Izmaiņas treneru sertifikācijā un LTS atzinuma nolikums

2019-10-03

No 01.10.2019 ir stājies spēkā LTS atzinuma nolikums, kas regulē jauno treneru sertifikāciju un LTS atzinuma iegūšanas kārtību.

U10 un LTS treneru reģistrs tagad ir apvienoti vienā sinhronizētā datubāzē. Visiem sertificētiem treneriem, kas vēl nav reģistrējušies, būs jāreģistrējas LTS mājaslapā, bet tiem, kuri jau ir reģistrējušies LTS mājas lapā, savā profilā ir jāieķeksē "treneris". Visiem treneriem ir jāiegūst LTS atzinums, lai varētu (re)sertificēties.

Jaunajā sistēmā treneriem savā mājaslapas profilā (sadaļā "Treneriem") būs iespēja apstiprināt vai noraidīt audzēkņus, kas norādījuši viņu kā treneri. Galvenais jaunums spēlētājiem - no 01.01.2020 spēlētāji, kas ir vecumā līdz 18 gadiem, vairs nevarēs pieteikties sacensībām, ja nebūs norādījuši sertificētu treneri un treneris, savukārt, viņus apstiprinājis kā audzēkņus.

Ceram, ka jaunā sistēma palīdzes sakārtot tenisa treneru sertifikāciju Latvijā tā, lai katram spēlētajam būtu sertificēts, atbilstoši izglītots un profesionāls treneris.

Ar nolikumu var iepazīties, nospiežot uz attēla zemāk:

Saraksts ar treneriem, kam drīzumā beidzas treneru sertifikāts un jākārto LTS atzinums, kā arī tie treneri, kuriem jau ir piešķirts LTS atzinums:

 

 

lts lts lts


Mūs atbalsta

lg seb Wilson Milzu Venden Igate Food Union vs lok lsfp