Deivisa kauss Latvija-Norvēģija

2017-01-09

Deivisa kauss. Latvija - Norvēģija

Ir uzsākusies biļešu tirdzniecība uz Deivisa kausa izcīņas spēlēm tenisā Latvija - Norvēģija. Spēles tiks aizvadītas 3.-5. februārim Zemgales Olimpiskajā centrā Jelgavā.

Tā ir lieliska iespēja arī U10 tenisa bērniem izjust augsta līmeņa sacensību gaisotni tenisā un apskatīt kā spēlē mūsu Latvijas vīriešu izlase.

Bērnu tenisa gada ballē bija unikāla iespēja pieteikties uz Deivisa kausa bezmaksas biļetēm uz visām 3 dienās - 1bērns + 1 pieaugušais.

Saņemt biļetes varēs nevis Zemgales Olimpiskajā centrā Jelgavā kā tas tika sākotnēji norādīts, bet gan izdrukājot biļetes bezrindas.lv mājas lapā - http://www.bezrindas.lv/lv/sports/deivisa-kauss-latvija-norvegija/23287/, izvēloties iespēju - Ieejas biļete visām turnīra dienām (3.-5.februāris), norādot skaitu - 1 biļete  un apakšā ievadot atlaides kodu, kas tika piešķirts katram bērnam, kas pieteicās uz biļetēm! Veiciet apmaksu par 0,00 Eur un izdrukājiet biļeti. Kodu var izmantot divas reizes, lai izdrukātu otro biļeti uz 3 dienām, jo vienā reizē 2 biļetes nevar izdrukāt.

Dodam papildus iespēju pieteikties uz bezmaksas biļetēm uz Deivisa kausu visām 3 dienām 1bērns+1pieaugušais. Biļešu skaits ierobežots - 45. Pieteikties var tie, kas ir reģistrēti U10tenisa sistēmā un ir apmaksājuši 2017.gada licenci. Pieteikties var sūtot sms uz telefonu - 26017878, īsziņā norādot bērna vārdu, uzvārdu un licences numuru. Pieteikšanās līdz 20.janvārim!

Deivisa kauss var tikt uzskatīts par Pasaules kausu tenisā (World cup of Tennis). Izveidots 1900.gadā, tas ir izaudzis par lielākajām starptautiskajām valstu sporta sacensībām, kurās šogad piedalās 135 valstis.

Veiksmīgu skatīšanos!

Latvijas tenisa savienība

 

lts lts lts


Mūs atbalsta

lg seb Wilson Milzu Venden Igate Food Union vs lok lsfp