Informācija sacensību organizatoriem 2011

2010-12-29

1. Visus U10 - Green, Orange un Red sacensību nolikumus sūtīt uz info@u10teniss.lv

2. Visus U10 sacensību rezultātus sūtīt uz info@u10teniss.lv

3. Rezultātu tabulas ir standartizētas un tās ir jāaizpilda pēc dotā parauga. Skatīt Sacensības - Dokumentācija. Turpmāk visi sacensību rezultāti tiks publicēti un būs aplūkojami sacensību kalendārā, kā arī pie rezultātiem.

4. Pirms pieņemat bērnus U8, U9, U10 un U12 sacensībās Jums ir jāpārliecinās vai bērnam ir tiesības spēlēt konkrētā līmeņa sacensībās. Ir jāņem vērā 3 komponenti: vecuma grupa, U10 reitings 01.01.2011. un spēlētāju saraksti pa grupām pie U10 rezultātu apkopojuma.

Piemērs nr.1: Spēlētājs nav vēl iekļauts spēlētāju sarakstā pie U10 rezultātu apkopojuma, bet bija iekļauts U10 reitingā
Risinājums nr.1: Spēlētājs var spēlēt RED, ORANGE vai GREEN sacensībās, ja dzimšanas gads nepārsniedz vecuma grupai norādīto vecumu.

Piemērs nr.2: Spēlētājs nav vēl iekļauts spēlētāju sarakstā pie U10 rezultātu apkopojuma un netika iekļauts U10 reitingā
Risinājums nr.2: Spēlētājs var piedalīties „RED", „ORANGE", „GREEN" grupās attiecīgi savam vecumam.

Piemērs nr.3: Spēlētājs ir iekļauts attiecīgās grupas spēlētāju sarakstā pie U10 rezultātu apkopojuma.
Risinājums nr.3: Spēlētājs drīkst spēlēt sacensībās attiecīgajā vecuma grupā kurā bija pieteicies.

U12 sacensībās drīkst piedalīties:

 

5. U8, U9, U10 sacensības tiek spēlētas pēc „Round Robin" sistēmas - spēles notiek spēlējot "katram ar katru". Red, Orange un Green grupas sacensībās dalībnieki pa apakšgrupām tiek izlikti vadoties pēc izlozes, vēlāk pēc nospēlēto un uzvarēto spēļu skaita proporcijas. Sacensības ir jāizspēlē par visām vietām. Ar punktu skaitīšanas sistēmu var iepazīties sadaļā Sacensības-Sacensību noteikumi.

6. U10 Tenisa laukuma izmērus skatīt sadaļā U10 Teniss - U10 Tenisa līmeņi

7. Noteikti izlasiet - U10 Tenisa sacensību noteikumus

8. Ja uzskatat, ka varētu rasties neskaidrības sacensību organizēšanā vai arī neesat pārliecināti, ka novadīsiet sacensības pareizi, tad pirmo reizi organizējot U10 Tenisa sacensības Jūs varat pieaicināt LTS U10 sacensību organizatorus.

Organizatori nosūtīs tāmi un noorganizēs sacensības Jūsu vietā, kā arī sniegs Jums konsultāciju par turpmāko U10 tenisa sacensību organizēšanu. Nepieciešamības gadījumā būs arī iespējas izīrēt inventāru.

Sīkāka informācija:
29785162 (Marika)
26017878 (Lilita)

 

lts lts lts


Mūs atbalsta

lg seb Wilson Milzu Venden Igate Food Union vs lok lsfp