Dalībnieku saraksts sacensībām "Mārupes tenisa skolas balvas izcīņa (04.02)"

Sacensību organizatoriem

Zēni
# Izloze Vārds, uzvārds Dzimšanas datums Pilsēta Klubs Datums  
1 3 Reinis Rozenbergs 2009 Rīga Centrālais tenisa klubs 2018-01-17 19:27:04
2 5 Henrijs Miks Gulāns 2009 Sigulda Tenisa centrs "Ādaži" 2018-02-01 15:31:03
3 1 Orests Ronis 2009 Liepāja Liepājas tenisa sporta skola 2018-01-17 06:07:32
4 6 Ričards Vingris 2010 Jelgava Tenisa klubs Jelgava 2018-01-17 06:42:02
5 2 Timo Bertrams Tikums 2009 Liepaja Liepājas tenisa sporta skola 2018-01-17 06:43:46
6 10 Ņikita Iņutins 2009 Rīga Tenisa klubs "Enri" 2018-01-17 18:38:25
7 9 Dāvis Karpovs 2010 Ādaži Tenisa centrs "Ādaži" 2018-01-18 09:39:46
8 11 Ivans Malinovs 2010 Riga Tenisa klubs "Enri" 2018-01-19 14:56:41
9 4 Jaroslavs Kieņa 2009 Rīga Nav kluba 2018-01-20 11:13:15
10 8 Jegors Haritonovs 2009 Jūrmala Tenisa skola "Spars" 2018-01-20 21:40:19
11 7 Vestards Elsbergs 2010 Adazi Tenisa centrs "Ādaži" 2018-01-23 16:36:53
12 0 David Ambartsumyan (Att.) 2010 Riga Mārupes tenisa skola 2018-01-31 16:23:38
13 0 Nils Zābers (Att.) 2010 Rīga Tenisa centrs "Ādaži" 2018-01-30 09:32:02
14 0 Maksims Smarguns (Att.) 2009 Riga Centrālais tenisa klubs 2018-02-02 16:26:32
Meitenes
# Izloze Vārds, uzvārds Dzimšanas datums Pilsēta Klubs Datums  
1 6 Poļina Iļasova 2009 Liepāja Liepājas tenisa sporta skola 2018-01-17 08:47:19
2 13 Paula Kapača 2009 Jēkabpils Tenisa klubs Aizkraukle 2018-01-17 14:40:48
3 5 Alise Lisovska 2010 Riga Tenisa klubs "Enri" 2018-01-17 17:06:07
4 7 Anna Zudāne 2009 Ikšķile Mārupes tenisa skola 2018-01-18 16:23:08
5 3 Karolīna Lāce 2009 Liepāja Liepājas tenisa sporta skola 2018-01-17 06:00:13
6 15 Keisija Bērziņa 2010 Rīga Tennis Pro Academy 2018-01-17 06:00:27
7 11 Emīlija Flugina 2010 Garkalne SK "Garkalnes TS" 2018-01-17 06:06:15
8 9 Lueta Robalte 2009 Rīga Individuāli 2018-01-17 07:38:30
9 10 Marija Bistrova 2009 Rīga Tenisa skola "Orange Tennis" 2018-01-17 10:09:42
10 8 Anna Šteinberga 2009 Ventspils Ventspils tenisa klubs 2018-01-17 14:05:58
11 4 Amēlija Jefimova 2009 Rīga Tenisa centrs "Ādaži" 2018-01-18 07:52:05
12 16 Nora Gurjeva 2009 Jurmala Tenisa klubs "Enri" 2018-01-18 20:05:39
13 2 Adriāna Rižakova 2009 Rīga Denisa Pavlova tenisa skola 2018-01-18 21:51:17
14 12 Annija Elizabete Vilde 2009 Lielvārde Tenisa centrs "Ādaži" 2018-01-20 15:48:40
15 1 Annija Grava 2009 Rīga SK "Garkalnes TS" 2018-01-21 08:11:08
16 14 Gerda Griezne 2009 Rīga Bīriņa tenisa klubs 2018-01-21 17:39:05
17 0 Inese Dreimane 2009 Riga Tenisa klubs "Enri" 2018-01-22 17:23:26
18 0 Daniela Šafīra 2009 Rīga Zauers TK 2018-01-28 10:47:25
19 0 Katrina Visnevska (Att.) 2009 Garkalne SK "Garkalnes TS" 2018-01-29 12:15:03
20 0 Madara Aspere (Att.) 2009 Ikskile Individuāli 2018-01-31 18:43:13