U10 tenisa Laukuma tiesneši

Laukuma tiesnešu pieredze tabulā tiks fiksēta sākot no 2014.gada 1.janvāra. Ja vēlaties aplūkot sīkāk tiesnešu pieredzi līdz 2014.gadam, tad spiediet uz Excel ikonas  .

Vēlāk šeit tiks izlikti U10 tenisa Laukuma tiesnešu pienākumi un funkcijas- .

# Foto Vārds uzvārds Pieredze Pilsēta
1 Agate Gurecka, 21
14 Liepāja
2 Aivars Kozirevs, 33
34 Rīga
3 Aivis Smans, 17
12 Rīga
4 Aleksandra Guseva, 15
2 Ventspils
5 Aleksandrs Kublinskis (nav kat.), 37
3 Rīga
6 Alīna Ņikušina, 19
2 Baltezers, Ādažu novads
7 Alise Vaivade, 15
5 Ādaži
8 Anastasija Geraseva, 20
11 Jelgava
9 Anastasija Levina, 15
5 Rīga, Jugla
10 Anastasija Rižkova, 15
13 Liepāja
11 Angelīna Bļinova, 14
0 Rīga
12 Anna Marija Bukina, 19
0 Rīga, Zolitūde
13 Anna Marija Fedorova, 15
8 Rīga
14 Annija Zeihmane, 18
10 Rīga
15 Arina Zorina, 16
4 Rīga, Purvciems
16 Armands Strēlnieks, 17
29 Rīga
17 Artūrs Deņisovs (B kat.), 29
11 Rīga
18 Bruno Briedis, 14
9 Bukulti, Garkalnes novads
19 Dana Gribeļska, 15
5 Liepāja
20 Daniels Birmans, 14
3 Rīga, Centrs
21 Darja Šumska, 19
6 Ādaži
22 Dārta Vorslava, 14
2 Aizkraukle
23 Diāna Siliņēviča, 18
9 Rīga
24 Didzis Vārna, 12
4 Liepāja
25 Dinija Ramanauska, 18
10 Liepāja
26 Edijs Frīzendorfs (nav kat.), 28
4 Ventspils
27 Eduards Grabovskis, 16
54 Rīga
28 Edvards Šnepsts, 14
8 Ādaži
29 Elīna Stepanova, 19
3 Ventspils
30 Elīna Zīverte, 20
8 Liepāja
31 Elza Goba, 18
1 Ventspils
32 Elza Jānaite, 17
6 Liepāja
33 Elza Tomase, 16
8 Liepāja
34 Emīlija Sausverde, 14
3 Rīga, Centrs
35 Enia Kalniņa, 13
6 Rīga
36 Estere Anna Aploka, 13
4 Cēsis
37 Evelīna Priedīte, 14
2 Rīga
38 Gabriela Krusta, 16
2 Baltezers
39 Gustavs Gulbis (A.kat.), 22
1 Jūrmala
40 Gustavs Pagrabs, 12
4 Liepāja
41 Haralds Gūža, 12
0 Liepāja
42 Ilja Sahons, 17
5 Rīga
43 Ilze Tenberga, 36
8 Jelgava
44 Jānis Stepiņš (B.kat.), 24
7 Jelgava
45 Jekaterina Velika, 18
21 Rīga
46 Jelizaveta Govrova, 16
16 Baltezers
47 Jelizaveta Lebedeva
2 Jūrmala
48 Jolanta Tropa, 39
1 Jelgava
49 Kārlis Stenders, 16
38 Rīga
50 Kārlis Vēberis, 14
3 Liepāja
51 Katrīna Burkovska, 18
2 Venspils
52 Katrīna Karolīna Skābe, 14
2 Liepāja
53 Katrīna Lasmane, 17
2 Liepāja
54 Katrīna Luīze Dzelme, 17
31 Rīga
55 Krišjānis Dzirkalis, 11
5 Rīga, Zemgales priekšpilsēta
56 Kristaps Arians Kuklis, 13
2 Ventspils
57 Kristaps Stenders, 20
33 Rīga
58 Kristiāna Linda Zahare, 18
15 Rīga
59 Kristians Lasmanis, 12
1 Liepāja
60 Laura Plīkša, 15
3 Ādaži
61 Liene Brūvere, 21
3 Ventspils
62 Līva Goldmane, 14
8 Garkalne
63 Loreta Patrīcija Arcimovica, 15
15 Jelgava
64 Mārcis Kļaviņš, 17
12 Garkalne
65 Marija Kozireva (nav kat.), 60
9 Rīga
66 Marija Matvejeva, 22
12 Rīga
67 Marta Brūvere, 21
3 Ventspils
68 Marta Pagraba, 21
14 Liepāja
69 Matīss Šteinhards, 19
19 Ventspils
70 Megija Māra Liepiņa, 15
13 Ādaži
71 Mia Melbārde, 14
4 Rīga
72 Miķelis Birznieks, 13
4 Mārupe
73 Ņikita Kupičs, 16
7 Rēzekne
74 Oļegs Kozirevs, 61
50 Rīga
75 Oskars Gierkens, 12
3 Ādaži
76 Patrīcija Špaka , 15
10 Liepāja
77 Paula Iesalniece, 17
4 Mārupe
78 Paula Jankova, 15
4 Liepāja
79 Paula Kraule, 20
5 Ventspils
80 Pāvils Pjanovs, 19
18 Rīga
81 Polina Moroza, 18
41 Rīga
82 Reinis Ančāns, 21
0 Jūrmala
83 Renārs Dagilis, 15
4 Ādaži
84 Renārs Grodskis, 17
8 Liepāja
85 Roberta Iesalniece, 17
7 Liepāja
86 Ruslans Fiļipenko, 14
3 Jūrmala
87 Sabīne Veide, 18
5 Jaunmārupe
88 Signija Stībele, 19
7 Liepāja
89 Sonora Briede, 14
2 Ventspils
90 Teodors Krēsliņš, 16
0 Rīga
91 Toms Rolis, 20
13 Liepāja
92 Una Šteinharde, 17
9 Ventspils
93 Undīne Strauta, 14
3 Garkalne
94 Vadims Juris, 21
9 Rīga
95 Veronika Zalcmane, 16
8 Liepāja
96 Viktorija Dorožko, 22
3 Rīga, Ķīpsala
97 Viktorija Stenclava, 16
11 Rīga
98 Vjačeslavs Koršunovs, 42
1 Rīga, Centrs
lts lts lts


Mūs atbalsta

lg seb Wilson Milzu Venden Igate Food Union vs lok lsfp