SEB pavasara tenisa festivāls 2018 noslēdzies

2018-05-22

Aizvadītājā nedēļas nogalē Mežaparkā, Rīgas satiksmes tenisa klubā norisinājās lielākais tenisa notikums bērniem - SEB tenisa festivāls, kopā pulcējot ap 200 tenisa spēlētājus līdz 10 gadu vecumam, kas bija jauns rekords U10 tenisā.

Sestdien LTS SEB tenisa festivāls tika atklāts ar bdalībnieku svinīgo gājienu un LTS ģenerālsekretāra Kārļa Lejnieka un LTS "U10 teniss" programmas vadītājas Lilita Didriksone uzrunu. Kā atklāšanas kulminācija bija bērnu izveidotais bumbu lietus.

Sestdien, jaunajiem spēlētājiem bija arī iespējas pārbaudīt savus spēkus dažādos pārbaudījumos, kur izpildot uzdevumus bērni saņēma zīmodziņus Food Union kartiņā un vēlāk to varēja samainīt pret gardu saldejumu.

Sestdien tika noskaidroti SEB festivāla uzvarētāji Red (U8), Orange (U9) grupu vienspēlēs un Green (U10) grupas dubultspēlēs, bet svētdien Green (U10) uzvarētāji vienspēlēs.

Šogad RED (U8) grupā uzvarēja Jēkabs Stikuts, 2.vietā ierindojot Gustavu Gardovski, savukārt 3.vietā Patriku Arnicānu. Savukārt meiteņu grupā uzvarēja Maria Klevanova, 2.vietu ieguva Darina Matvejeva, bet 3.vietā ierindojās Darja Markova.

Orange (U9) grupā šogad uzvarēja Romans Kravcovs, 2.vietu ieguva Reinis Rozenbergs, savukārt 3.vietu - Vestards Elsbergs. Meiteņu grupā 1.vietu ieguva Lote Līva Bormane, 2.vietu - Paula Gurecka, 3.vietu Emīlija Flugina.

Green (U10) grupa no zēniem 1.vietu ieguva Rihards Neimanis, augsto 2.vietu - Ernests Treimanis, savukārt godpilno 3.vietu - Vladislavs Brigaders. Meiteņu grupā uzvarēja Adelina Lačinova, 2.vietā ierindojot Oļesju Demčenkovu, savukārt 3.vietā - Mariju Lauvu.

Šajā gadā Green grupā ir jauninājums, ka regulāri tiek bērniem organizētas ne tikai vienspēles, bet arī dubultspēles. Tas ir interesants spēļu formāts bērniem, kas u10 tenisa programmu padara interesantāku. Dubultspēles norisinājās vienā dienā un pāros varēja spēlēt meitenes kopā ar zēniem.

Dubultspēlēs 1.vietu ieguva Stefānija Bolēvica un Oļesja Demčenkova, 2.vietu Odeta Panasa un Viktorija Visočanska, 3.vietu Martins Mašals un Ēriks Mašals.

Visi foto no 1.festivāla dienas apskatāmi šeit: https://failiem.lv/u/s5uj9p8v

Visifoto no 2.festivāla dienas apskatāmi šeit: https://failiem.lv/u/yc55kfjj

LTS SEB tenisa festivālu atbalsta SEB banka, VENDEN, MILZU!, Sportland, Wilson, FOOD UNION, Bērnu un jauniešu tenisa atbalsta biedrība, Latvijas Gāze.

 

lts lts lts


Mūs atbalsta

lg seb Wilson Milzu Venden Igate Food Union vs lok lsfp