Dalībnieku saraksts sacensībām "TC "Ādaži" balvas izcīņa (10.02)"

Sacensību organizatoriem

Zēni
# Izloze Vārds, uzvārds Dzimšanas datums Pilsēta Klubs Datums  
1 20 Ričards Lācis 2010 Jurmala Tenisa klubs "Enri" 2018-01-16 22:13:58
2 8 Jēkabs Stikuts 2010 Ādaži Nav kluba 2018-01-17 10:15:11
3 11 Gustavs Līvs Bormanis 2010 Sigulda Tenisa centrs "Ādaži" 2018-01-18 18:57:40
4 1 Vladislavs Samsonovs 2011 Rīga Teniss Rīgā biedrība 2018-01-19 18:34:31
5 16 Damirs Livanskis 2010 Liepaja Liepājas tenisa sporta skola 2018-01-20 21:52:32
6 9 Kristers Āboltiņš 2011 Garkalne SK "Garkalnes TS" 2018-01-23 05:51:05
7 6 Matvejs Tracuks 2011 Riga Teniss Rīgā biedrība 2018-01-23 12:11:37
8 17 Raimonds Stabiņš 2010 Rīga Mārupes tenisa skola 2018-01-24 15:08:00
9 13 Ričards Lazda 2011 Jelgava Tenisa klubs Jelgava 2018-01-30 07:54:19
10 3 Oskars Dzērvītis 2011 Jēkabpils Tenisa klubs Aizkraukle 2018-02-01 18:16:20
11 7 Ričards Jaunzems 2011 Rīga Tenisa klubs "Enri" 2018-02-02 08:26:13
12 18 Ernests Šulcs 2010 Mārupe ACB/VL Tenisa skola 2018-02-04 08:09:36
13 15 Patriks Arnicāns 2010 Jūrmala Tennis Pro Academy 2018-02-04 10:10:21
14 10 Ernests Kosītis 2010 Cesis Cēsu TB 2018-02-05 08:37:34
15 14 Reinis Zvirgzdiņš 2011 Rīga Tennis 4Fun 2018-02-05 10:04:08
16 12 Gustavs Gardovskis 2010 Rīga VL tenisa skola 2018-02-05 16:18:00
17 4 Gustavs Gutans 2011 Marupe, Marupes pagasts ACB/VL Tenisa skola 2018-02-05 17:08:01
18 2 Stanislav Tukhvatulin 2011 Mārupe Tennis Pro Academy 2018-02-06 18:14:08
19 22 Rodions Zambars 2011 Riga Tennis Pro Academy 2018-02-07 16:39:19
20 19 Ernests Ritovs 2010 Ādaži Tenisa centrs "Ādaži" 2018-02-08 12:14:57
21 21 Aleksejs Žuravļovs 2011 Rēzekne Nav kluba 2018-02-08 14:54:02
22 0 Mārtiņš Briedis (Att.) 2010 Ikšķile Nav kluba 2018-01-25 15:52:51
23 0 Kārlis Dambiņš (Att. pēc izl.) 2011 Rīga Individuāli 2018-02-09 14:34:32
Meitenes
# Izloze Vārds, uzvārds Dzimšanas datums Pilsēta Klubs Datums  
1 2 Elizabete Ozola 2010 Rīga Centrālais tenisa klubs 2018-01-16 07:09:24
2 15 Melanija Lielgalve 2010 Marupe Centrālais tenisa klubs 2018-01-16 18:23:08
3 3 Katrīna Sutta 2011 Rīga Nav kluba 2018-01-17 19:44:01
4 12 Emīlija Brūdere 2011 Liepāja Liepājas tenisa sporta skola 2018-01-19 11:05:34
5 9 Vlada Fadejeva 2010 Riga Centrālais tenisa klubs 2018-01-19 20:37:31
6 1 Dārta Auslande 2010 Riga Tenisa centrs "Ādaži" 2018-01-20 17:20:27
7 11 Odrija Stolere 2011 Ikšķile Nav kluba 2018-01-21 10:59:59
8 14 Marina Markina 2010 Rīga Tenisa centrs "Ādaži" 2018-01-21 11:32:43
9 4 Anna Bļinkova 2010 Rīga Teniss Rīgā biedrība 2018-01-21 12:24:07
10 20 Viktorija Savenoka 2012 Riga Teniss Rīgā biedrība 2018-01-21 20:12:13
11 17 Darina Matvejeva 2011 Riga Tennis Pro Academy 2018-01-22 09:11:19
12 6 Kira Surasova 2011 Rīga Tenisa skola "Spars" 2018-01-29 09:07:21
13 21 Melitina Kotlyarova 2011 Jūrmala Tenisa klubs - Jūra 2018-01-29 15:11:25
14 13 Anastasija Boiko 2010 Ventspils Ventspils tenisa klubs 2018-02-01 11:26:50
15 19 Alise Aleksejeva 2010 Rīga Centrālais tenisa klubs 2018-02-01 14:14:09
16 8 Anna Valtere 2011 Garkalnes.nov,Bukulti Tenisa centrs "Ādaži" 2018-02-02 08:48:45
17 5 Maria Klevanova 2010 Rīga Centrālais tenisa klubs 2018-02-07 07:56:26
18 16 Mišela Ņečajeva 2010 Rīga Vārpu tenisa centrs 2018-02-07 10:08:39
19 18 Jeļizaveta Sorokivska 2011 Rīga Vārpu tenisa centrs 2018-02-07 10:10:53
20 7 Nana Kučuhidze 2010 Ventspils Ventspils tenisa klubs 2018-02-08 08:37:11
21 0 Ksenija Elīza Vilde (Att.) 2011 Lielvārde Tenisa centrs "Ādaži" 2018-02-07 16:53:11
22 0 Keitija Petrovica (Att.) 2010 Liepāja Liepājas tenisa sporta skola 2018-02-08 17:24:43
23 0 Monta Visočanska (Att.) 2011 Rīga Mārupes tenisa skola 2018-02-08 18:39:47
24 0 Elizabete Volkolakova (Att. pēc izl.) 2011 Ādaži Tenisa centrs "Ādaži" 2018-02-09 11:16:51

Zēni
# Izloze Vārds, uzvārds Dzimšanas datums Pilsēta Klubs Datums  
1 10 Matvejs Gurskis 2009 Rīga Nav kluba 2018-01-16 09:29:56
2 8 Henrijs Sutta 2009 Rīga Nav kluba 2018-01-17 19:44:56
3 1 Nils Zābers 2010 Rīga Tenisa centrs "Ādaži" 2018-01-19 06:50:34
4 9 David Ambartsumyan 2010 Riga Mārupes tenisa skola 2018-01-23 14:15:06
5 2 Ričards Vingris 2010 Jelgava Tenisa klubs Jelgava 2018-01-16 06:42:21
6 7 Ņikita Iņutins 2009 Rīga Tenisa klubs "Enri" 2018-01-16 07:25:33
7 6 Reinis Rozenbergs 2009 Rīga Centrālais tenisa klubs 2018-01-17 19:27:25
8 3 Henrijs Miks Gulāns 2009 Sigulda Tenisa centrs "Ādaži" 2018-01-18 12:42:31
9 11 Jaroslavs Kieņa 2009 Rīga Nav kluba 2018-01-19 09:58:12
10 4 Ivans Malinovs 2010 Riga Tenisa klubs "Enri" 2018-01-19 14:58:04
11 0 Jegors Haritonovs (Att.) 2009 Jūrmala Tenisa skola "Spars" 2018-02-06 22:41:07
12 0 Dāvis Karpovs (Att.) 2010 Ādaži Tenisa centrs "Ādaži" 2018-02-08 11:31:55
13 0 Vestards Elsbergs (Att. pēc izl.) 2010 Adazi Tenisa centrs "Ādaži" 2018-02-10 15:00:15
Meitenes
# Izloze Vārds, uzvārds Dzimšanas datums Pilsēta Klubs Datums  
1 20 Paula Gurecka 2010 Liepāja Liepājas tenisa sporta skola 2018-01-16 06:00:17
2 3 Rusnė Donelaitė 2009 Šiauliai, Lietuva Nav kluba 2018-01-16 06:02:07
3 5 Elza Agate Dimante 2009 Rīga Denisa Pavlova tenisa skola 2018-01-16 07:46:02
4 4 Katrina Visnevska 2009 Garkalne SK "Garkalnes TS" 2018-01-16 11:50:37
5 19 Lote Līva Bormane 2009 Sigulda Tenisa centrs "Ādaži" 2018-01-18 18:56:43
6 6 Patricija Mudraja 2009 Rīga Centrālais tenisa klubs 2018-01-19 13:22:35
7 12 Emīlija Orniņa 2009 Ulbroka Tenisa centrs "Ādaži" 2018-01-27 11:34:16
8 11 Daniela Šafīra 2009 Rīga Zauers TK 2018-01-28 10:49:58
9 7 Madara Aspere 2009 Ikskile Individuāli 2018-01-29 14:20:03
10 13 Ketlina Zvaune 2009 Rīga Teniss Rīgā biedrība 2018-02-07 19:21:03
11 8 Karolīna Lāce 2009 Liepāja Liepājas tenisa sporta skola 2018-01-16 06:00:11
12 2 Keisija Bērziņa 2010 Rīga Tennis Pro Academy 2018-01-16 06:00:28
13 10 Marija Bistrova 2009 Rīga Tenisa skola "Orange Tennis" 2018-01-16 10:49:22
14 16 Emīlija Flugina 2010 Garkalne SK "Garkalnes TS" 2018-01-16 11:44:27
15 9 Alise Lisovska 2010 Riga Tenisa klubs "Enri" 2018-01-17 17:07:00
16 15 Amēlija Jefimova 2009 Rīga Tenisa centrs "Ādaži" 2018-01-18 07:58:42
17 17 Nora Gurjeva 2009 Jurmala Tenisa klubs "Enri" 2018-01-18 20:07:28
18 18 Annija Elizabete Vilde 2009 Lielvārde Tenisa centrs "Ādaži" 2018-01-20 15:51:25
19 1 Gerda Griezne 2009 Rīga Bīriņa tenisa klubs 2018-01-21 20:28:12
20 14 Annija Grava 2009 Rīga SK "Garkalnes TS" 2018-01-29 19:09:57
21 0 Marta Strautniece (Att.) 2009 Ozolnieki, Ozolnieku novads Tenisa klubs Jelgava 2018-01-20 15:32:52
22 0 Inese Dreimane (Att. pēc izl.) 2009 Riga Tenisa klubs "Enri" 2018-02-09 17:12:57
23 0 Paula Kapača (Att.) 2009 Jēkabpils Tenisa klubs Aizkraukle 2018-01-31 12:42:06
24 0 Lueta Robalte (Att.) 2009 Rīga Individuāli 2018-02-04 09:44:22
25 0 Adriāna Rižakova (Att.) 2009 Rīga Denisa Pavlova tenisa skola 2018-02-07 13:49:14