Dalībnieku saraksts sacensībām "Event Lab/Enri Tour balvas izcīņa (15.04)"

Sacensību organizatoriem

Zēni
# Izloze Vārds, uzvārds Dzimšanas datums Pilsēta Klubs Datums  
1 17 Damirs Livanskis 2010 Liepaja Liepājas tenisa sporta skola 2018-03-16 11:34:04
2 9 Jēkabs Stikuts 2010 Ādaži Nav kluba 2018-03-21 07:58:54
3 2 Aleksandrs Harjuzovs 2010 Ventspils Ventspils tenisa klubs 2018-03-21 10:01:09
4 1 Gustavs Līvs Bormanis 2010 Sigulda Tenisa centrs "Ādaži" 2018-03-21 12:59:10
5 3 Artis Aire 2011 Babite Tenisa klubs "Enri" 2018-03-21 15:00:23
6 18 Oskars Dzērvītis 2011 Jēkabpils Tenisa klubs Aizkraukle 2018-03-24 11:15:06
7 10 Kārlis Dambiņš 2011 Rīga Individuāli 2018-03-26 10:23:51
8 25 Patriks Britāns 2010 Aizkraukle Tenisa klubs Aizkraukle 2018-03-28 13:16:17
9 13 Ernests Šulcs 2010 Mārupe ACB/VL Tenisa skola 2018-04-02 14:54:52
10 21 Patriks Arnicāns 2010 Jūrmala Tennis Pro Academy 2018-04-04 05:33:02
11 24 Kristers Krūmiņš 2011 Rīga Tenisa centrs "Ādaži" 2018-04-07 18:10:28
12 11 Ernests Ritovs 2010 Ādaži Tenisa centrs "Ādaži" 2018-04-09 11:23:32
13 16 Mārtiņš Briedis 2010 Ikšķile Nav kluba 2018-04-09 11:29:06
14 14 Rodions Vorobjovs 2011 Rīga Denisa Pavlova tenisa skola 2018-04-09 19:24:36
15 12 Gustavs Gutans 2011 Marupe, Marupes pagasts ACB/VL Tenisa skola 2018-04-10 10:55:43
16 7 Rodions Zambars 2011 Riga Tennis Pro Academy 2018-04-10 16:10:26
17 26 Ričards Lazda 2011 Jelgava Tenisa klubs Jelgava 2018-04-10 18:13:41
18 6 Reinis Zvirgzdiņš 2011 Rīga Tennis 4Fun 2018-04-10 19:10:25
19 8 Toms Bērziņš 2010 Rīga Mārupes tenisa skola 2018-04-11 16:07:38
20 5 Raimonds Grīnbergs 2010 Rīga Tenisa klubs "Enri" 2018-04-11 16:15:37
21 15 Rūdolfs Diļevs 2012 Riga Mārupes tenisa skola 2018-04-11 19:25:35
22 22 Gustavs Gardovskis 2010 Rīga VL tenisa skola 2018-04-12 09:29:11
23 20 Raimonds Stabiņš 2010 Rīga Mārupes tenisa skola 2018-04-12 17:02:40
24 4 Viktors Rukans 2011 Ríga ACB/VL Tenisa skola 2018-04-15 20:11:46
25 0 Daniels Eglītis (Att.) 2011 Rīga ACB/VL Tenisa skola 2018-04-12 18:22:14
26 0 Ričards Jaunzems (Att.) 2011 Rīga Tenisa klubs "Enri" 2018-04-13 10:19:47
27 0 Edvards Cimermanis (Att.) 2011 Riga Individuāli 2018-04-14 18:23:49
28 0 Jānis Liberts (Att. pēc izl.) 2010 Sigulda Tenisa centrs "Ādaži" 2018-04-15 20:12:17
29 0 Ernests Kosītis (Att. pēc izl.) 2010 Cesis Cēsu TB 2018-04-15 20:12:24
Meitenes
# Izloze Vārds, uzvārds Dzimšanas datums Pilsēta Klubs Datums  
1 25 Melitina Kotlyarova 2011 Jūrmala Tenisa klubs - Jūra 2018-03-21 13:37:32
2 27 Isabella Dinulovic 2011 Rīga Denisa Pavlova tenisa skola 2018-03-22 11:27:04
3 2 Karolina Kubraka 2011 Rīga Tenisa skola "Spars" 2018-03-26 17:01:46
4 17 Darina Matvejeva 2011 Riga Tennis Pro Academy 2018-03-27 12:45:25
5 3 Alisa Špaka 2010 Riga Tenisa skola "Spars" 2018-03-29 06:36:50
6 16 Polīna Isakova 2010 Rīga Teniss Rīgā biedrība 2018-03-31 20:28:08
7 8 Elizabete Ozola 2010 Rīga Centrālais tenisa klubs 2018-04-03 06:39:18
8 24 Marina Markina 2010 Rīga Tenisa centrs "Ādaži" 2018-04-03 10:30:26
9 15 Paula Krūmiņa 2011 Mārupe Mārupes tenisa skola 2018-04-04 15:51:33
10 22 Odrija Stolere 2011 Ikšķile Nav kluba 2018-04-05 09:56:11
11 23 Diana Jansone 2010 Rīga Fortūna un Sports -Z 2018-04-09 03:40:06
12 7 Emma Spredze 2010 Mārupe ACB/VL Tenisa skola 2018-04-09 10:05:16
13 10 Kira Surasova 2011 Rīga Tenisa skola "Spars" 2018-04-10 12:14:05
14 4 Aleksa Bindere 2010 Rīga Tenisa centrs "Ādaži" 2018-04-10 18:50:38
15 14 Nikola Kudore 2010 Riga Tenisa klubs "Enri" 2018-04-11 14:17:02
16 18 Anna Elza Tomsone 2010 Rīga Denisa Pavlova tenisa skola 2018-04-11 14:35:46
17 5 Darja Smirnova 2012 Riga Denisa Pavlova tenisa skola 2018-04-12 12:04:47
18 11 Vlada Fadejeva 2010 Riga Centrālais tenisa klubs 2018-04-12 12:56:30
19 28 Sofia Shevchenko 2011 Riga Nav kluba 2018-04-12 15:45:37
20 9 Katrīna Broka 2011 Rīga Tennis Pro Academy 2018-04-12 19:42:25
21 21 Viktorija Homutova 2011 Liepāja Liepājas tenisa sporta skola 2018-04-12 21:07:20
22 1 Nana Kučuhidze 2010 Ventspils Ventspils tenisa klubs 2018-04-13 07:53:22
23 20 Melanija Lielgalve 2010 Marupe Centrālais tenisa klubs 2018-04-13 07:58:13
24 6 Maria Klevanova 2010 Rīga Centrālais tenisa klubs 2018-04-13 10:00:11
25 12 Anastasija Boiko 2010 Ventspils Ventspils tenisa klubs 2018-04-13 15:01:53
26 26 Mišela Ņečajeva 2010 Rīga Vārpu tenisa centrs 2018-04-13 16:14:19
27 19 Jeļizaveta Sorokivska 2011 Rīga Vārpu tenisa centrs 2018-04-13 16:15:08
28 0 Alise Aleksejeva (Att.) 2010 Rīga Centrālais tenisa klubs 2018-04-11 10:41:35
29 0 Monta Visočanska (Att. pēc izl.) 2011 Rīga Mārupes tenisa skola 2018-04-15 20:13:19

Zēni
# Izloze Vārds, uzvārds Dzimšanas datums Pilsēta Klubs Datums  
1 15 Ričards Lācis 2010 Jurmala Tenisa klubs "Enri" 2018-03-21 10:20:55
2 2 Romans Kravcovs 2010 Rīga Denisa Pavlova tenisa skola 2018-03-21 19:59:53
3 7 Tymur Plyhach 2009 Jūrmala Nav kluba 2018-03-22 11:31:05
4 1 Ričards Vingris 2010 Jelgava Tenisa klubs Jelgava 2018-03-22 19:40:41
5 9 Ivans Malinovs 2010 Riga Tenisa klubs "Enri" 2018-03-23 05:52:10
6 12 Ņikita Iņutins 2009 Rīga Tenisa klubs "Enri" 2018-03-23 14:02:06
7 8 Ivans Tarasovs 2010 Rēzekne Individuāli 2018-03-27 13:48:44
8 11 Reinis Rozenbergs 2009 Rīga Centrālais tenisa klubs 2018-03-28 07:07:01
9 10 Emīls Škutāns 2009 Aizkraukle Tenisa klubs Aizkraukle 2018-04-03 18:37:00
10 13 Timo Bertrams Tikums 2009 Liepaja Liepājas tenisa sporta skola 2018-04-05 07:18:37
11 6 Trofims Evdokimovs 2009 Rīga Tenisa klubs "Enri" 2018-04-09 19:44:57
12 14 Nils Zābers 2010 Rīga Tenisa centrs "Ādaži" 2018-04-10 17:54:31
13 5 Vestards Elsbergs 2010 Adazi Tenisa centrs "Ādaži" 2018-04-10 17:58:33
14 3 Dāvis Karpovs 2010 Ādaži Tenisa centrs "Ādaži" 2018-04-11 09:27:03
15 4 Adrians Dubrovskis 2009 Rīga Tenisa skola "Spars" 2018-04-11 14:41:41
16 0 Orests Ronis (Att.) 2009 Liepāja Liepājas tenisa sporta skola 2018-04-11 16:27:20
17 0 Henrijs Miks Gulāns (Att.) 2009 Sigulda Tenisa centrs "Ādaži" 2018-04-11 22:43:32
Meitenes
# Izloze Vārds, uzvārds Dzimšanas datums Pilsēta Klubs Datums  
1 2 Karolīna Lāce 2009 Liepāja Liepājas tenisa sporta skola 2018-03-21 06:00:25
2 3 Paula Kapača 2009 Jēkabpils Tenisa klubs Aizkraukle 2018-03-21 06:54:22
3 20 Patricija Mudraja 2009 Rīga Centrālais tenisa klubs 2018-03-21 07:03:58
4 18 Emīlija Flugina 2010 Garkalne SK "Garkalnes TS" 2018-03-21 07:29:42
5 7 Katrina Visnevska 2009 Garkalne SK "Garkalnes TS" 2018-03-21 07:34:55
6 5 Annija Grava 2009 Rīga SK "Garkalnes TS" 2018-03-21 07:36:02
7 16 Gerda Griezne 2009 Rīga Bīriņa tenisa klubs 2018-03-21 08:17:38
8 8 Elza Agate Dimante 2009 Rīga Denisa Pavlova tenisa skola 2018-03-21 09:46:05
9 11 Anna Zudāne 2009 Ikšķile Mārupes tenisa skola 2018-03-21 10:34:41
10 4 Lote Līva Bormane 2009 Sigulda Tenisa centrs "Ādaži" 2018-03-21 12:58:38
11 13 Alise Lisovska 2010 Riga Tenisa klubs "Enri" 2018-03-22 16:08:32
12 6 Nora Gurjeva 2009 Jurmala Tenisa klubs "Enri" 2018-03-23 07:19:10
13 10 Madara Aspere 2009 Ikskile Individuāli 2018-03-24 06:52:09
14 17 Ketlina Zvaune 2009 Rīga Teniss Rīgā biedrība 2018-03-24 07:31:36
15 12 Marija Bistrova 2009 Rīga Tenisa skola "Orange Tennis" 2018-03-24 16:46:17
16 1 Amēlija Jefimova 2009 Rīga Tenisa centrs "Ādaži" 2018-03-26 09:05:27
17 19 Trīne Cepurīte 2009 Garkalne SK "Garkalnes TS" 2018-04-11 08:31:39
18 0 Paula Gurecka (Att.) 2010 Liepāja Liepājas tenisa sporta skola 2018-03-25 14:48:55
19 0 Lueta Robalte (Att.) 2009 Rīga Individuāli 2018-03-26 17:10:54
20 0 Rusnė Donelaitė (Att.) 2009 Šiauliai, Lietuva Nav kluba 2018-04-07 12:59:17
21 0 Anna Šteinberga (Att.) 2009 Ventspils Ventspils tenisa klubs 2018-04-10 16:43:32
22 0 Adriāna Rižakova (Att.) 2009 Rīga Denisa Pavlova tenisa skola 2018-04-14 18:24:20
23 0 Inese Dreimane (Att. pēc izl.) 2009 Riga Tenisa klubs "Enri" 2018-04-15 20:10:02