Sacensību kalendārs 2018

Rezultāti saskaņoti ar LTS: 2018-03-07 18:50:35

Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
693 03.03. U8
Zēni
Mārupes tenisa skola, Mazcenu aleja 6a, Jaunmārupe Kristaps Stenders 29338162
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 1 Patriks Britāns 
Tenisa klubs Aizkraukle
 
:
:
:
:
2 2 Matvejs Tracuks 
Teniss Rīgā biedrība
 
:
:
:
:
3 3 Gustavs Gardovskis 
VL tenisa skola
 
:
:
:
:
4 4 Artis Aire 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
:
5 5 Damirs Livanskis  
Liepājas tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 6 Ralfs Mūrnieks 
Ventspils tenisa klubs
 
:
:
:
:
2 7 Jēkabs Stikuts 
 
:
:
:
:
3 8 Kristers Āboltiņš 
SK "Garkalnes TS"
 
:
:
:
:
4 9 Rodions Zambars 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
:
5 10 Ernests Ritovs 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 11 Oskars Dzērvītis 
Tenisa klubs Aizkraukle
 
:
:
:
:
2 12 Reinis Zvirgzdiņš 
Tennis 4Fun
 
:
:
:
:
3 13 Aleksandrs Harjuzovs 
Ventspils tenisa klubs
 
:
:
:
:
4 14 Mārtiņš Briedis 
 
:
:
:
:
5 15 Ernests Šulcs 
ACB/VL Tenisa skola
 
:
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
693 03.03. U8
Zēni
Mārupes tenisa skola, Mazcenu aleja 6a, Jaunmārupe Kristaps Stenders 29338162
4.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 17 Ričards Melbārdis 
Vārpu tenisa centrs
 
:
:
:
:
2 18 Raimonds Stabiņš 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
:
3 19 Kristofers Mālnieks 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
:
4 20 Artemijs Vaskis 
Ventspils tenisa klubs
 
:
:
:
:
5 21 Ričards Lazda 
Tenisa klubs Jelgava
 
:
:
:
:
1-4 VIETA
1gr.1v    
   
2gr.1v
:
 
    1.
3gr.1v  
:
   
4gr.1v
:
 
   
 
:
3.
5-8 VIETA
1gr.2v    
   
2gr.2v
:
 
    5.
3gr.2v  
:
   
4gr.2v
:
 
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
693 03.03. U8
Zēni
Mārupes tenisa skola, Mazcenu aleja 6a, Jaunmārupe Kristaps Stenders 29338162
9-12 VIETA
1gr.3v    
   
2gr.3v
:
 
    9.
3gr.3v  
:
   
4gr.3v
:
 
13-16 VIETA
1gr.4v    
   
2gr.4v
:
 
    13.
3gr.4v  
:
   
4gr.4v
:
 
17-20 VIETA
1gr.5v    
   
2gr.5v
:
 
    17.
3gr.5v  
:
   
4gr.5v
:
 
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
693 03.03. U8
Meitenes
Mārupes tenisa skola, Mazcenu aleja 6a, Jaunmārupe Kristaps Stenders 29338162
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 6 P V
1 1 Kira Surasova 
Tenisa skola "Spars"
 
:
:
:
:
:
2 2 Polīna Isakova 
Teniss Rīgā biedrība
 
:
:
:
:
:
3 3 Mišela Ņečajeva 
Vārpu tenisa centrs
 
:
:
:
:
:
4 4 Diana Jansone 
Fortūna un Sports -Z
 
:
:
:
:
:
5 5 Anna Bļinkova 
Teniss Rīgā biedrība
 
:
:
:
:
:
6 6 Monta Visočanska 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 6 P V
1 7 Darina Matvejeva 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
:
:
2 8 Paula Krūmiņa 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
:
:
3 9 Nana Kučuhidze 
Ventspils tenisa klubs
 
:
:
:
:
:
4 10 Katrīna Broka 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
:
:
5 11 Melanija Lielgalve 
Centrālais tenisa klubs
 
:
:
:
:
:
6 12 Viktorija Homutova 
Liepājas tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 6 P V
1 13 Vlada Fadejeva 
Centrālais tenisa klubs
 
:
:
:
:
:
2 14 Marina Markina 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
:
:
3 15 Jeļizaveta Rižkova 
Liepājas tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
:
4 16 Alise Kaļimuļina 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
:
:
5 17 Alise Aleksejeva 
Centrālais tenisa klubs
 
:
:
:
:
:
6 18 Maria Klevanova 
Centrālais tenisa klubs
 
:
:
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
693 03.03. U8
Meitenes
Mārupes tenisa skola, Mazcenu aleja 6a, Jaunmārupe Kristaps Stenders 29338162
4.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 6 P V
1 19 Elizabete Ozola 
Centrālais tenisa klubs
 
:
:
:
:
:
2 20 Odrija Stolere 
 
:
:
:
:
:
3 21 Līga Freimane 
Teniss Rīgā biedrība
 
:
:
:
:
:
4 22 Anastasija Boiko 
Ventspils tenisa klubs
 
:
:
:
:
:
5 23 Rada Udačina 
 
:
:
:
:
:
6 24 Jeļizaveta Sorokivska 
Vārpu tenisa centrs
 
:
:
:
:
:
1-4 VIETA
1gr.1v    
   
2gr.1v
:
 
    1.
3gr.1v  
:
   
4gr.1v
:
 
   
 
:
3.

Sacensību tiesneši

Galvenais tiesnesis:


Laukuma tiesneši:

Soda punkti