Dalībnieku saraksts sacensībām "TC Ādaži balvas izcīņa (10.03)"

Sacensību organizatoriem

Zēni
# Izloze Vārds, uzvārds Dzimšanas datums Pilsēta Klubs Datums  
1 8 Jēkabs Stikuts 2010 Ādaži Nav kluba 2018-02-14 13:21:41
2 7 Ričards Lācis 2010 Jurmala Tenisa klubs "Enri" 2018-02-16 05:41:16
3 13 Mārtiņš Briedis 2010 Ikšķile Nav kluba 2018-02-23 07:06:54
4 10 Ernests Kosītis 2010 Cesis Cēsu TB 2018-02-25 08:47:21
5 12 Jānis Liberts 2010 Sigulda Tenisa centrs "Ādaži" 2018-02-26 16:47:48
6 1 Kristofers Mālnieks 2010 Rīga Mārupes tenisa skola 2018-03-02 19:04:30
7 3 Ričards Melbārdis 2010 Mārupe Vārpu tenisa centrs 2018-03-03 18:46:32
8 9 Kārlis Dambiņš 2011 Rīga Tennis Pro Academy 2018-03-05 17:10:47
9 6 Gustavs Gutans 2011 Marupe, Marupes pagasts ACB/VL Tenisa skola 2018-03-06 14:07:38
10 4 Reinis Zvirgzdiņš 2011 Rīga Tennis 4Fun 2018-03-07 10:00:13
11 11 Patriks Britāns 2010 Aizkraukle Tenisa klubs Aizkraukle 2018-03-07 21:46:04
12 5 Rodions Zambars 2011 Riga Tennis Pro Academy 2018-03-08 07:42:07
13 2 Daniels Eglītis 2011 Rīga ACB/VL Tenisa skola 2018-03-08 15:39:00
14 0 Oskars Dzērvītis (Att.) 2011 Jēkabpils Tenisa klubs Aizkraukle 2018-03-08 11:33:24
Meitenes
# Izloze Vārds, uzvārds Dzimšanas datums Pilsēta Klubs Datums  
1 8 Odrija Stolere 2011 Ikšķile Nav kluba 2018-02-14 08:00:15
2 18 Darina Matvejeva 2011 Riga Tennis Pro Academy 2018-02-21 08:10:21
3 17 Mišela Ņečajeva 2010 Rīga Vārpu tenisa centrs 2018-02-23 05:51:58
4 2 Jeļizaveta Sorokivska 2011 Rīga Vārpu tenisa centrs 2018-02-23 05:56:28
5 1 Elizabete Ozola 2010 Rīga Individuāli 2018-02-25 19:53:55
6 7 Alise Aleksejeva 2010 Rīga Individuāli 2018-02-28 08:20:50
7 12 Kira Surasova 2011 Rīga Tenisa skola "Spars" 2018-03-05 09:50:51
8 11 Katrīna Broka 2011 Rīga Tennis Pro Academy 2018-03-05 12:10:49
9 3 Katrīna Sutta 2011 Rīga Nav kluba 2018-03-06 12:25:54
10 5 Diana Jansone 2010 Rīga Fortūna un Sports -Z 2018-03-06 17:42:18
11 6 Anna Valtere 2011 Garkalnes.nov,Bukulti Tenisa centrs "Ādaži" 2018-03-06 18:12:18
12 16 Monta Visočanska 2011 Rīga Mārupes tenisa skola 2018-03-06 19:14:36
13 10 Melanija Lielgalve 2010 Marupe Individuāli 2018-03-07 07:13:36
14 4 Vlada Fadejeva 2010 Riga Tennis Pro Academy 2018-03-07 19:11:36
15 15 Nana Kučuhidze 2010 Ventspils Ventspils tenisa klubs 2018-03-07 20:41:26
16 14 Maria Klevanova 2010 Rīga Centrālais tenisa klubs 2018-03-08 08:24:20
17 13 Viktorija Homutova 2011 Liepāja Liepājas tenisa sporta skola 2018-03-08 16:33:30
18 9 Melitina Kotlyarova 2011 Jūrmala Tenisa klubs - Jūra 2018-03-05 12:49:08
19 0 Dārta Auslande (Att.) 2010 Riga Tenisa centrs "Ādaži" 2018-03-08 11:45:26

Zēni
# Izloze Vārds, uzvārds Dzimšanas datums Pilsēta Klubs Datums  
1 11 Timo Bertrams Tikums 2009 Liepaja Liepājas tenisa sporta skola 2018-02-15 07:47:35
2 1 Romans Kravcovs 2010 Rīga Denisa Pavlova tenisa skola 2018-02-16 16:05:12
3 10 Emīls Škutāns 2009 Aizkraukle Tenisa klubs Aizkraukle 2018-02-21 17:34:56
4 8 Ņikita Iņutins 2009 Rīga Tenisa klubs "Enri" 2018-02-14 06:00:50
5 6 Matvejs Gurskis 2009 Rīga Nav kluba 2018-02-14 13:44:34
6 9 Ivans Malinovs 2010 Riga Tenisa klubs "Enri" 2018-02-14 16:03:43
7 7 Nils Zābers 2010 Rīga Tenisa centrs "Ādaži" 2018-02-14 19:39:19
8 12 Ričards Vingris 2010 Jelgava Tenisa klubs Jelgava 2018-02-15 20:30:21
9 5 David Ambartsumyan 2010 Riga Mārupes tenisa skola 2018-02-16 14:10:40
10 3 Jaroslavs Kieņa 2009 Rīga Nav kluba 2018-02-17 19:05:51
11 4 Reinis Rozenbergs 2009 Rīga Centrālais tenisa klubs 2018-02-27 08:06:20
12 2 Henrijs Sutta 2009 Rīga Nav kluba 2018-03-06 12:26:55
13 0 Orests Ronis (Att.) 2009 Liepāja Liepājas tenisa sporta skola 2018-03-06 19:56:37
14 0 Ivans Tarasovs (Att.) 2010 Rēzekne Individuāli 2018-03-08 08:55:58
Meitenes
# Izloze Vārds, uzvārds Dzimšanas datums Pilsēta Klubs Datums  
1 8 Anna Zudāne 2009 Ikšķile Mārupes tenisa skola 2018-02-14 06:00:22
2 5 Paula Kapača 2009 Jēkabpils Tenisa klubs Aizkraukle 2018-02-14 09:05:14
3 9 Inese Dreimane 2009 Riga Tenisa klubs "Enri" 2018-02-14 16:35:30
4 2 Adriāna Rižakova 2009 Rīga Denisa Pavlova tenisa skola 2018-02-19 06:09:38
5 11 Jekaterina Potapenko 2009 Riga Nav kluba 2018-02-27 18:25:32
6 13 Karolīna Lāce 2009 Liepāja Liepājas tenisa sporta skola 2018-02-14 06:00:10
7 12 Keisija Bērziņa 2010 Rīga Tennis Pro Academy 2018-02-14 06:00:18
8 1 Emīlija Orniņa 2009 Ulbroka Tenisa centrs "Ādaži" 2018-02-14 06:00:21
9 7 Rusnė Donelaitė 2009 Šiauliai, Lietuva Nav kluba 2018-02-14 06:00:33
10 4 Emīlija Flugina 2010 Garkalne SK "Garkalnes TS" 2018-02-14 10:30:20
11 6 Alise Lisovska 2010 Riga Tenisa klubs "Enri" 2018-02-14 15:35:03
12 10 Daniela Šafīra 2009 Rīga Zauers TK 2018-02-14 16:58:20
13 3 Annija Grava 2009 Rīga SK "Garkalnes TS" 2018-02-16 07:37:43
14 0 Marianna Kovaļenko (Att.) 2009 Rēzekne Individuāli 2018-03-08 08:55:03
15 0 Paula Gurecka (Att.) 2010 Liepāja Liepājas tenisa sporta skola 2018-03-04 10:53:03
16 0 Nora Gurjeva (Att.) 2009 Jurmala Tenisa klubs "Enri" 2018-03-06 14:23:51
17 0 Patricija Mudraja (Att.) 2009 Rīga Centrālais tenisa klubs 2018-03-07 14:27:25