Sacensību kalendārs 2018

Rezultāti saskaņoti ar LTS: 2018-03-27 09:19:56

Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
697 25.03 U9
Zēni
Kalnciema iela 207, Rīga, LV-1046 Irina Kuzmina-Rimša 20332244
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 1 Ivans Malinovs 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
:
2 2 Trofims Evdokimovs 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
:
3 3 David Ambartsumyan 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
:
4 4 Tymur Plyhach 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
:
5 5 Kārlis Mikus Leja 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 6 Reinis Rozenbergs 
Centrālais tenisa klubs
 
:
:
:
:
2 7 Matvejs Gurskis 
 
:
:
:
:
3 8 Ričards Vingris 
Tenisa klubs Jelgava
 
:
:
:
:
4 9 Ričards Lācis 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
:
5 10 Henrijs Miks Gulāns 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 11 Ņikita Iņutins 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
:
2 12 Nils Zābers 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
:
3 13 Vestards Elsbergs 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
:
4 14 Timo Bertrams Tikums 
Liepājas tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
5 16 Romans Kravcovs 
Denisa Pavlova tenisa skola
 
:
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
697 25.03 U9
Zēni
Kalnciema iela 207, Rīga, LV-1046 Irina Kuzmina-Rimša 20332244
1-3 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1gr.1v  
:
:
2 2gr.1v  
:
:
3 3gr.1v  
:
:
4-6 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1gr.2v  
:
:
2 2gr.2v  
:
:
3 3gr.2v  
:
:
7-9 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1gr.3v  
:
:
2 2gr.3v  
:
:
3 3gr.3v  
:
:
10-12 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1gr.4v  
:
:
2 2gr.4v  
:
:
3 3gr.4v  
:
:
13-15 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1gr.5v  
:
:
2 2gr.5v  
:
:
3 3gr.5v  
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
697 25.03 U9
Meitenes
Kalnciema iela 207, Rīga, LV-1046 Irina Kuzmina-Rimša 20332244
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 1 Anna Šteinberga 
Ventspils tenisa klubs
 
:
:
:
2 2 Ketlina Zvaune 
Teniss Rīgā biedrība
 
:
:
:
3 3 Gerda Griezne 
Bīriņa tenisa klubs
 
:
:
:
4 4 Rusnė Donelaitė 
 
:
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 5 Keisija Bērziņa 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
2 6 Karolīna Lāce 
Liepājas tenisa sporta skola
 
:
:
:
3 7 Marija Bistrova 
Tenisa skola "Orange Tennis"
 
:
:
:
4 8 Paula Gurecka 
Liepājas tenisa sporta skola
 
:
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 9 Jekaterina Potapenko 
 
:
:
:
2 10 Alise Lisovska 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
3 11 Lueta Robalte 
Individuāli
 
:
:
:
4 12 Elza Agate Dimante 
Denisa Pavlova tenisa skola
 
:
:
:
4.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 13 Inese Dreimane 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
2 14 Nora Gurjeva 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
3 15 Lote Līva Bormane 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
4 16 Amēlija Jefimova 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
697 25.03 U9
Meitenes
Kalnciema iela 207, Rīga, LV-1046 Irina Kuzmina-Rimša 20332244
1-4 VIETA
1gr.1v    
   
2gr.1v
:
 
    1.
3gr.1v  
:
   
4gr.1v
:
 
 
:
3.
5-8 VIETA
1gr.2v    
   
2gr.2v
:
 
    5.
3gr.2v  
:
   
4gr.2v
:
 
 
:
7.
9-12 VIETA
1gr.3v    
   
2gr.3v
:
 
    9.
3gr.3v  
:
   
4gr.3v
:
 
 
:
11.
13-16 VIETA
1gr.4v    
   
2gr.4v
:
 
    13.
3gr.4v  
:
   
4gr.4v
:
 
 
:
15.
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
697 25.03 U10
Zēni
Kalnciema iela 207, Rīga, LV-1046 Irina Kuzmina-Rimša 20332244
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 1 Gustavs Brižs 
ACB/VL Tenisa skola
 
:
:
:
:
2 2 Everts Leonards Neibergs 
ACB/VL Tenisa skola
 
:
:
:
:
3 3 Jegors Petrovs 
Tenisa skola "Spars"
 
:
:
:
:
4 4 Rihards Neimanis 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
:
5 5 Kristers Daugelis 
ACB/VL Tenisa skola
 
:
:
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 6 Ivan Sokiran 
Individuāli
 
:
:
:
:
2 7 Ernests Treimanis 
Tenisa skola "Orange Tennis"
 
:
:
:
:
3 8 Andrejs Bendrāts 
Tenisa skola "Spars"
 
:
:
:
:
4 9 Filips Reuts 
Individuāli
 
:
:
:
:
5 10 Maiks Vasilioglo 
TC Lielupe
 
:
:
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 11 Marats Apens 
Teniss Rīgā biedrība
 
:
:
:
:
2 12 Kirils Sokolovs 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
:
3 13 Marats Očeredņuks 
Individuāli
 
:
:
:
:
4 14 Kristofers Krūmiņš 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
:
5 15 Marats Iļjasovs 
Tenisa skola "Orange Tennis"
 
:
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
697 25.03 U10
Zēni
Kalnciema iela 207, Rīga, LV-1046 Irina Kuzmina-Rimša 20332244
4.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 16 Ralfs Upenieks 
Individuāli
 
:
:
:
:
2 17 Ēriks Valeinis 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
:
3 18 Marks Madoneckis 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
:
4 19 Ilja Lebedevs 
Individuāli
 
:
:
:
:
5 20 Nikita Bļinkovs 
Teniss Rīgā biedrība
 
:
:
:
:
1-4 VIETA
1gr.1v    
   
2gr.1v
:
 
    1.
3gr.1v  
:
   
4gr.1v
:
 
 
:
3.
5-8 VIETA
1gr.2v    
   
2gr.2v
:
 
    5.
3gr.2v  
:
   
4gr.2v
:
 
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
697 25.03 U10
Zēni
Kalnciema iela 207, Rīga, LV-1046 Irina Kuzmina-Rimša 20332244
9-12 VIETA
1gr.3v    
   
2gr.3v
:
 
    9.
3gr.3v  
:
   
4gr.3v
:
 
13-16 VIETA
1gr.4v    
   
2gr.4v
:
 
    13.
3gr.4v  
:
   
4gr.4v
:
 
17-20 VIETA
1gr.5v    
   
2gr.5v
:
 
    17.
3gr.5v  
:
   
4gr.5v
:
 
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
697 25.03 U10
Meitenes
Kalnciema iela 207, Rīga, LV-1046 Irina Kuzmina-Rimša 20332244
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 1 Elizabete Marta Hamitova 
Liepājas tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
2 2 Vladislava Leščinska 
 
:
:
:
:
3 3 Odeta Panasa 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
:
4 4 Evelīna Poikāne 
Liepājas tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
5 5 Anete Krūmiņliepa 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 6 Oļesja Demčenkova 
Tenisa skola "Orange Tennis"
 
:
:
:
:
2 7 Eleonora Krupnova 
Individuāli
 
:
:
:
:
3 8 Simona Kusiņa 
Cēsu TB
 
:
:
:
:
4 9 Karina Joničenoka 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
:
5 10 Astra Ozola 
ACB/VL Tenisa skola
 
:
:
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 11 Aleksandra Torgošova 
Tenisa klubs Jelgava
 
:
:
:
:
2 12 Sofija Āboltiņa 
SK "Garkalnes TS"
 
:
:
:
:
3 13 Nikola Medvedeva 
Denisa Pavlova tenisa skola
 
:
:
:
:
4 14 Paula Grabovska 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
:
5 15 Karina Kildisiute 
 
:
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
697 25.03 U10
Meitenes
Kalnciema iela 207, Rīga, LV-1046 Irina Kuzmina-Rimša 20332244
4.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 16 Sabīne Vaidere 
Liepājas tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
2 17 Viktorija Visočanska 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
:
3 18 Lība Paula Pavāre 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
:
4 19 Valeria Guseva 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
:
5 20 Alma Krūmiņa 
Individuāli
 
:
:
:
:
1-4 VIETA
1gr.1v    
   
2gr.1v
:
 
    1.
3gr.1v  
:
   
4gr.1v
:
 
 
:
3.
5-8 VIETA
1gr.2v    
   
2gr.2v
:
 
    5.
3gr.2v  
:
   
4gr.2v
:
 
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
697 25.03 U10
Meitenes
Kalnciema iela 207, Rīga, LV-1046 Irina Kuzmina-Rimša 20332244
9-12 VIETA
1gr.3v    
   
2gr.3v
:
 
    9.
3gr.3v  
:
   
4gr.3v
:
 
13-16 VIETA
1gr.4v    
   
2gr.4v
:
 
    13.
3gr.4v  
:
   
4gr.4v
:
 
17-20 VIETA
1gr.5v    
   
2gr.5v
:
 
    17.
3gr.5v  
:
   
4gr.5v
:
 

Sacensību tiesneši

Galvenais tiesnesis:


Laukuma tiesneši:

Soda punkti