Dalībnieku saraksts sacensībām "TK Enri / Event Lab balvas izcīņa (25.03)"

Sacensību organizatoriem

Zēni
# Izloze Vārds, uzvārds Dzimšanas datums Pilsēta Klubs Datums  
1 8 Ričards Vingris 2010 Jelgava Tenisa klubs Jelgava 2018-02-23 12:35:39
2 1 Ivans Malinovs 2010 Riga Tenisa klubs "Enri" 2018-02-28 19:37:36
3 4 Tymur Plyhach 2009 Jūrmala Nav kluba 2018-03-10 11:38:18
4 2 Trofims Evdokimovs 2009 Rīga Tenisa klubs "Enri" 2018-03-13 09:29:39
5 14 Timo Bertrams Tikums 2009 Liepaja Liepājas tenisa sporta skola 2018-03-14 13:08:58
6 3 David Ambartsumyan 2010 Riga Mārupes tenisa skola 2018-03-17 13:28:45
7 5 Kārlis Mikus Leja 2009 Rīga Tenisa klubs "Enri" 2018-03-20 18:43:32
8 10 Henrijs Miks Gulāns 2009 Sigulda Tenisa centrs "Ādaži" 2018-03-23 08:00:01
9 11 Ņikita Iņutins 2009 Rīga Tenisa klubs "Enri" 2018-02-23 06:06:02
10 16 Romans Kravcovs 2010 Rīga Denisa Pavlova tenisa skola 2018-02-25 08:02:47
11 6 Reinis Rozenbergs 2009 Rīga Centrālais tenisa klubs 2018-02-27 08:06:50
12 12 Nils Zābers 2010 Rīga Tenisa centrs "Ādaži" 2018-02-27 10:35:20
13 7 Matvejs Gurskis 2009 Rīga Nav kluba 2018-02-27 18:05:03
14 9 Ričards Lācis 2010 Jurmala Tenisa klubs "Enri" 2018-03-12 16:02:18
15 13 Vestards Elsbergs 2010 Adazi Tenisa centrs "Ādaži" 2018-03-18 07:07:46
16 0 Ugnius Remeikis (Att.) 2009 Kaunas Nav kluba 2018-03-16 08:22:48
17 0 Ivans Tarasovs (Att.) 2010 Rēzekne Individuāli 2018-03-20 10:13:39
18 0 Orests Ronis (Att.) 2009 Liepāja Liepājas tenisa sporta skola 2018-03-23 17:13:00
Meitenes
# Izloze Vārds, uzvārds Dzimšanas datums Pilsēta Klubs Datums  
1 15 Lote Līva Bormane 2009 Sigulda Tenisa centrs "Ādaži" 2018-02-23 06:00:19
2 6 Karolīna Lāce 2009 Liepāja Liepājas tenisa sporta skola 2018-02-23 06:00:22
3 4 Rusnė Donelaitė 2009 Šiauliai, Lietuva Nav kluba 2018-02-23 06:00:30
4 8 Paula Gurecka 2010 Liepāja Liepājas tenisa sporta skola 2018-02-23 06:09:25
5 14 Nora Gurjeva 2009 Jurmala Tenisa klubs "Enri" 2018-02-23 07:52:09
6 16 Amēlija Jefimova 2009 Rīga Tenisa centrs "Ādaži" 2018-02-23 13:43:05
7 2 Ketlina Zvaune 2009 Rīga Teniss Rīgā biedrība 2018-02-23 16:01:56
8 3 Gerda Griezne 2009 Rīga Bīriņa tenisa klubs 2018-02-24 08:23:28
9 10 Alise Lisovska 2010 Riga Tenisa klubs "Enri" 2018-02-24 16:24:46
10 7 Marija Bistrova 2009 Rīga Tenisa skola "Orange Tennis" 2018-02-26 09:44:14
11 1 Anna Šteinberga 2009 Ventspils Ventspils tenisa klubs 2018-03-03 05:43:17
12 9 Jekaterina Potapenko 2009 Riga Nav kluba 2018-03-03 08:02:35
13 13 Inese Dreimane 2009 Riga Tenisa klubs "Enri" 2018-03-09 19:04:11
14 5 Keisija Bērziņa 2010 Rīga Tennis Pro Academy 2018-02-23 06:00:47
15 12 Elza Agate Dimante 2009 Rīga Denisa Pavlova tenisa skola 2018-02-23 06:00:54
16 11 Lueta Robalte 2009 Rīga Individuāli 2018-02-23 06:03:05
17 0 Annija Grava 2009 Rīga SK "Garkalnes TS" 2018-02-23 06:03:36
18 0 Patricija Mudraja 2009 Rīga Centrālais tenisa klubs 2018-02-23 07:58:59
19 0 Emīlija Flugina 2010 Garkalne SK "Garkalnes TS" 2018-02-23 11:09:21
20 0 Katrina Visnevska 2009 Garkalne SK "Garkalnes TS" 2018-02-23 12:45:08
21 0 Paula Kapača 2009 Jēkabpils Tenisa klubs Aizkraukle 2018-02-25 18:40:25
22 0 Daniela Šafīra 2009 Rīga Zauers TK 2018-03-14 15:40:26
23 0 Anna Zudāne (Att.) 2009 Ikšķile Mārupes tenisa skola 2018-03-22 17:08:25
24 0 Adriāna Rižakova (Att.) 2009 Rīga Denisa Pavlova tenisa skola 2018-03-22 19:07:04

Zēni
# Izloze Vārds, uzvārds Dzimšanas datums Pilsēta Klubs Datums  
1 2 Everts Leonards Neibergs 2009 Tinuzi ACB/VL Tenisa skola 2018-02-23 06:00:05
2 1 Gustavs Brižs 2010 Jūrmala ACB/VL Tenisa skola 2018-02-23 06:00:08
3 15 Marats Iļjasovs 2008 Jurmala Tenisa skola "Orange Tennis" 2018-02-23 06:00:09
4 20 Nikita Bļinkovs 2008 Riga Teniss Rīgā biedrība 2018-02-23 06:00:14
5 3 Jegors Petrovs 2008 Riga Tenisa skola "Spars" 2018-02-23 06:00:15
6 18 Marks Madoneckis 2008 jelgava Tenisa klubs "Enri" 2018-02-23 06:00:15
7 6 Ivan Sokiran 2009 Jurmala Individuāli 2018-02-23 06:00:25
8 17 Ēriks Valeinis 2009 Rīga Tennis Pro Academy 2018-02-23 06:01:17
9 12 Kirils Sokolovs 2008 Jurmala Tennis Pro Academy 2018-02-23 06:01:34
10 5 Kristers Daugelis 2008 Rīga ACB/VL Tenisa skola 2018-02-23 06:02:07
11 19 Ilja Lebedevs 2008 Jūrmala Individuāli 2018-02-23 06:02:08
12 10 Maiks Vasilioglo 2008 Jūrmala TC Lielupe 2018-02-23 06:03:08
13 9 Filips Reuts 2008 Ikšķile Individuāli 2018-02-23 06:03:16
14 13 Marats Očeredņuks 2008 Rīga Individuāli 2018-02-23 06:09:18
15 8 Andrejs Bendrāts 2008 Rīga Tenisa skola "Spars" 2018-02-23 06:10:26
16 11 Marats Apens 2008 Mārupe Teniss Rīgā biedrība 2018-02-23 06:13:30
17 4 Rihards Neimanis 2008 Mārupe Mārupes tenisa skola 2018-02-23 06:18:39
18 16 Ralfs Upenieks 2009 Jelgava Individuāli 2018-02-23 13:41:36
19 7 Ernests Treimanis 2009 Jurmala Tenisa skola "Orange Tennis" 2018-02-23 17:23:16
20 14 Kristofers Krūmiņš 2008 Rīga Mārupes tenisa skola 2018-02-26 03:41:10
21 0 Kristofers Strazds 2008 Jūrmala Mārupes tenisa skola 2018-02-26 19:53:28
22 0 Andris Pavlovs 2009 Rīga Tennis Pro Academy 2018-03-07 20:02:48
23 0 Jegors Haritonovs 2009 Jūrmala Tenisa skola "Spars" 2018-03-09 21:05:34
24 0 Aleksandrs Špungins 2008 Rīga Nav kluba 2018-03-22 07:33:12
25 0 Rafaels Bācis (Att.) 2008 Rīga Tenisa klubs "Enri" 2018-02-26 14:01:14
26 0 Reinis Svarāns (Att.) 2009 Ādaži Tenisa centrs "Ādaži" 2018-03-17 09:49:52
27 0 Nils Neo Trapāns (Att.) 2008 Rīga Tenisa centrs "Ādaži" 2018-03-17 14:50:01
28 0 Tomass Dālderis (Att.) 2009 Rīga Denisa Pavlova tenisa skola 2018-03-18 15:24:29
29 0 Deividas Bandzevičius (Att.) 2008 Viļņa Individuāli 2018-03-18 18:28:40
30 0 Matīss Ozoliņš-Pese (Att.) 2008 Liepāja Liepājas tenisa sporta skola 2018-03-18 20:07:22
31 0 Kārlis Kristiāns Kulbergs (Att.) 2008 Rīga Mārupes tenisa skola 2018-03-20 20:24:39
32 0 Nikita Bogdanovs (Att.) 2008 Adaži Tenisa centrs "Ādaži" 2018-03-22 12:41:07
Meitenes
# Izloze Vārds, uzvārds Dzimšanas datums Pilsēta Klubs Datums  
1 1 Elizabete Marta Hamitova 2009 Liepaja Liepājas tenisa sporta skola 2018-02-23 06:00:09
2 17 Viktorija Visočanska 2008 Rīga Mārupes tenisa skola 2018-02-23 06:00:13
3 3 Odeta Panasa 2008 Rīga Mārupes tenisa skola 2018-02-23 06:00:21
4 7 Eleonora Krupnova 2008 Olaine Individuāli 2018-02-23 06:00:51
5 9 Karina Joničenoka 2008 Rīga Tenisa klubs "Enri" 2018-02-23 06:10:46
6 2 Vladislava Leščinska 2009 Rēzekne Nav kluba 2018-02-23 06:23:54
7 12 Sofija Āboltiņa 2008 Garkalne SK "Garkalnes TS" 2018-02-23 06:27:36
8 11 Aleksandra Torgošova 2008 Jelgava Individuāli 2018-02-23 06:37:15
9 15 Karina Kildisiute 2008 Kaunas Nav kluba 2018-02-23 06:37:50
10 14 Paula Grabovska 2008 Jurmala Tenisa klubs "Enri" 2018-02-23 07:00:22
11 20 Alma Krūmiņa 2008 Rīga Individuāli 2018-02-23 07:37:33
12 6 Oļesja Demčenkova 2008 Jūrmala Tenisa skola "Orange Tennis" 2018-02-23 08:13:57
13 16 Sabīne Vaidere 2008 Liepāja Liepājas tenisa sporta skola 2018-02-23 08:38:02
14 5 Anete Krūmiņliepa 2008 Ādaži Tenisa centrs "Ādaži" 2018-02-23 08:57:26
15 4 Evelīna Poikāne 2008 Liepāja Liepājas tenisa sporta skola 2018-02-23 11:46:00
16 19 Valeria Guseva 2008 Rīga Tenisa klubs "Enri" 2018-02-23 13:03:38
17 18 Lība Paula Pavāre 2008 Rīga Mārupes tenisa skola 2018-02-24 20:53:39
18 8 Simona Kusiņa 2008 Rīga Individuāli 2018-02-25 12:49:20
19 13 Nikola Medvedeva 2008 Riga Denisa Pavlova tenisa skola 2018-02-25 16:27:42
20 10 Astra Ozola 2008 Rīga ACB/VL Tenisa skola 2018-02-25 18:50:11
21 0 Sinda Reila Dimiņa 2008 Ragana Individuāli 2018-02-27 08:16:30
22 0 Anastasija Jolanta Zumente (Att.) 2008 Rīga LSNT Akadēmija 2018-03-16 11:39:36
23 0 Adelina Lačinova (Att.) 2008 Riga Nav kluba 2018-03-17 21:18:14
24 0 Krista Sautiņa (Att.) 2008 Ādaži Tenisa centrs "Ādaži" 2018-03-19 16:15:14
25 0 Alise Latiša (Att.) 2009 Liepāja Liepājas tenisa sporta skola 2018-03-19 21:01:38
26 0 Darja Kanaševiča (Att.) 2008 Rīga LSNT Akadēmija 2018-03-21 20:40:26
27 0 Kamilla Černousova (Att.) 2008 Riga Tenisa skola "Spars" 2018-03-23 00:59:18
28 0 Alena Bobkina (Att.) 2008 Rīga Tenisa klubs "Enri" 2018-03-23 12:32:57
29 0 Samanta Āboliņa (Att.) 2008 Riga LSNT Akadēmija 2018-03-24 11:01:10