Dalībnieku saraksts pasākumam "Bērnu tenisa gada noslēguma balle - Pokemonu Ziemassvētki Brazīlijā (07.01.2017.)"

Pasākuma organizatoriem

Zēni
# Vārds, uzvārds Dzimšanas datums Pilsēta Klubs Datums
1 Artemijs Baranovs 2010 Ozolnieki Nav kluba 2016-12-14 14:01:20
2 Aleksejs Žuravļovs 2011 Rēzekne Nav kluba 2016-12-15 21:41:14
3 Ralfs Mūrnieks 2010 Ventspils Ventspils tenisa klubs 2016-12-20 16:03:38
Meitenes
# Vārds, uzvārds Dzimšanas datums Pilsēta Klubs Datums
1 Polīna Isakova 2010 Rīga Teniss Rīgā biedrība 2016-12-19 20:41:07
2 Varvara Pjatecka 2010 Jūrmala Tenisa klubs "Enri" 2017-01-03 16:05:42

Zēni
# Vārds, uzvārds Dzimšanas datums Pilsēta Klubs Datums
1 Timo Bertrams Tikums 2009 Liepaja Liepājas tenisa sporta skola 2016-12-08 09:58:52
2 Orests Ronis 2009 Liepāja Liepājas tenisa sporta skola 2016-12-30 12:25:39
Meitenes
# Vārds, uzvārds Dzimšanas datums Pilsēta Klubs Datums
1 Emīlija Zeltiņa 2009 Rīga Fortūna un Sports -Z 2016-12-09 14:56:48
2 Anna Zudāne 2009 Ikšķile Mārupes tenisa skola 2016-12-10 18:49:55
3 Alise Lisovska 2010 Riga Tenisa klubs "Enri" 2016-12-13 17:12:27
4 Jekaterina Potapenko 2009 Riga Nav kluba 2016-12-16 14:04:25
5 Karolīna Lāce 2009 Liepāja Liepājas tenisa sporta skola 2016-12-30 12:08:41
6 Paula Gurecka 2010 Liepāja Liepājas tenisa sporta skola 2016-12-30 12:31:12

Zēni
# Vārds, uzvārds Dzimšanas datums Pilsēta Klubs Datums
1 Ernests Treimanis 2009 Jurmala Tenisa skola "Orange Tennis" 2016-12-08 12:13:25
2 Ralfs Kanģīzeris 2007 Mārupe Mārupes tenisa skola 2016-12-08 12:36:07
3 Marats Apens 2008 Mārupe Teniss Rīgā biedrība 2016-12-08 14:12:03
4 Gustavs Brižs 2010 Jūrmala ACB/VL Tenisa skola 2016-12-08 15:29:08
5 Daņila Kupičs 2007 Rēzekne Individuāli 2016-12-08 19:19:22
6 Vladislavs Brigaders 2008 Rīga LSNT Akadēmija 2016-12-09 19:05:02
7 Georgijs Harjuzovs 2006 Ventspils Ventspils tenisa klubs 2016-12-10 11:05:45
8 Alberts Zudāns 2007 Ikšķile Individuāli 2016-12-10 18:49:41
9 Gustavs Silarājs 2007 Jelgava Tenisa klubs Jelgava 2016-12-11 21:10:17
10 Rolands Ērglis 2007 Rīga Individuāli 2016-12-12 17:15:14
11 Dāvis Mežals 2007 Cēsis Cēsu TB 2016-12-12 17:26:07
12 Ricardas Rybakas 2007 Lithuania Individuāli 2016-12-12 17:51:05
13 Ivan Sokiran 2009 Jurmala Individuāli 2016-12-12 18:51:24
14 Matvejs Gurskis 2009 Rīga Nav kluba 2016-12-12 19:05:19
15 Derians Kaksītis 2006 Mārupes novads, Mārupe Mārupes tenisa skola 2016-12-12 19:17:29
16 Egils Niedra 2008 Vangaži SK "Garkalnes TS" 2016-12-12 22:17:30
17 Jaroslavs Kieņa 2009 Rīga Nav kluba 2016-12-13 08:52:59
18 Klāvs Kaņepe 2007 Riga Centrālais tenisa klubs 2016-12-13 16:16:04
19 Harijs Sausverds 2008 Rīga Rīgas satiksmes tenisa klubs 2016-12-13 18:08:01
20 Ēriks Valeinis 2009 Rīga Tennis Pro Academy 2016-12-14 10:28:08
21 Marats Iļjasovs 2008 Jurmala Tenisa skola "Orange Tennis" 2016-12-14 14:34:00
22 Emīls Patriks Dzenītis 2008 Rīga Centrālais tenisa klubs 2016-12-15 09:46:57
23 Timurs Volnanko 2007 Rēzekne Individuāli 2016-12-16 20:28:15
24 Everts Leonards Neibergs 2009 Tinuzi ACB/VL Tenisa skola 2016-12-18 17:22:54
25 Erlends Teodors Neibergs 2007 Tīnūži ACB/VL Tenisa skola 2016-12-18 17:24:10
26 Emīls Mežinskis 2006 Garkalne Tenisa centrs "Ādaži" 2016-12-18 20:41:02
27 Ernests Spickus 2006 Ādažu novads Tenisa centrs "Ādaži" 2016-12-19 21:49:10
28 Matīss Ozoliņš-Pese 2008 Liepāja Liepājas tenisa sporta skola 2016-12-20 13:45:54
29 Filips Reuts 2008 Ikšķile Individuāli 2016-12-21 14:20:09
30 Justs Herings 2006 Rīga Centrālais tenisa klubs 2016-12-26 21:57:32
31 Ronaldo Keršis 2007 Rīga Tenisa klubs "Enri" 2016-12-28 16:12:50
32 Ernests Brūders 2008 Liepāja Liepājas tenisa sporta skola 2016-12-29 21:06:57
33 Markuss Oto Meidrops 2007 Ikšķile Individuāli 2016-12-29 22:10:24
34 Aleksandrs Ļinovs 2007 Rīga 2016-12-29 22:31:34
35 Rihards Neimanis 2008 Mārupe Mārupes tenisa skola 2016-12-30 14:08:30
36 Ričards Merzļakovs 2007 Mārupe Individuāli 2016-12-30 23:52:44
37 Renāts Ivko 2007 Rīga Individuāli 2017-01-01 12:03:48
38 Bruno Horsts 2006 Garkalne SK "Garkalnes TS" 2017-01-01 22:40:11
39 Rūdolfs Andersons 2007 Valmiera Ventspils tenisa klubs 2017-01-03 21:01:05
40 Maksims Ivanovs 2008 Rīga LSNT Akadēmija 2017-01-04 11:29:40
41 Jegors Petrovs 2008 Riga Tenisa skola "Spars" 2017-01-04 12:32:39
Meitenes
# Vārds, uzvārds Dzimšanas datums Pilsēta Klubs Datums
1 Polina Koroļova 2007 Rīga Teniss Rīgā biedrība 2016-12-07 22:32:40
2 Andželīna Garda 2008 Babīte Tenisa skola "Spars" 2016-12-07 22:49:50
3 Valerija Belinska 2007 Rīga Tenisa skola "Spars" 2016-12-08 09:45:10
4 Madara Balode 2007 Ozolnieki Tenisa klubs "Enri" 2016-12-08 10:15:02
5 Vladislava Leščinska 2009 Rēzekne Nav kluba 2016-12-08 10:29:44
6 Laura Tropa 2008 Ādaži Tenisa centrs "Ādaži" 2016-12-08 10:30:12
7 Alena Bobkina 2008 Rīga Tenisa klubs "Enri" 2016-12-08 11:20:47
8 Alma Krūmiņa 2008 Rīga Individuāli 2016-12-08 11:39:08
9 Darja Kanaševiča 2008 Rīga LSNT Akadēmija 2016-12-08 14:26:04
10 Elizabete Selīna Bērziņa 2008 Jaunmārupe Mārupes tenisa skola 2016-12-08 15:36:47
11 Terēza Lotta Tikuma 2008 Liepaja Liepājas tenisa sporta skola 2016-12-08 17:22:20
12 Margarita Ļvova 2007 Rīga Centrālais tenisa klubs 2016-12-08 17:34:37
13 Adelina Lačinova 2008 Riga LSNT Akadēmija 2016-12-08 18:39:21
14 Beatrise Zeltiņa 2007 Rīga Fortūna un Sports -Z 2016-12-09 14:55:33
15 Albina Maksimova 2007 Riga Tenisa skola "Spars" 2016-12-09 20:17:04
16 Paula Grabovska 2008 Jurmala Tenisa klubs "Enri" 2016-12-10 21:19:36
17 Ketlina Arone 2007 Liepāja Liepājas tenisa sporta skola 2016-12-10 22:36:30
18 Emīlija Golde 2008 Mārupe Individuāli 2016-12-10 23:29:36
19 Paula Kapleite 2006 Liepāja Liepājas tenisa sporta skola 2016-12-11 20:47:21
20 Paula Tropa 2007 Jelgava Mārupes tenisa skola 2016-12-12 05:58:42
21 Eleonora Krupnova 2008 Olaine Individuāli 2016-12-13 09:53:39
22 Jelizevata Demcakova 2006 Riga Tenisa skola "Spars" 2016-12-13 12:58:38
23 Renāte Krūklīte 2006 Jelgava Tenisa klubs Jelgava 2016-12-13 15:58:46
24 Beāte Bērzupe 2006 Jaunmarupe Mārupes tenisa skola 2016-12-14 09:58:43
25 Alise Bērzupe 2008 Jaunmarupe Mārupes tenisa skola 2016-12-14 09:59:55
26 Karina Joničenoka 2008 Rīga Tenisa klubs "Enri" 2016-12-14 10:27:24
27 Līva Valeine 2007 Rīga Tennis Pro Academy 2016-12-14 10:28:46
28 Anastasija Baranova 2007 Ozolnieki Nav kluba 2016-12-14 14:00:37
29 Elizaveta Ivanova 2006 Riga LSNT Akadēmija 2016-12-14 16:14:34
30 Marina Markina 2006 Alderi Tenisa centrs "Ādaži" 2016-12-14 16:17:42
31 Beatrise Cimermane 2007 Rīga Mārupes tenisa skola 2016-12-15 13:51:01
32 Elizabete Marta Hamitova 2009 Liepaja Liepājas tenisa sporta skola 2016-12-15 16:20:58
33 Ksenija Žuravļova 2008 Rēzekne Nav kluba 2016-12-15 21:41:40
34 Sabīne Vaidere 2008 Liepāja Liepājas tenisa sporta skola 2016-12-16 20:35:12
35 Lība Paula Pavāre 2008 Rīga Mārupes tenisa skola 2016-12-16 22:48:21
36 Jasmīne Lūse 2006 Jaunmārupe Mārupes tenisa skola 2016-12-18 16:18:29
37 Jana Deņisenko 2007 Rīga Centrālais tenisa klubs 2016-12-20 00:26:23
38 Megija Mūrniece 2007 Ventspils Ventspils tenisa klubs 2016-12-20 15:58:23
39 Daniela Dārta Feldmane 2007 Rīga,Jaunmārupe Mārupes tenisa skola 2016-12-23 18:52:05
40 Marta Rebeka Kauškale 2007 Jurmala Tennis Pro Academy 2016-12-25 01:02:19
41 Sofija Āboltiņa 2008 Garkalne SK "Garkalnes TS" 2016-12-26 21:31:53
42 Kamilla Černousova 2008 Riga Tenisa skola "Spars" 2016-12-27 23:59:42
43 Evelīna Poikāne 2008 Liepāja Liepājas tenisa sporta skola 2016-12-28 19:28:10
44 Valeria Guseva 2008 Rīga Tenisa klubs "Enri" 2016-12-29 21:58:11
45 Valērija Kuzmina 2007 Rēzekne Individuāli 2016-12-30 21:23:17
46 Žaklīna Buče 2006 Liepāja Liepājas tenisa sporta skola 2017-01-02 18:07:30
47 Alisa Viripajeva 2008 Riga Tenisa skola "Spars" 2017-01-04 12:18:24
48 Entonī Milberga 2006 Riga Nav kluba 2017-01-04 20:33:56
49 Edīte Cibe 2006 Rīga Nav kluba 2017-01-04 21:26:41
50 Alina Krancmane 2006 Rīga RTU SK 2017-01-04 23:45:24