Uzlabojumi un jauninājumi U10 Tenisa mājas lapā!

2011-03-02

Sveiki, U10 Tenisa mājas lapas lietotāj!

U10 Tenisa mājas lapā nepārtraukti tiek atjaunota un papildināta informācija un mēs Jums gribam paziņot kādas ir izmaiņas:

1. Ielogojoties sistēmā Jūs pamanīsiet augšā bildi, tas nozīmē, kas Jūs esat veiksmīgi ielogojies.

2. Ir parādijusies jauna Sacensību apakšsadaļa speciāli priekš sacensību organizatoriem - Sacensību organizācija.

3. Vēlviens lielisks jauninājums, kas ietaupīs sacensību organizatoriem un sacensību dalībniekiem laiku. Turpmāk sacensību dalībnieku izloze tiks veikta caur datora sistēmu, kur pēc izlozes, dalībnieku sarakstā katram dalībniekam pretī parādīsies izlozes numurs pēc kura atbilstoši bērns spēlēs attiecīgajā apakšgrupā.

4. LTS kolektīvajiem biedriem un tenisa klubiem ir iespēja saņemt U10 Tenisa inventāru aizpildot Pieteikuma anketu līdz 12.martam. Pēc tam tiks analizēti pieteikumi un inventārs tiks sadalīts konsultējoties ar ITF speciālistiem.

5. Sakarā ar ITF U10 Tenisa speciālistu ierašanos Latvijā, LTS sadarbībā ar ITF Tennis 10's programmu rīkos bezmaksas „Red court" turnīru 5-8g. jauniem bērniem, iesācējiem. Pieteikties turnīram var Sacensību kalendārā. Dalībnieku skaits ir ierobežots.

6. Papildus informāciju par U10 tenisu, interesenti var izlasit jaunizveidotajā ASV tenisa asociācija mājas lapā: www.10andundertennis.com

lts lts lts


Mūs atbalsta

lg seb Wilson Milzu Venden Igate Food Union vs lok lsfp