SEB FUTURE CUP sacensības

2017-10-02

Šonedēļ norisināsies SEB FUTURE CUP sacensības

Jau šonedēļ, 30. septembrī un 1. oktobrī Rīgā, tenisa klubā "Enri" (Kalnciema ielā 207) norisināsies tenisa turnīrs "SEB Futures Cup", kurā piedalīsies labākie jaunie tenisa spēlētāji no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas U-9, U-11 un U-13 vecuma grupās.

Turnīrs aizsācies pirms pieciem gadiem, kad visu trīs Baltijas valstu tenisa savienības un SEB banka vienojās par kopīgām jauno tenisistu sacensībām. Katru gadu sacensības norisinās kādā no trīs Baltijas valstīm. Turnīrs tika aizsākts 2013. gadā Lietuvā, cīņām notiekot starp tenisa klubiem, taču nākamos gadus sacensības notika starp labākajiem jaunajiem tenisa spēlētājiem. Latvijā pirmais turnīrs aizvadīts gadu vēlāk, 2014. gadā un šogad pie mums tas norisināsies jau otro reizi.

Sacensības notiks tenisa klubā "Enri", Rīgā, Kalnciema ielā 207. Tajās piedalīsies divas meitenes un divi zēni no katras valsts vecuma grupā U-9, U-11 un U-13. Katra valstu cīņa sastāvēs no zēnu un meiteņu vienspēlēm, kā arī dubultspēlēm. Kopā tiks spēlēti 64 mači, bet uzvarētāji tiks noskaidroti, saskaitot kopā visas uzvarētās/zaudētās spēles visās vecuma grupās.

Latvijas komandu turnīrā U-9 vecuma grupā pārstāvēs Ričards Dzirkals, Ernests Treimanis, Adelina Lačinova, Aleksandra Rožkalne un komandas kapteine - Elīna Mihailova, U-11 vecuma grupā - Ksenija Rage, Elizabete Brutāne, Stefans Audriņš, Nikita Gavrilonoks, kapteine - Marika Netenberga, U13 vecuma grupā - Ruslans Filipenko, Reinis Kupfers, Valērija Maija Kargina, Amēlija Šūpulniece, kapteinis - Ņikita Švačko.

"Šis ir otrais gads, kad mums būs tā iespēja uzņemt tenisa jaunos censoņus Latvijā "SEB Futures Cup" turnīrā. Katru gadu turnīra atmosfēra ir draudzīga un pozitīva, visi dalībnieki ar prieku gatavojas šīm sacensībām, lai pārstāvētu savu valsti un cīnītos par uzvaru. Jaunākie tenisisti ar lielu aizrautību piedalās dažādās tenisa sacensībās, lai jau pēc pāris gadiem startētu ne tikai Baltijas valstu mēroga, bet arī vispasaules mēroga sacensībās. Paldies SEB bankai par turnīra atbalstu un vēlam veiksmi visiem turnīra dalībniekiem," par "SEB Futures Cup" stāsta

Kārlis Lejnieks, LTS ģenerālsekretārs.

 

lts lts lts


Mūs atbalsta

lg seb Wilson Milzu Venden Igate Food Union vs lok lsfp