Dalībnieku saraksts pasākumam "Bērnu tenisa gada noslēguma balle - CIRKS Brazīlijā (06.01.2018.)"

Pasākuma organizatoriem

Zēni
# Vārds, uzvārds Dzimšanas datums Pilsēta Klubs Datums
1 Olivers Arons 2010 Liepāja Liepājas tenisa sporta skola 2017-12-21 08:18:34
2 Artis Aire 2011 Babite Tenisa klubs "Enri" 2017-12-27 08:11:50
3 Kristers Āboltiņš 2011 Garkalne SK "Garkalnes TS" 2017-12-31 13:51:48
4 Jānis Liberts 2010 Sigulda Tenisa centrs "Ādaži" 2018-01-02 12:10:12
5 Kristofers Mālnieks 2010 Rīga Mārupes tenisa skola 2018-01-02 14:34:07
6 Reinis Zvirgzdiņš 2011 Rīga Tennis 4Fun 2018-01-02 14:38:02
7 Gustavs Līvs Bormanis 2010 Sigulda Tenisa centrs "Ādaži" 2018-01-02 18:46:04
8 Aleksejs Žuravļovs 2011 Rēzekne Nav kluba 2018-01-02 21:56:58
Meitenes
# Vārds, uzvārds Dzimšanas datums Pilsēta Klubs Datums
1 Emīlija Brūdere 2011 Liepāja Liepājas tenisa sporta skola 2017-12-26 09:19:17
2 Valeria Timofeeva 2010 Maskava Tennis Pro Academy 2018-01-02 16:01:16

Zēni
# Vārds, uzvārds Dzimšanas datums Pilsēta Klubs Datums
1 Ričards Vingris 2010 Jelgava Tenisa klubs Jelgava 2017-12-20 17:12:01
2 Ņikita Iņutins 2009 Rīga Tenisa klubs "Enri" 2017-12-23 14:35:54
3 Orests Ronis 2009 Liepāja Liepājas tenisa sporta skola 2017-12-25 19:16:32
4 Vestards Elsbergs 2010 Adazi Tenisa centrs "Ādaži" 2017-12-28 07:37:10
5 Ivans Malinovs 2010 Riga Tenisa klubs "Enri" 2018-01-02 11:53:48
6 Bruno Tankelsons 2009 Riga ACB/VL Tenisa skola 2018-01-02 13:01:09
7 Maksims Smarguns 2009 Riga Centrālais tenisa klubs 2018-01-02 13:40:08
8 Henrijs Miks Gulāns 2009 Sigulda Tenisa centrs "Ādaži" 2018-01-02 19:40:21
9 Dominiks Spriņģis 2009 Jūrmala Mārupes tenisa skola 2018-01-03 03:12:13
Meitenes
# Vārds, uzvārds Dzimšanas datums Pilsēta Klubs Datums
1 Anna Zudāne 2009 Ikšķile Mārupes tenisa skola 2017-12-24 11:43:03
2 Paula Gurecka 2010 Liepāja Liepājas tenisa sporta skola 2017-12-25 19:36:32
3 Alise Lisovska 2010 Riga Tenisa klubs "Enri" 2017-12-26 09:56:51
4 Lote Līva Bormane 2009 Sigulda Tenisa centrs "Ādaži" 2017-12-26 16:32:19
5 Patricija Mudraja 2009 Rīga Centrālais tenisa klubs 2017-12-27 07:50:38
6 Lueta Robalte 2009 Rīga Individuāli 2017-12-27 10:19:33
7 Karolīna Lāce 2009 Liepāja Liepājas tenisa sporta skola 2017-12-27 14:44:10
8 Inese Dreimane 2009 Riga Tenisa klubs "Enri" 2017-12-28 18:40:43
9 Marta Strautniece 2009 Ozolnieki, Ozolnieku novads Tenisa klubs Jelgava 2017-12-31 08:30:02
10 Anna Šteinberga 2009 Ventspils Ventspils tenisa klubs 2018-01-01 16:12:59
11 Emīlija Flugina 2010 Garkalne SK "Garkalnes TS" 2018-01-01 18:17:52
12 Katrina Visnevska 2009 Garkalne SK "Garkalnes TS" 2018-01-02 11:50:06
13 Jekaterina Potapenko 2009 Riga Nav kluba 2018-01-02 14:58:28
14 Elizaveta Latiševa 2009 Rīga Tenisa klubs "Enri" 2018-01-02 16:21:40
15 Adriāna Rižakova 2009 Rīga Denisa Pavlova tenisa skola 2018-01-02 18:15:31
16 Daniela Šafīra 2009 Rīga Zauers TK 2018-01-02 21:40:09

Zēni
# Vārds, uzvārds Dzimšanas datums Pilsēta Klubs Datums
1 Gustavs Brižs 2010 Jūrmala ACB/VL Tenisa skola 2017-12-14 19:57:30
2 Ernests Treimanis 2009 Jurmala Tenisa skola "Orange Tennis" 2017-12-19 17:34:52
3 Ričards Dzirkals 2008 Ādaži Tenisa centrs "Ādaži" 2017-12-19 23:30:42
4 Vladislavs Brigaders 2008 Rīga LSNT Akadēmija 2017-12-21 21:20:18
5 Ivan Sokiran 2009 Jurmala Individuāli 2017-12-22 12:10:59
6 Mārtiņš Rubezis 2007 Jelgava Tenisa klubs "Enri" 2017-12-22 14:08:30
7 Matīss Ozoliņš-Pese 2008 Liepāja Liepājas tenisa sporta skola 2017-12-22 18:04:54
8 Matvejs Gurskis 2009 Rīga Nav kluba 2017-12-23 08:19:48
9 Alberts Zudāns 2007 Ikšķile Individuāli 2017-12-24 11:40:40
10 Kristofers Strazds 2008 Jūrmala Mārupes tenisa skola 2017-12-24 15:25:24
11 Ronaldo Keršis 2007 Rīga Tenisa klubs "Enri" 2017-12-24 17:31:54
12 Ēriks Valeinis 2009 Rīga Tennis Pro Academy 2017-12-25 17:49:38
13 Ernests Brūders 2008 Liepāja Liepājas tenisa sporta skola 2017-12-26 09:20:43
14 Jaroslavs Kieņa 2009 Rīga Nav kluba 2017-12-26 10:44:19
15 Rolands Ērglis 2007 Rīga Individuāli 2017-12-26 19:44:36
16 Everts Leonards Neibergs 2009 Tinuzi ACB/VL Tenisa skola 2017-12-27 07:32:39
17 Erlends Teodors Neibergs 2007 Tīnūži ACB/VL Tenisa skola 2017-12-27 07:32:49
18 Armands Aire 2008 Babītes novads, Rīgas rajons Tenisa klubs "Enri" 2017-12-27 08:12:38
19 Marks Madoneckis 2008 jelgava Tenisa klubs "Enri" 2017-12-28 08:32:41
20 Rūdolfs Andersons 2007 Valmiera Ventspils tenisa klubs 2017-12-28 09:29:09
21 Marats Iļjasovs 2008 Jurmala Tenisa skola "Orange Tennis" 2017-12-29 15:27:08
22 Marats Apens 2008 Mārupe Teniss Rīgā biedrība 2017-12-29 22:31:04
23 Egils Niedra 2008 Vangaži SK "Garkalnes TS" 2018-01-02 19:18:10
24 Filips Reuts 2008 Ikšķile Individuāli 2018-01-03 09:26:37
Meitenes
# Vārds, uzvārds Dzimšanas datums Pilsēta Klubs Datums
1 Adelina Lačinova 2008 Riga LSNT Akadēmija 2017-12-14 14:08:09
2 Vladislava Leščinska 2009 Rēzekne Nav kluba 2017-12-14 17:00:27
3 Darja Kanaševiča 2008 Rīga LSNT Akadēmija 2017-12-15 10:22:21
4 Alena Bobkina 2008 Rīga Tenisa klubs "Enri" 2017-12-19 13:17:56
5 Alma Krūmiņa 2008 Rīga Individuāli 2017-12-19 17:43:33
6 Eleonora Krupnova 2008 Olaine Individuāli 2017-12-20 08:45:29
7 Paula Tropa 2007 Jelgava Mārupes tenisa skola 2017-12-20 11:18:44
8 Madara Balode 2007 Ozolnieki Tenisa klubs "Enri" 2017-12-20 11:27:30
9 Ketlina Arone 2007 Liepāja Liepājas tenisa sporta skola 2017-12-21 08:16:09
10 Marta Rebeka Kauškale 2007 Jurmala Tennis Pro Academy 2017-12-21 09:31:09
11 Margarita Novik 2008 Riga Individuāli 2017-12-21 12:45:36
12 Elza Agate Dimante 2009 Rīga Denisa Pavlova tenisa skola 2017-12-21 17:45:27
13 Paula Grabovska 2008 Jurmala Tenisa klubs "Enri" 2017-12-22 07:23:01
14 Karina Joničenoka 2008 Rīga Tenisa klubs "Enri" 2017-12-25 17:41:09
15 Līva Valeine 2007 Rīga Tennis Pro Academy 2017-12-25 17:49:08
16 Oļesja Demčenkova 2008 Jūrmala Tenisa skola "Orange Tennis" 2017-12-26 15:52:34
17 Anete Krūmiņliepa 2008 Ādaži Tenisa centrs "Ādaži" 2017-12-26 21:47:20
18 Rūta Marija Aploka 2009 Cēsis Cēsu TB 2017-12-27 06:31:08
19 Nikola Medvedeva 2008 Riga Denisa Pavlova tenisa skola 2017-12-27 07:52:44
20 Milana Kotuna 2007 Riga Tenisa klubs "Enri" 2017-12-27 09:44:25
21 Andželīna Garda 2008 Babīte Tenisa skola "Spars" 2017-12-27 11:51:47
22 Emīlija Golde 2008 Mārupe Individuāli 2017-12-29 13:27:44
23 Elīza Kupruka 2007 Mārupe Mārupes tenisa skola 2017-12-29 14:05:43
24 Lība Paula Pavāre 2008 Rīga Mārupes tenisa skola 2017-12-30 20:08:47
25 Sofija Āboltiņa 2008 Garkalne SK "Garkalnes TS" 2017-12-31 13:51:00
26 Elizabete Marta Hamitova 2009 Liepaja Liepājas tenisa sporta skola 2017-12-31 18:54:30
27 Daniela Dārta Feldmane 2007 Rīga,Jaunmārupe Mārupes tenisa skola 2018-01-01 18:45:18
28 Stefānija Bolēvica 2008 Mārupe ACB/VL Tenisa skola 2018-01-01 21:22:43
29 Maija Alise Zvirbule 2008 Liepāja Liepājas tenisa sporta skola 2018-01-02 10:28:13
30 Anete Kusina 2007 Riga Tenisa centrs "Ādaži" 2018-01-02 11:12:02
31 Patrīcija Andersone 2007 Rīga Tennis Pro Academy 2018-01-02 11:27:43
32 Kamilla Kibiša 2008 Rīga Individuāli 2018-01-02 12:43:20
33 Annete Skripka 2007 Liepāja Liepājas tenisa sporta skola 2018-01-02 13:03:17
34 Anastasija Jolanta Zumente 2008 Rīga LSNT Akadēmija 2018-01-02 13:19:13
35 Albina Maksimova 2007 Riga Tenisa skola "Spars" 2018-01-02 14:38:42
36 Keisija Bērziņa 2010 Rīga Tennis Pro Academy 2018-01-02 15:56:17
37 Alise Latiša 2009 Liepāja Liepājas tenisa sporta skola 2018-01-02 17:43:01
38 Evelīna Poikāne 2008 Liepāja Liepājas tenisa sporta skola 2018-01-02 17:53:11
39 Arina Stecjuka 2008 Rīga Denisa Pavlova tenisa skola 2018-01-02 18:51:20
40 Ksenija Žuravļova 2008 Rēzekne Nav kluba 2018-01-02 21:56:43