Sacensību kalendārs 2018

Rezultāti saskaņoti ar LTS: 2018-03-12 11:18:32

Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
694 10.03 U8
Zēni
Gaujas iela 26, Ādaži, LV-2164 Marija Kozireva 29837597
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 1 Kristofers Mālnieks 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
2 2 Daniels Eglītis 
ACB/VL Tenisa skola
 
:
:
:
3 3 Ričards Melbārdis 
Vārpu tenisa centrs
 
:
:
:
4 4 Reinis Zvirgzdiņš 
Tennis 4Fun
 
:
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 5 Rodions Zambars 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
2 6 Gustavs Gutans 
ACB/VL Tenisa skola
 
:
:
:
3 7 Ričards Lācis 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
4 8 Jēkabs Stikuts 
 
:
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 9 Kārlis Dambiņš 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
:
2 10 Ernests Kosītis 
Cēsu TB
 
:
:
:
:
3 11 Patriks Britāns 
Tenisa klubs Aizkraukle
 
:
:
:
:
4 12 Jānis Liberts 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
:
5 13 Mārtiņš Briedis 
 
:
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
694 10.03 U8
Zēni
Gaujas iela 26, Ādaži, LV-2164 Marija Kozireva 29837597
1-3 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1gr.1v  
:
:
2 2gr.1v  
:
:
3 3gr.1v  
:
:
4-6 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1gr.2v  
:
:
2 2gr.2v  
:
:
3 3gr.2v  
:
:
7-9 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1gr.3v  
:
:
2 2gr.3v  
:
:
3 3gr.3v  
:
:
10-13 VIETA
1gr.4v    
   
3gr.4v
:
 
    10.
2gr.4v  
:
   
3gr.5v
:
 
 
:
12.
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
694 10.03 U8
Meitenes
Gaujas iela 26, Ādaži, LV-2164 Marija Kozireva 29837597
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 1 Elizabete Ozola 
Individuāli
 
:
:
:
2 2 Jeļizaveta Sorokivska 
Vārpu tenisa centrs
 
:
:
:
3 3 Katrīna Sutta 
 
:
:
:
4 4 Vlada Fadejeva 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 5 Diana Jansone 
Fortūna un Sports -Z
 
:
:
:
2 6 Anna Valtere 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
3 7 Alise Aleksejeva 
Individuāli
 
:
:
:
4 8 Odrija Stolere 
 
:
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 9 Melitina Kotlyarova 
Tenisa klubs - Jūra
 
:
:
:
:
2 10 Melanija Lielgalve 
Individuāli
 
:
:
:
:
3 11 Katrīna Broka 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
:
4 12 Kira Surasova 
Tenisa skola "Spars"
 
:
:
:
:
5 13 Viktorija Homutova 
Liepājas tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
694 10.03 U8
Meitenes
Gaujas iela 26, Ādaži, LV-2164 Marija Kozireva 29837597
4.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 14 Maria Klevanova 
Centrālais tenisa klubs
 
:
:
:
:
2 15 Nana Kučuhidze 
Ventspils tenisa klubs
 
:
:
:
:
3 16 Monta Visočanska 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
:
4 17 Mišela Ņečajeva 
Vārpu tenisa centrs
 
:
:
:
:
5 18 Darina Matvejeva 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
:
1-4 VIETA
1gr.1v    
   
2gr.1v
:
 
    1.
3gr.1v  
:
   
4gr.1v
:
 
 
:
3.
5-8 VIETA
1gr.2v    
   
2gr.2v
:
 
    5.
3gr.2v  
:
   
4gr.2v
:
 
 
:
7.
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
694 10.03 U8
Meitenes
Gaujas iela 26, Ādaži, LV-2164 Marija Kozireva 29837597
9-12 VIETA
1gr.3v    
   
2gr.3v
:
 
    9.
3gr.3v  
:
   
4gr.3v
:
 
 
:
11.
13-16 VIETA
1gr.4v    
   
2gr.4v
:
 
    13.
3gr.4v  
:
   
4gr.4v
:
 
 
:
15.
 
:
17.
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
694 10.03 U9
Zēni
Gaujas iela 26, Ādaži, LV-2164 Marija Kozireva 29837597
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 1 Romans Kravcovs 
Denisa Pavlova tenisa skola
 
:
:
:
2 2 Henrijs Sutta 
 
:
:
:
3 3 Jaroslavs Kieņa 
 
:
:
:
4 4 Reinis Rozenbergs 
Centrālais tenisa klubs
 
:
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 5 David Ambartsumyan 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
2 6 Matvejs Gurskis 
 
:
:
:
3 7 Nils Zābers 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
4 8 Ņikita Iņutins 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 9 Ivans Malinovs 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
2 10 Emīls Škutāns 
Tenisa klubs Aizkraukle
 
:
:
:
3 11 Timo Bertrams Tikums 
Liepājas tenisa sporta skola
 
:
:
:
4 12 Ričards Vingris 
Tenisa klubs Jelgava
 
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
694 10.03 U9
Zēni
Gaujas iela 26, Ādaži, LV-2164 Marija Kozireva 29837597
1-3 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1gr.1v  
:
:
2 2gr.1v  
:
:
3 3gr.1v  
:
:
4-6 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1gr.2v  
:
:
2 2gr.2v  
:
:
3 3gr.2v  
:
:
7-9 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1gr.3v  
:
:
2 2gr.3v  
:
:
3 3gr.3v  
:
:
10-12 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1gr.4v  
:
:
2 2gr.4v  
:
:
3 3gr.4v  
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
694 10.03 U9
Meitenes
Gaujas iela 26, Ādaži, LV-2164 Marija Kozireva 29837597
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 1 Emīlija Orniņa 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
2 2 Adriāna Rižakova 
Denisa Pavlova tenisa skola
 
:
:
:
3 3 Annija Grava 
SK "Garkalnes TS"
 
:
:
:
4 4 Emīlija Flugina 
SK "Garkalnes TS"
 
:
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 5 Paula Kapača 
Tenisa klubs Aizkraukle
 
:
:
:
2 6 Alise Lisovska 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
3 7 Rusnė Donelaitė 
 
:
:
:
4 8 Anna Zudāne 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 9 Inese Dreimane 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
:
2 10 Daniela Šafīra 
Zauers TK
 
:
:
:
:
3 11 Jekaterina Potapenko 
 
:
:
:
:
4 12 Keisija Bērziņa 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
:
5 13 Karolīna Lāce 
Liepājas tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
694 10.03 U9
Meitenes
Gaujas iela 26, Ādaži, LV-2164 Marija Kozireva 29837597
1-3 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1gr.1v  
:
:
2 2gr.1v  
:
:
3 3gr.1v  
:
:
4-6 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1gr.2v  
:
:
2 2gr.2v  
:
:
3 3gr.2v  
:
:
7-9 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1gr.3v  
:
:
2 2gr.3v  
:
:
3 3gr.3v  
:
:
10-13 VIETA
1gr.4v    
   
3gr.4v
:
 
    10.
2gr.4v  
:
   
3gr.5v
:
 
 
:
12.

Sacensību tiesneši

Galvenais tiesnesis:


Laukuma tiesneši:

Soda punkti