Jaunākās ziņas U10 tenisā (27.04.2011.)

2011-05-03

U10 tenisa sacensību kalendārs

Turpmāk U10 tenisa sacensību kalendārā tiks ieviesta stingrāka kontrole. Sakarā ar piesātināto U10 Tenisa kalendāru, jaunas sacensības sākot ar 2011.gada 20.aprīli netiek pieņemtas, bet var tikt izskatīti izņēmuma gadījumi, ja sacensības kādam klubam tiek atceltas vai ir nepieciešamas papildus kādas vecuma grupas sacensības. Par papildus sacensību nepieciešamību lems U10 tenisa komisija. Lēmums

Šogad tenisa klubiem būs jāiesūta līdz 10.oktobrim savs provizoriskais sacensību kalendārs 2012.gadam, kur katram klubam būs atļauts ielikt limitētu sacensību skaitu katrai vecuma grupai (U8, U9, U10).

U8, U9 vecuma grupu uzvaru skaita palielinājuma nepieciešamība

Ar 2011.gada 1.jūniju tiks palielināts uzvaru skaits „Red" grupā (U8) no 20 uz 30 uzvarētām spēlēm, „Orange" grupā (U9) no 30 uz 35 uzvarētām spēlēm (Lēmums). Tie, kas līdz 1.jūnijam būs paspējuši saņemt grupas līmeņa sertifikātus savācot nepieciešamo uzvaru skaitu, tiem sertifikāts būs spēkā arī pēc 1.jūnija, tas attiecas uz gadījumiem, kad bērns ir saņēmis sertifikātu, bet tomēr vēl turpina tajā pašā grupā spēlēt tālāk.

Nepieciešamība uzvaru skaitu palielināt radās tādēļ, kad palielinājās U10 tenisa sacensību skaits, kas savukārt veicina to, ka ļoti lielā ātrumā bērni iziet savas vecuma grupas līmeni, kas neatbilst U10 tenisa filozofijai.

Filozofija - nesteigties un kārtīgi apgūt katras vecuma grupas līmeni un tikai tad pāriet uz nākamo. Kaut arī ir savākts nepieciešamais uzvaru skaits, treners izlemj vai bērns ir gatavs pāriet uz nākamo līmeni. Ir arī pretēji gadījumi, kad treneri steidzina un kas vēl nav līdz galam izpratuši U10 tenisa būtību, tad šādos gadījumos vecākiem būtu jāapdomā vai patiešām ir laiks pāriet uz nākamo līmeni.

Iegaumējiet! Saņemot iesniegumu par pāreju uz nākamo līmeni, atgriezties iepriekšējā līmenī vairs nevarēs.

Tiesnešu datu bāze


Sākoties U10 tenisam ir palielinājusies nepieciešamība pēc pieredzējušiem tiesnešiem. Sacensību organizatoriem ir problēmas atrast kvalificētus tiesnešu, kas būtu gatavi tiesāt bērnu sacensībās.

Ir nolemts sākt organizēt LTS kursus bērniem sakot no 14gadiem, kur bērni tiks apmācīti tiesnešu darbībai un iegūs sertifikātus. Veiksmīga projekta realizācijā organizatoriem būs pieejama datu bāze ar tiesnešu telefoniem, lai varētu sakontaktēties ar tiem.

Labākiem tiesnešiem sākot ar 16 gadiem tiks piedāvāts tiesāt arī nopietnākus turnīrus.

U10 tenisa mājas lapas jauninājums

Tagad sadaļā Rezultāti, katram bērnam var aplūkot uzvarēto un nospēlēto spēļu vēsturi, to var izdarīt uzspiežot uz bērna spēlētāju līmeņa bumbiņas. Atvērsies atsevišķs logs, kur varēs aplūkot kuros sacensību turnīros, katrs bērns ir piedalījies un cik ir nospēlētās un uzvarētās spēles.

 

lts lts lts


Mūs atbalsta

lg seb Wilson Milzu Venden Igate Food Union vs lok lsfp