Sacensību atsākšanās un noteikumi

2021-06-22

Apsveicam ar tenisa sacensību atsākšanos! Sakarā ar ierobežojumiem un izmaiņām būs arī izmaiņas U10 tenisā.

1.Kalendārs ir salikts uz atlikušo vasaru - jūliju un augustu, vēlāk tas tiks papildināts. Pirmās sacensības jau ir izliktas, šodien tiks aizpildīts sacensību nolikums un pieteikšanās atvērsies pēc 2 dienām.

2.Saistībā ar MK noteikumiem par sacensībām, tajās varēs piedalīties ja bērnam uz sacensību dienu ir iestājušies pilni 7 gadi

3.Par skatītājiem - drīkstēs vērot sacensības, kuri uzrāda sadarbspējīgu vakcinācijas pret Covid-19 vai Covid-19 pārslimošanas sertifikātu. Atceramies arī to, ka ja pavadošajai personai nav covid sertifikāta, tad bērnu var pavadīt līdz sacensību bāzes ieejai un bieži ir tenisa bāzes, kur apkārt bāzes nožogojumam, var vērot sacensības jebkurš garāmgājējs.

4. Lai pārietu uz nākamo līmeni U10 tenisā uz nenoteiktu laiku 60 spēļu vietā jāsavāc 20 spēles

5. Licences reģistrēšanai un pagarināšanai ir noteikta viena maksa -10Eur, derīga līdz gada beigām. Līdz 1.augustam uz sacensībām varēs pieteikties un piedalīties arī ja nav apmaksāta licence, lai nekavētu sacensību palaišanas procesu.

6. Licences maksai PAYPAL konts pašlaik tiek atjaunots un ir tehniskas problēmas, kamēr tās tiek risinātas maksa jāmaksā manuāli ar internetbankas pārskaitījumu un uz info@u10teniss.lv jāsūta maksājuma uzdevums par apmaksu.

Rekvizīti licences maksai:
Latvijas tenisa savienība
Reģ.Nr.40008009525
Konts: LV89HABA001940J038760  (Starp konta cipariem ir burts J, tā nav kļūda)
Maksājuma uzdevumā jānorāda - spēlētāja vārds, uzvārds un personas kods. Piemēram: gada maksa par licenci Andris Bērziņš p.k. 123456-654321.
Maksājuma uzdevumu apstrāde notiks rindas kārtībā darbadienās līdz plkst.12:00

7. Sertificētie treneri - pagaidām U10 tenisa sistēmā piesakot bērnu uz sacensībām nestrāda sertificēto treneru pārbaude, drīzumā tā tiks atjaunota, līdz ko LTS datu bāze tiks sinhronizēta ar U10 tenisa datu bāzi.

8. Jauna bērna reģistrācija - jāpiesaka sūtot info uz epastu - info@u10teniss.lv, norādot, ka esat veikuši jauna bērna reģistrāciju, bērna vārds uzvārds. Saņemot epastu jums tiks nosūtīts bērna licences numurs ar kuru varēsiet pieteikties uz sacensībām.

LTS drošības protokols

PRIECĪGUS LĪGO SVĒTKUS!

 

 

lts lts lts


Mūs atbalsta

lg seb Wilson Milzu Venden Igate Food Union vs lok lsfp