Bērnu tenisa gada balle un cita aktuālā informācija

2016-12-07

1.Kā jau katru gadu Latvijas tenisa savienība uzaicina U10 tenisa programmas bērnus uz 2016.gada noslēguma ballīti. Aicināti ir arī tie, kas nākamgad pāriet uz U12, kas ir lielisks noslēgums U10 tenisa programmai. Ballītē var piedalīties visi tie, kas ir iegādājušies U10 licences. Ja bērns vēl nav sācis ņemt dalību sacensībās un nav iegādāta licence, tad ir iespēja iegādāties licenci, bet aktivizēt to, tad kad sāks spēlēt sacensības!

Sīkāka informācija par pasākumu var uzzināt uzspiežot uz afišas, kas attēlota zemāk!

Piezīmes:
- Vecākiem un bērnu atbildīgajām personām jāņem līdzi maiņas apavi, bērniem kājās pludmales čības!
- Pasākumā ieeja ir bezmaksas uzrādot U10 tenisa licenci.
- Pasākuma telpās aizliegts ienest savu ēdamo vai dzeramo. Par to ir paredzēts 150 Eur sods!

Pieteikties ballei šeit!

2. Sākot ar nākamo nedēļu varēs sākt pieteikties 2017.gada sacensībām. Kamēr nav atvērta pirmā pieteikšanās pagaidām kalendārs ir provizorisks, jo būs vairākas izmaiņas!

3. Visi, kas pagarinās vai reģistrēsies un iegādāsies licenci Decembrī, licences būs derīgas līdz 2017.gada beigām!

4. Green grupai būs papildus ierastajām sacensībām, sacensības kurās tiks izmantoti samazināti izmēri laukumam, kas būs lielāki nekā Orange laukumam un mazāki nekā Green laukumam: 20,77m x 7,19m (no standarta laukuma gala līnijas 1,5m un no sānu līnijas 0,52m). Galvenajam tiesnesim par to būs jāinformē Nolikuma piezīmēs, ja tiks izmantoti samazināti Green laukuma izmēri. Uz šādiem samazināta izmēra laukumiem būs jāspēlē, ja sacensībām paredzēts 1 laukums un 2dienas vai Green kortu laukuma drošības zona neatbilst vispārpieņemtajam LTS standartam.

5. Visi, kas uzsāks nākamgad spēlēt pie U12, būs jāiegādājas jauna licence mājas lapā www.lts.lv, kur jaunas licences cena būs 31Eur, kas tiek izgatavota ar fotogrāfiju, bet licences pagarināšana sākot ar 2017.gada 1.janvāri būs 20Eur.

6. Sākot ar 2017.gada 1.janvāri, no ārzemju spēlētājiem vairs netiks pieņemti iesūtītie spēļu rezultāti, kas tika spēlēti ārpus LV robežām, kā arī tie netiks pievienoti pie U10 tenisa mājas lapas rezultātiem. Ārzemju spēlētājiem būs jāspēlē tajā U10 tenisa līmenī, kas atbilst viņa dzimšanas gadam vai augstākā līmenī ja ir sakrāts nepieciešamais uzvaru skaits. Nospēlētās spēles un uzvaras ārzemniekiem tiks pieskaitītas tikai tādā gadijumā, ja būs spēlēts pie mums Latvijā.

7. Sākot ar 2017.gada 1.janvāri 9-gadīgais spēlētājs pie U12 varēs spēlēt tikai 6 sacensības gadā, 10-gadīgie - 18 sacensības gadā tāpat kā 11,12-gadīgie spēlētāji.

(Pievienots 7.12.2016.)

LTS, U10 teniss

 

 

 

lts lts lts


Mūs atbalsta

lg seb Wilson Milzu Venden Igate Food Union vs lok lsfp