Mini tenisa popularizācijas programma Tenisa sporta centrā "Pļavnieki"

2011-04-15

„U10 teniss" ir starptautiska programma tenisa spēles apgūšanai bērniem jaunākiem par 10 gadiem, kur katram vecumam ir paredzēts savs izmēra laukums, bumba un raketes garums. Tas atvieglo apmācību un padara treniņu procesu daudz aizraujošāku un interesantāku bērniem.

Nedēļas garumā no 5.-8.aprīlim Latvijas specializētā neatkarīgā tenisa akadēmija sadarbība ar Rīgas 88.vidusskolu īstenoja Mini tenisa sākotnējās apmācības programmu, kurā piedalījās visu 17 sākumskolas klašu audzēkņi. Kopā pasākumu apmeklēja 341 audzēknis no 1.-4.klasei. Pasākums tika organizēts bez maksas, piemeklējot katram bērnam piemērotu mini tenisa inventāru.

Šīs programmas ietvaros treniņa procesā ir iespēja vienlaicīgi piesaistīt daudz vairāk bērnus, salīdzinot ar parastām tenisa apmacības programmām. Apgūstos mini tenisa programmu, bērns būs apguvis tenisa pamatus un ieguvis nepieciešamo fiziskās attīstības bāzi, kas savukārt ļaus bērnam pāriet uz nākamo attīstības līmeni.

Pasākuma beigās katrs bērns saņēma tenisa bumbiņu un reklāmas bukletu par iespējām sākt mācīties spēlēt tenisu.

Visas nodarbības notika pēc Eiropas „U10 tenisa" apstiprinātas metodikas. Pasākums deva arī iespēju pieredzējušajiem akadēmijas treneriem nostiprināt savas zināšanas un jaunajiem treneriem iegūt jaunas zināšanas un iemaņas mini tenisa apmācības metodikā.

Pēc pozitīvām pedagogu un vecāku atsauksmēm un bērnu degošajām acīm var uzskatīt, ka pasākums noritēja veiksmīgi.

Lai popularizētu tenisu visos Rīgas rajonos, kā arī visās Latvijas skolās ar savu pieredzi labprāt dalīsies LTS „U10 Teniss" pārstāvji, kā arī Tenisa sporta centra Pļavnieki un Latvijas specializētās neatkarīgās tenisa akadēmijas treneri.

Info par Mini tenisa popularizācijas programmas norisi interesēties pa telefonu pie Lilitas Kozirevas - 26017878

Informācija par Mini tenisa nodarbībām pie TSC „Pļavnieki" vadītāja Andreja Bukina - 20200800, 29212018

Gaidām visus interesentus piedalīties bērnu mini tenisa programmas apmācībā!

 

lts lts lts


Mūs atbalsta

lg seb Wilson Milzu Venden Igate Food Union vs lok lsfp