U10 Tenisa motivācijas programma

2011-06-16


Daudziem bērniem un bērnu vecākiem viens no motivējošiem faktoriem U10 Tenisā ir saņemt LTS sertifikātus un pāriet uz nākamo līmeni. U10 Tenisa pamatideja nav ātrāk pāriet uz nākamo līmenī, bet tieši otrādi ilgāk uzturēties katrā no U10 Tenisa līmeņiem un nesteigties ar pāreju uz nākamo. Pareizi būtu, ka vienā līmenī bērns spēlē aptuveni gadu, ja ir kāds bērns, kam tiešām esošais līmenis ir par vieglu, tad tādos gadījumos ir normāli pāriet uz nākamo līmeni nedaudz ātrāk.

Zelta likums U10 Tenisā - NESTEIGTIES!!!

 

Lai bērns ilgāk uzturētos vienā attiecīgā līmenī neatkarīgi no tā vai ir saņemts sertifikāts, LTS sadarbībā ar Latvijā pārstāvošām tenisa zīmola firmām ir papildinājusi motivēšanas programmu.

Katras grupas U8, U9, U10 gada labākie grupas spēlētāji meiteņu un zēnu grupā saņems jaunu tenisa raketi . U10 grupas labākiem spēlētājiem nāks komplektā arī soma, kā arī tiks piedāvāts slēgt kontraktu ar vienu no tenisa zīmola firmām.

Būs arī piemiņas kausi un pārsteigumu balvas no LTS labākajiem un aktīvākajiem gada spēlētājiem U10 Tenisā.

Labākie spēlētāji tiks noteikti vērtējot savstarpējo spēļu % attiecību.

Piemērs: uzvarētās spēles (7) : nospēlētajām spēlēm (24) = savstarpējā spēļu attiecība (0,29) * 100% = 29,16%. Jo tuvāk 100%, jo labāka spēļu % attiecība.

Lai pretendētu uz gada spēlētāju balvām ir jāsaņem līmeņa sertifikāts un jāturpina spēlēt esošajā līmenī, lai uzlabotu spēļu statistiku.

Ja bērns pāries uz nākamo līmeni, tad iepriekšējā līmeņa rezultāti attiecīgajā līmeņa gada rezultātu apkopojumus arī tiks ņemti vērā. Tikai jāsaprot ir viens, ka pārejot uz nākamo līmeni, iepriekšējā līmeņa spēļu statistiku vairs nevarēs labot, un iespējams, ka otram labākajam būs iespēja uzlabot savu spēļu statistiku un lielāka iespēja pretendēt uz balvām!

Balvu pasniegšana notiks „Gada Tenisa noslēguma ballē".

 

lts lts lts


Mūs atbalsta

lg seb Wilson Milzu Venden Igate Food Union vs lok lsfp