LTS SEB pavasara tenisa festivāls 2017

2017-05-16

Šonedēļ norisināsies vērienīgākais LTS SEB tenisa festivāls jaunajiem spēlētājiem

Jau šajā nedēļas nogalē, no 20. līdz 21. maijam Rīgas satiksmes tenisa klubā, Mežaparkā norisināsies Latvijas tenisa savienības SEB tenisa festivāls bērniem līdz desmit gadu vecumam. Festivāls ir gada vērienīgākais notikums jaunajiem spēlētājiem, ik gadu pulcējot aizvien lielāku skaitu jauno sportistu.

Sestdien, 20. maijā plkst. 10.00 notiks LTS SEB tenisa festivāla atklāšanas pasākums, kas ir pavasara gaidītākais notikums jaunajiem spēlētājiem. Paralēli bērnu tenisa sacensībām, jau no plkst. 11.00 līdz 14.00 visus bērnus un klātesošos ar dažādām atraktīvām aktivitātēm priecēs bērnu teātris "Zīļuks". No plkst. 12.00 līdz 16.00 bērniem būs iespēja piedalīties tenisa treneru sagatavotos uzdevumos, saņemot īpašas balvas. Sestdien tiks noskaidroti SEB festivāla uzvarētāji Red (U8) un Orange (U9) grupās, bet svētdien Green (U10) uzvarētāji vienspēlēs un dubultspēlēs.

Šogad festivāla laikā visiem bērniem, kuri nekad nav spēlējuši tenisu, būs iespēja bez maksas izmēģināt spēkus tenisā un pakonsultēties ar profesionāliem tenisa treneriem par to, kā sākt trenēties tenisā, kā ir nepieciešams iesildīties pirms tenisa spēlēšanas, kāds tenisa inventārs nepieciešams, lai sāktu nodarboties ar šo sporta veidu un uzdot citus sev interesējošus jautājumus. Varbūt tieši ar šo tenisa festivālu kāds bērns, kurš nekad nav iepriekš turējis rokās tenisa raketi, nolems uzsākt tenisa spēli un nākotnē kļūs par nākamo tenisa čempionu.

Sešu gadu laikā tas kļuvis par nozīmīgu pasākumu Latvijas tenisa attīstībai, sniedzot bezmaksas iespēju bērniem aizvadīt savu pirmo nopietno turnīru un liekot pamatus turpmākajai tenisa karjerai, tādejādi popularizējot tenisu kā bērniem pieejamu sporta veidu Latvijā. Sacensības norisinās trīs grupās (U8, U9 un U10). Tām var pieteikties neierobežots spēlētāju skaits, turklāt bez dalības maksas. U10 tenisa programma nodrošina pirmos soļus tenisā, kur bērni pakāpeniski apgūst spēles prasmi un pilnveido veiklību īpašos tenisa laukumos, izmantojot mīkstākas, speciāli jaunākajiem spēlētājiem pielāgotas tenisa bumbas.

Katru gadu pieaug jauno tenisa spēlētāju skaits un, salīdzinot ar hokeju, teniss ir daudz pieejamāks sporta veids jaunajiem censoņiem, jo daudzās Latvijas pilsētās ir uzbūvēti jauni tenisa korti. Nākotnē plānots festivālu izvērst trīs Baltijas dalībvalstu jaunajiem tenisistiem, kļūstot par lielāko festivālu mazajiem tenisistiem Baltijas valstīs un padarot Latviju par nozīmīgu tenisa attīstītāju Baltijā.

LTS SEB tenisa festivālu atbalsta SEB banka, VENDEN, MILZU!, FOOD UNION, Igate, Sportland.

 

lts lts lts


Mūs atbalsta

lg seb Wilson Milzu Venden Igate Food Union vs lok lsfp