Sacensību kalendārs 2018

Rezultāti saskaņoti ar LTS: 2018-03-19 16:12:26

Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
696 17.03 U9
Zēni
Centrālais tenisa klubs, Baldones iela 7, Rīga Gustavs Gulbis 20379497
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1 Nils Zābers 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
2 2 Reinis Rozenbergs 
Centrālais tenisa klubs
 
:
:
3 3 Ričards Lācis 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 4 Romans Kravcovs 
Denisa Pavlova tenisa skola
 
:
:
2 5 Maksims Smarguns 
Centrālais tenisa klubs
 
:
:
3 6 Matvejs Gurskis 
 
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 7 Jaroslavs Kieņa 
 
:
:
:
2 8 Vestards Elsbergs 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
3 9 Ņikita Iņutins 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
4 10 Henrijs Sutta 
 
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
696 17.03 U9
Zēni
Centrālais tenisa klubs, Baldones iela 7, Rīga Gustavs Gulbis 20379497
1-3 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1gr.1v  
:
:
2 2gr.1v  
:
:
3 3gr.1v  
:
:
4-6 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1gr.2v  
:
:
2 2gr.2v  
:
:
3 3gr.2v  
:
:
7-9 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1gr.3v  
:
:
2 2gr.3v  
:
:
3 3gr.3v  
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
696 17.03 U9
Meitenes
Centrālais tenisa klubs, Baldones iela 7, Rīga Gustavs Gulbis 20379497
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 2 Poļina Iļasova 
Liepājas tenisa sporta skola
 
:
:
:
2 4 Daniela Šafīra 
Zauers TK
 
:
:
:
3 5 Patricija Mudraja 
Centrālais tenisa klubs
 
:
:
:
4 6 Elza Agate Dimante 
Denisa Pavlova tenisa skola
 
:
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 7 Katrina Visnevska 
SK "Garkalnes TS"
 
:
:
:
2 8 Anna Zudāne 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
3 9 Annija Grava 
SK "Garkalnes TS"
 
:
:
:
4 10 Paula Kapača 
Tenisa klubs Aizkraukle
 
:
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 11 Emīlija Orniņa 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
:
2 13 Keisija Bērziņa 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
:
3 14 Emīlija Flugina 
SK "Garkalnes TS"
 
:
:
:
:
4 15 Adriāna Rižakova 
Denisa Pavlova tenisa skola
 
:
:
:
:
5 16 Lueta Robalte 
Individuāli
 
:
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
696 17.03 U9
Meitenes
Centrālais tenisa klubs, Baldones iela 7, Rīga Gustavs Gulbis 20379497
1-3 VIETA
1gr.1v    
   
2gr.1v
:
 
    1.
3gr.1v  
:
   
-
:
 
4-6 VIETA
1gr.2v    
   
2gr.2v
:
 
    4.
3gr.2v  
:
   
-
:
 
7-9 VIETA
1gr.3v    
   
2gr.3v
:
 
    7.
3gr.3v  
:
   
-
:
 
10-12 VIETA
1gr.4v    
   
2gr.4v
:
 
    10.
3gr.4v  
:
   
-
:
 

Sacensību tiesneši

Galvenais tiesnesis:


Laukuma tiesneši:

Soda punkti