Jaunums U10 tenisa dubultspēles

2017-12-21

No 2018.gada LTS ievieš jaunumu - dubultspēļu sacensības Green (U10) grupai.

Turpmāk, skatoties nolikumu, pievērsiet uzmanību ailei Veids (vienspēles/dubultspēles). Ja zem ailes d/sp ir rakstīts d/sp, bet zem ailes v/sp ir „-" zīme, tātad sacensības noritēs pāros. Turklāt, atšķirībā no vienspēlēm, zēni un meitenes spēlēs kopā - tātad var būt arī jauktie pāri (meitene un zēns).

Kā pieteikties dubultspēļu sacensībām?

1) Pirmais solis ir pa vecam - norādiet licences numuru un kontakttelefonu;

2) Tālāk sistēma piedāvās 6 partnera izvēles variantus:

• Izvēlēties no visiem;
• Izvēlēties no zēniem;
• Izvēlēties no meitenēm;
• Derēs jebkurš partneris;
• Derēs jebkurš zēns;
• Derēs jebkura meitene.

Variants Izvēlēties no visiem atvērs sarakstu ar visiem Green grupas spēlētājiem. Izvēlieties sev partneri un gaidiet viņa apstiprinājumu. Uzaicinātais spēlētājs saņems e-pastu. Variants Izvēlēties no zēniem / meitenēm ir tieši tāds pats, tikai tas atvērs sarakstu ar Green grupas zēniem vai meitenēm.

Uzaicinātais spēlētājs var piekrist vai nepiekrist būt par jūsu partneri. Aizpildot licences numuru un kontakttelefonu, uzaicinātais spēlētājs redzēs uzaicinātāja vārdu, kam blakus būs divi izvēles varianti - Piekrītu un Nepiekrītu. Par uzaicinātā spēlētāja lēmumu saņemsiet apstiprinājuma e-pastu. Ja spēlētājs nepiekrīt būt par jūsu partneri, viņs var turpināt pieteikšanos, izvēloties kādu no 2 punktā minētajiem variantiem. Jums savukārt jāpiesakās sacensībām no jauna, izvēloties citu partneri (ja esat gatavi spēlēt pārī ar citu spēlētāju).

Ja izvēlēsieties variantu Derēs jebkurš partneris, tālāk ir divi varianti:

• Ja sacensībām jau ir pieteicies kāds spēlētājs, kurš ir ar mieru piedalīties sacensībās ar nejaušu partneri, jūs tiksiet automātiski uzlikts kā viņa partneris;
• Ja tāda spēlētāja dalībnieku sarakstā nav, jūs paliksiet gaidīšanas režīmā, un tiklīdz turnīram pieteiksies kāds spēlētājs, kurš ir ar mieru spēlēt ar nejaušu partneri, jūs tiksiet automātiski uzlikts kā viņa partneris.

Varianti Derēs jebkurš zēns / meitene ir identiski, tikai tādā gadījumā jūsu partneris varēs būt tikai jūsu izvēlētā dzimuma.

Jūsu un citu pieteikušos spēlētāju statusu varat redzēt ailītē „Statuss".

Kā atteikties no dalības dubultspēļu sacensībās?


Lai atteiktos no dalības sacensībās, norādiet licences numuru un kontakttlefonu, ko bijāt norādījis piesakoties, un uzspiediet pogu „Atteikties".

Ja būsiet no dalības atteicies, pieteikties pa jaunu vairs nevarēsiet. Ja tomēr vēlaties piedalīties, sazinieties ar sacensību galveno tiesnesi vai organizatoru.

Ja jūsu partneris ir atteicies no dalības, ir 2 varianti:

• Ja bijāt pieteicies, izvēloties konkrētu partneri, jūs no dalībnieku saraksta tiksiet izdzēsts un, ja vēlaties, varēsiet pieteikties sacensībām no jauna;
• Ja pie pietiekšanās norādījāt, ka esat gatavs spēlēt ar jebkuru partneri (vai zēnu/meiteni), tad, ja sacensībām jau ir pieteicies kāds spēlētājs, kurš ir ar mieru piedalīties sacensībās ar nejaušu partneri, jūs tiksiet automātiski uzlikts kā viņa partneris. Ja tāda spēlētāja dalībnieku sarakstā nav, jūs paliksiet gaidīšanas režīmā, un tiklīdz turnīram pieteiksies kāds spēlētājs, kurš ir ar mieru spēlēt ar nejaušu partneri, jūs tiksiet automātiski uzlikts kā viņa partneris.

Abos variantos jūs saņemsiet informatīvus e-pastus.

Papildus informācija:

• pārim dubultspēlēs jāpiedalās ar vienādas krāsas apģērba augšdaļu;
• dubultspēles ļauj uzņemt vairāk dalībnieku bez ierobežojuma;
• ja tomēr ir ierobežojums, tad noteikumi par zvaigznītēm nebūs spēkā;
• spēles tiek spēlētas 1 sets līdz 6 geimi, spēles notiek tikai pēc no-ad sistēmas;
• pie rezultāta geimā 40:40, serves uzņēmēji izvēlās uz kuru kvadrātu uzņemt servi;
• dalības maksas griesti 15Eur no dalībnieka.

Ceram uz jūsu interesi un aktīvu dalību dubultspēlēs! Atgādinam, ka nospēlētās dubultspēles, tieši tāpat kā vienspēles, tiek skaitītās rezulātos kā izspēlētās spēles.

Priecīgus Ziemassvētkus un
Laimīgu jauno 2018.gadu!

Ar cieņu,
LTS

 

 

lts lts lts


Mūs atbalsta

lg seb Wilson Milzu Venden Igate Food Union vs lok lsfp