Covid ierobežojumi sacensībām un treniņiem

2020-10-14

Covid-19 ierobežojumi: treniņiem jānorisinās individuāli, LTS sacensības tiek atceltas no 17.oktobra uz nenoteiktu laiku

2020. gada 13. oktobrī valdībā pieņemtie grozījumi noteikumos par epidemioloģiskās drošības pasākumiem Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai paredz – no 2020. gada 17. oktobra līdz 6. novembrim organizētiem sporta treniņiem (nodarbībām) jānorisinās ārtelpās, individuāli vai attālināti.

Šis ierobežojums neattiecas uz Latvijas pieaugušo izlases, Latvijas Olimpiskās vienības un Latvijas Paralimpiskās vienības sportistu, kā arī komandu sporta spēļu augstāko līgu komandu sporta treniņiem pieaugušajiem.
Lai mazinātu riskus Covid-19 izplatībai sporta treniņu (nodarbību) laikāno 17.oktobra līdz 6.novembrim var tikt organizēti tikai individuālie treniņi.

No 2020. gada 17. oktobra līdz 6. novembrim aizliegts organizēt sporta pasākumus. Aizliegums neattiecas uz starptautiskiem sporta pasākumiem, kā arī komandu sporta spēļu augstāko līgu komandu sporta sacensībām pieaugušajiem.

Tas nozīmē, ka Latvijas tenisa savienība atceļ visus turnīrus, kas norisinās no 17.oktobra līdz 6.novembrim, tajā skaitā LTS Kausa Masters turnīru jauniešiem, kurš tiks pārcelts uz 10.-13.decembri, tāpat arī oktobra mēnesī Ādažos plānotais LTS Pieaugušo kausa 2.posms tiks pārcelts uz decembri.

Latvijas klubu komandu čempionātu plānots aizvadīt noteiktajos datumos, ja netiks ieviesti ierobežojumi pēc 6.novembra, kas to liegtu darīt.

Tāpat Latvijā norisinās plānoties jauniešu starptautiskie turnīri, taču bez skatītājiem un tikai ar vienu pavadošo personu spēlētajam, kas var ienākt bāzē turnīra laikā.

Noteikumu projekts "Grozījumi Ministru kabineta 2020.gada 9.jūnija noteikumos Nr.360 "Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai""

lts lts lts


Mūs atbalsta

lg seb Wilson Milzu Venden Igate Food Union vs lok lsfp