Sacensību kalendārs 2018

Rezultāti saskaņoti ar LTS: 2018-04-11 18:30:53

Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
698 07.04-08.04 U8
Zēni
Jelgavas Tenisa centrs, Lietuvas šos.68a Jelgava Māris Upenieks 29106434
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 1 Rūdolfs Diļevs 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
:
2 2 Ričards Lazda 
Tenisa klubs Jelgava
 
:
:
:
:
3 3 Oskars Dzērvītis 
Tenisa klubs Aizkraukle
 
:
:
:
:
4 4 Patriks Arnicāns 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
:
5 5 Raimonds Stabiņš 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 6 Kristers Āboltiņš 
SK "Garkalnes TS"
 
:
:
:
:
2 7 Artis Aire 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
:
3 8 Damirs Livanskis  
Liepājas tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
4 9 Ernests Šulcs 
ACB/VL Tenisa skola
 
:
:
:
:
5 10 Ričards Melbārdis 
Vārpu tenisa centrs
 
:
:
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 6 P V
1 11 Adrians Aniņš 
Vārpu tenisa centrs
 
:
:
:
:
:
2 12 Valters Jānis Liepa 
Tenisa skola "Orange Tennis"
 
:
:
:
:
:
3 13 Toms Bērziņš 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
:
:
4 14 Matvejs Tracuks 
Teniss Rīgā biedrība
 
:
:
:
:
:
5 15 Reinis Zvirgzdiņš 
Tennis 4Fun
 
:
:
:
:
:
6 16 Leonards Ozoliņš 
Liepājas tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
698 07.04-08.04 U8
Zēni
Jelgavas Tenisa centrs, Lietuvas šos.68a Jelgava Māris Upenieks 29106434
4.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 6 P V
1 17 Jēkabs Stikuts 
 
:
:
:
:
:
2 18 Kristofers Mālnieks 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
:
:
3 19 Kārlis Dambiņš 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
:
:
4 20 Kristers Krūmiņš 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
:
:
5 21 Gustavs Gutans 
ACB/VL Tenisa skola
 
:
:
:
:
:
6 22 Mārtiņš Briedis 
 
:
:
:
:
:
1-4 VIETA
1gr.1v    
   
2gr.1v
:
 
    1.
3gr.1v  
:
   
4gr.1v
:
 
 
:
3.
5-8 VIETA
1gr.2v    
   
2gr.2v
:
 
    5.
3gr.2v  
:
   
4gr.2v
:
 
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
698 07.04-08.04 U8
Zēni
Jelgavas Tenisa centrs, Lietuvas šos.68a Jelgava Māris Upenieks 29106434
9-12 VIETA
1gr.3v    
   
2gr.3v
:
 
    9.
3gr.3v  
:
   
4gr.3v
:
 
13-16 VIETA
1gr.4v    
   
2gr.4v
:
 
    13.
3gr.4v  
:
   
4gr.4v
:
 
17-20 VIETA
1gr.5v    
   
2gr.5v
:
 
    17.
3gr.5v  
:
   
4gr.5v
:
 
 
:
21.
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
698 07.04-08.04 U8
Meitenes
Jelgavas Tenisa centrs, Lietuvas šos.68a Jelgava Māris Upenieks 29106434
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 1 Maija Jablonska 
Liepājas tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
2 2 Anna Bļinkova 
Teniss Rīgā biedrība
 
:
:
:
:
3 3 Kira Surasova 
Tenisa skola "Spars"
 
:
:
:
:
4 4 Dārta Auslande 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
:
5 5 Darina Matvejeva 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 6 Elizabete Samanta Austere 
Tenisa klubs Aizkraukle
 
:
:
:
:
2 7 Alise Aleksejeva 
Centrālais tenisa klubs
 
:
:
:
:
3 8 Melitina Kotlyarova 
Tenisa klubs - Jūra
 
:
:
:
:
4 9 Diana Jansone 
Fortūna un Sports -Z
 
:
:
:
:
5 10 Monta Visočanska 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 11 Emīlija Brūdere 
Liepājas tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
2 12 Elizabete Ozola 
Centrālais tenisa klubs
 
:
:
:
:
3 13 Jeļizaveta Rižkova 
Liepājas tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
4 14 Katrīna Broka 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
:
5 15 Maria Klevanova 
Centrālais tenisa klubs
 
:
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
698 07.04-08.04 U8
Meitenes
Jelgavas Tenisa centrs, Lietuvas šos.68a Jelgava Māris Upenieks 29106434
4.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 16 Paula Krūmiņa 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
:
2 17 Kerola Gulbe 
Vārpu tenisa centrs
 
:
:
:
:
3 18 Marina Markina 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
:
4 19 Vlada Fadejeva 
Centrālais tenisa klubs
 
:
:
:
:
5 20 Melanija Lielgalve 
Centrālais tenisa klubs
 
:
:
:
:
1-4 VIETA
1gr.1v    
   
2gr.1v
:
 
    1.
3gr.1v  
:
   
4gr.1v
:
 
 
:
3.
5-8 VIETA
1gr.2v    
   
2gr.2v
:
 
    5.
3gr.2v  
:
   
4gr.2v
:
 
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
698 07.04-08.04 U8
Meitenes
Jelgavas Tenisa centrs, Lietuvas šos.68a Jelgava Māris Upenieks 29106434
9-12 VIETA
1gr.3v    
   
2gr.3v
:
 
    9.
3gr.3v  
:
   
4gr.3v
:
 
13-16 VIETA
1gr.4v    
   
2gr.4v
:
 
    13.
3gr.4v  
:
   
4gr.4v
:
 
17-20 VIETA
1gr.5v    
   
2gr.5v
:
 
    17.
3gr.5v  
:
   
4gr.5v
:
 
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
698 07.04-08.04 U9
Zēni
Jelgavas Tenisa centrs, Lietuvas šos.68a Jelgava Māris Upenieks 29106434
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 1 Romans Kravcovs 
Denisa Pavlova tenisa skola
 
:
:
:
2 2 Ričards Vingris 
Tenisa klubs Jelgava
 
:
:
:
3 3 Ņikita Iņutins 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
4 4 Ivans Malinovs 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 5 Reinis Rozenbergs 
Centrālais tenisa klubs
 
:
:
:
2 6 Vestards Elsbergs 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
3 7 Ivans Tarasovs 
Individuāli
 
:
:
:
4 8 Nils Zābers 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
1/2 FINĀLS
 
:
 
 
:
 
FINĀLI
 
:
1.
 
:
3.
 
:
5.
 
:
7.
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
698 07.04-08.04 U9
Meitenes
Jelgavas Tenisa centrs, Lietuvas šos.68a Jelgava Māris Upenieks 29106434
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 1 Nora Gurjeva 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
:
2 2 Poļina Iļasova 
Liepājas tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
3 3 Paula Kapača 
Tenisa klubs Aizkraukle
 
:
:
:
:
4 4 Patricija Mudraja 
Centrālais tenisa klubs
 
:
:
:
:
5 5 Annija Grava 
SK "Garkalnes TS"
 
:
:
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 6 Daniela Šafīra 
Zauers TK
 
:
:
:
:
2 7 Anna Šteinberga 
Ventspils tenisa klubs
 
:
:
:
:
3 8 Emīlija Orniņa 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
:
4 9 Keisija Bērziņa 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
:
5 10 Anna Zudāne 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 11 Inese Dreimane 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
:
2 12 Marija Bistrova 
Tenisa skola "Orange Tennis"
 
:
:
:
:
3 13 Katrina Visnevska 
SK "Garkalnes TS"
 
:
:
:
:
4 14 Emīlija Flugina 
SK "Garkalnes TS"
 
:
:
:
:
5 15 Rusnė Donelaitė 
 
:
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
698 07.04-08.04 U9
Meitenes
Jelgavas Tenisa centrs, Lietuvas šos.68a Jelgava Māris Upenieks 29106434
1-3 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1gr.1v  
:
:
2 2gr.1v  
:
:
3 3gr.1v  
:
:
4-6 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1gr.2v  
:
:
2 2gr.2v  
:
:
3 3gr.2v  
:
:
7-9 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1gr.3v  
:
:
2 2gr.3v  
:
:
3 3gr.3v  
:
:
10-12 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1gr.4v  
:
:
2 2gr.4v  
:
:
3 3gr.4v  
:
:
13-15 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1gr.5v  
:
:
2 2gr.5v  
:
:
3 3gr.5v  
:
:

Sacensību tiesneši

Galvenais tiesnesis:


Laukuma tiesneši:

Soda punkti