāli
 
:
:
:
3 3 Rūta Marija Aploka 
Cēsu TB
 
:
:
:
4 4 Nikola Medvedeva 
Denisa Pavlova tenisa skola
 
:
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 5 Elizabete Selīna Bērziņa 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
2 6 Stefānija Bolēvica 
ACB/VL Tenisa skola
 
:
:
:
3 7 Alise Bērzupe 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
4 8 Margarita Novik 
Individuāli
 
:
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 9 Simona Kusiņa 
Cēsu TB
 
:
:
:
2 10 Evelīna Poikāne 
Liepājas tenisa sporta skola
 
:
:
:
3 11 Daniela Krušatina 
Liepājas tenisa sporta skola
 
:
:
:
4 12 Adelina Lačinova 
Tenisa sporta skola OPEN
 
:
:
:
4.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 13 Sabīne Vaidere 
Liepājas tenisa sporta skola
 
:
:
:
2 14 Lība Paula Pavāre 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
3 15 Anete Krūmiņliepa 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
4 16 Kamilla Černousova 
Tenisa skola "Spars"
 
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
692 25.02 U10
Meitenes
K.Ulmaņa gatve 150 Marija Kozireva 29837597
1-4 VIETA
1gr.1v    
   
2gr.1v
:
 
    1.
3gr.1v  
:
   
4gr.1v
:
 
 
:
3.
5-8 VIETA
1gr.2v    
   
2gr.2v
:
 
    5.
3gr.2v  
:
   
4gr.2v
:
 
 
:
7.
9-12 VIETA
1gr.3v    
   
2gr.3v
:
 
    9.
3gr.3v  
:
   
4gr.3v
:
 
 
:
11.
13-16 VIETA
1gr.4v    
   
2gr.4v
:
 
    13.
3gr.4v  
:
   
4gr.4v
:
 
 
:
15.

Sacensību tiesneši

Galvenais tiesnesis:


Laukuma tiesneši:

Soda punkti