Dalībnieku saraksts sacensībām "CTK balvas izcīņa (22.04)"

Sacensību organizatoriem

Zēni
# Izloze Vārds, uzvārds Dzimšanas datums Pilsēta Klubs Datums  
1 4 Roberts Melks 2010 Rīga Centrālais tenisa klubs 2018-04-20 05:16:03 WC
2 20 Patriks Britāns 2010 Aizkraukle Tenisa klubs Aizkraukle 2018-04-06 07:14:07
3 2 Damirs Livanskis 2010 Liepaja Liepājas tenisa sporta skola 2018-04-06 10:26:30
4 8 Aleksejs Žuravļovs 2011 Rēzekne Nav kluba 2018-04-06 10:58:20
5 9 Oskars Dzērvītis 2011 Jēkabpils Tenisa klubs Aizkraukle 2018-04-06 14:33:06
6 7 Gustavs Līvs Bormanis 2010 Sigulda Tenisa centrs "Ādaži" 2018-04-07 18:45:51
7 12 Reinis Zvirgzdiņš 2011 Rīga Tennis 4Fun 2018-04-10 19:12:52
8 13 Rūdolfs Diļevs 2012 Riga Mārupes tenisa skola 2018-04-11 19:28:44
9 16 Ričards Jaunzems 2011 Rīga Cēsu TB 2018-04-13 10:28:11
10 19 Toms Bērziņš 2010 Rīga Mārupes tenisa skola 2018-04-15 15:42:55
11 11 Raimonds Stabiņš 2010 Rīga Mārupes tenisa skola 2018-04-15 15:43:53
12 17 Rodions Vorobjovs 2011 Rīga Denisa Pavlova tenisa skola 2018-04-16 03:48:19
13 18 Rodions Zambars 2011 Riga Tennis Pro Academy 2018-04-16 07:29:17
14 3 Ralfs Mūrnieks 2010 Ventspils Ventspils tenisa klubs 2018-04-16 09:02:28
15 5 Kristers Krūmiņš 2011 Rīga Tenisa centrs "Ādaži" 2018-04-16 09:25:31
16 14 Leonards Ozoliņš 2010 Liepaja Liepājas tenisa sporta skola 2018-04-16 13:18:31
17 10 Matvejs Tracuks 2011 Riga Teniss Rīgā biedrība 2018-04-16 15:14:44
18 6 Krišjānis Emīls Priede 2011 Jūrmala VL tenisa skola 2018-04-17 17:13:43
19 1 Jānis Liberts 2010 Sigulda Tenisa centrs "Ādaži" 2018-04-18 17:29:00
20 15 Gustavs Gutans 2011 Marupe, Marupes pagasts ACB/VL Tenisa skola 2018-04-19 18:02:27
21 0 Patriks Arnicāns 2010 Jūrmala Tennis Pro Academy 2018-04-19 19:13:27
22 0 Ernests Šulcs 2010 Mārupe ACB/VL Tenisa skola 2018-04-19 19:32:58
23 0 Viktors Rukans 2011 Ríga ACB/VL Tenisa skola 2018-04-20 05:51:45
24 0 Ernests Kosītis (Att.) 2010 Cesis Cēsu TB 2018-04-18 09:58:32
25 0 Jēkabs Stikuts (Att.) 2010 Ādaži Nav kluba 2018-04-20 11:44:00
Meitenes
# Izloze Vārds, uzvārds Dzimšanas datums Pilsēta Klubs Datums  
1 8 Rusnė Donelaitė 2009 Šiauliai, Lietuva Nav kluba 2018-04-06 05:00:15
2 10 Lueta Robalte 2009 Rīga Individuāli 2018-04-06 06:33:43
3 14 Daniela Šafīra 2009 Rīga Zauers TK 2018-04-18 06:34:26
4 13 Paula Gurecka 2010 Liepāja Liepājas tenisa sporta skola 2018-04-19 05:52:12
5 15 Anna Zudāne 2009 Ikšķile Mārupes tenisa skola 2018-04-06 05:00:25
6 2 Katrina Visnevska 2009 Garkalne Tenisa centrs "Ādaži" 2018-04-06 05:11:31
7 1 Emīlija Flugina 2010 Garkalne SK "Garkalnes TS" 2018-04-06 05:15:33
8 3 Paula Kapača 2009 Jēkabpils Tenisa klubs Aizkraukle 2018-04-07 04:34:17
9 16 Lote Līva Bormane 2009 Sigulda Tenisa centrs "Ādaži" 2018-04-07 18:47:38
10 11 Nora Gurjeva 2009 Jurmala Tenisa klubs "Enri" 2018-04-08 07:42:25
11 9 Gerda Griezne 2009 Rīga Bīriņa tenisa klubs 2018-04-08 17:50:30
12 5 Annija Grava 2009 Rīga SK "Garkalnes TS" 2018-04-09 10:43:20
13 6 Patricija Mudraja 2009 Rīga Centrālais tenisa klubs 2018-04-11 17:42:05
14 0 Adriāna Rižakova (Att.) 2009 Rīga Denisa Pavlova tenisa skola 2018-04-20 19:14:42
15 0 Jekaterina Potapenko (Att.) 2009 Riga Nav kluba 2018-04-21 19:22:07
16 0 Karolīna Lāce (Att.) 2009 Liepāja Liepājas tenisa sporta skola 2018-04-19 07:09:58
17 0 Marija Bistrova (Att.) 2009 Rīga Tenisa skola "Orange Tennis" 2018-04-20 14:05:58