Kā pieteikt bērnu sacensībām u.c.noderīga informācija

 

Lai varētu pieteikt bērnu sacensībām ir nepieciešams samaksāt par U10 tenisa gada licenci. Uzreiz pēc maksājuma izpildes spēlētāja profils tiks aktivizēts un  bērnu varēs pieteikt sacensībām.

1.solis - Ieejiet sadaļā Sacensības-Sacensību kalendārs un piesakiet bērnu konkrētām sacensībām, uzspiežot uz vārda Pieteikties ar zaļiem burtiem.

2.solis - Ievadiet licences numuru un kontakttelefonu (jauniem spēlētājiem reģistrējot licenci uz e-pastu tiks aizsūtīts licences numurs).

3.solis - Kad esat pieteikuši noteikti pārbaudiet vai bērns ir dalībnieku sarakstā, savādāk sacensību organizatori nepieņems bērnu sacensībām.

Pārbaudīt dalībnieku sarakstu var divejādi:

1)Uzreiz pēc bērna pieteikšanas sacensībām dators dos iespēju apskatīt dalībnieku sarakstu;
2)Ieejot sacensību kalendārā atrodiet vajadzīgās sacensības un zem vārda - Pieteikties ir redzams mazs kvadrātiņš uz kura uzspiežot izleks logs ar dalībnieku sarakstu.

Atteikšanās no sacensībām

Sacensību dalībniekiem pašiem līdz izlozes veikšanai ir iespēja atteikties no sacensībām veicot tās pašas darbības kā pie pieteikšanās ievadot identiskus datus un spiežot pogu Atteikties.

Sacensībām var tikt ierobežots dalībnieku skaits!

Piemēram - dalībnieku skaits ir 15 meitenes un 15 zēni, kopā 30 dalībnieki. Ja sacensībām, jau ir pieteikušās 15 meitenes, tas nozīmē, ka ja pieteiksiet dalībai vēl vienu meiteni, tad dalībnieku sarakstā viņa parādīsies kā rezerviste aiz svītras, rozā krāsā. Tas vēl nenozīmē, ka meitene netiks pie dalības turnīrā, jo kopējais dalībnieku skaita ierobežojums ir 30 dalībnieki un ja zēni būs piemēram pieteikušies 10, tas nozīmē, ka 5 meitenes aiz strīpas var tikt pie spēlēm pēc organizatora lēmuma. Par iespēju piedalīties sacensībās Jūs varēsiet uzzināt uzreiz pēc izlozes veikšanas. Ja rezervisti pēc izlozes būs iekļauti dalībnieku sarakstā, tas nozīmē, ka viņi vairs neparādīsies rozā krāsā un viņiem tik piešķirts izlozes numurs.

Rezervistu pienākums ir pēc izlozes veikšanas pārbaudīt vai ir iekļauts dalībnieku sarakstā, ja nebūs iekļauts, tad rezervists pēc izlozes vēl joprojām būs aiz svītras, rozā krāsas laukumā. Gadījumā, ja kāds bērns saslimst, tad organizators informēs rezervistus rindas kārtībā par iespēju piedalīties sacensībās saslimušā bērna vietā.

Arī rezervistu pienākums ir brīdināt līdz izlozei par sacensību neapmeklēšanu!

Noteikums par ierobežotu dalību sacensībās, ja ir ierobežots sacensību dalībnieku skaits.

Ja pēc kārtas divas (2) kalendārās sacensības vienai vecuma grupai ir ar ierobežotu dalībnieku skaitu, tad bērnu varēs pieteikt dalībai tikai uz vienām sacensībām, bet otrajās sacensībās uz kurām viņš tiks pieteikts, viņš parādīsies kā rezerves spēlētājs ar īpašu atzīmi zvaignes formā. Rezerves spēlētājam būs iespēja pretendēt uz dalību sacensībās, ja uz sacensībām nebūs pieteicies pilns dalībnieku skaits.

Savukārt, ja starp divām kalendārajām sacensībām ar ierobežojumu būs starpā sacensības bez ierobežojuma, tad tie bērni, kuri būs pieteikušies uz pirmajām sacensībām ar ierobežojumu, varēs pieteikties arī uz nākamajām sacensībām ar ierobežojumu. WC nevar piešķirt spēlētājam, ja tas ir spēlējis jau iepriekšējā nedēļā sacensībās ar ierobežotu dalībnieku skaitu. Ja dalībnieks otrajās sacensībās parādīsies rezervistu sarakstā, tad viņam būs iespēja pretendēt uz dalībnieku vietu sacensībās, ja uz sacensībām nebūs pieteicies pilns dalībnieku skaits.

Padziļināta rezultātu aplūkošana

1.Sadaļā „Rezultāti" pretī interesējošam bērnam uzspiešot uz bumbiņas var redzēt katrās sacensībās iegūtos rezultātus, un...

...tālāk ir arī iespēja uzspiest uz sacensību numuru, kas ir zaļā krāsā un apskatīt sacensību tabulas ērtā veidā.

 

 

 

lts lts lts


Mūs atbalsta

lg seb Wilson Milzu Venden Igate Food Union vs lok lsfp