SEB pavasara tenisa festivāls

2012-05-15"SEB tenisa mēneša" ietvaros šo sestdien, 12. maijā, Rīgas satiksmes tenisa kortos Ezermalas ielā 32, Mežaparkā, norisinājās tenisa sacensības bērniem "SEB pavasara tenisa festivāls". Dalībai festivālā pieteicies gandrīz pusotrs simts dalībnieku, kas ir līdz šim lielākais skaits un liecina, ka interese par tenisu Latvijā pieaug.

"SEB pavasara tenisa festivālā" piedalijās U10 vecuma grupas: U8, U9, U10. Vislielākais dalībnieku skaits bija U8 vecuma grupā, kur tenisa spēles prasmē un veiklībā sacentās 48 mazie spēlētāji. Tenisa festivāla ietvaros notika arī sacensības starp skolām, kurās piedalījās komandas no pamatskolas "Rīdze", Rīgas 49. vidusskolas, Rīgas 54. vidusskolas, Rīgas 64. vidusskolas un Rīgas Kristīgās vidusskolas.

Tāpat kā pieaugušo sacensībās, arī labākie mazie tenisa spēlētāji tika pie vērtīgām balvām. 1. - 3. vietas ieguvēji visās vecuma grupās saņēma kausus un medaļas. Ikviens "SEB pavasara tenisa festivāla" dalībnieks ieguva diplomu un vērtīgas piemiņas balvas, ko sarūpējusi SEB banka.

Kopumā tika izspēlētas 320 spēles. Tie-break līdz 11 punktiem skolu komandu sacensībās aizvadīja 90 spēles, red grupā 118 spēles, orange grupā 66 spēles. Green grupa spēlēja vienu setu līdz uzvarētiem 4 geimiem, kopumā izspēlējot 36 spēles.

Tenisa festivāla apmeklētājiem paredzēts plašs aktivitāšu klāsts. Jaunākos festivāla viesus izklaidēja Pifs un Herkuless. Savukārt aktīvākie mazie tenisa atbalstītāji varēja piedalīties fotoorientēšanās sacensībās.

Lai veicinātu sabiedrības interesi par tenisu, šī gada maijā visā Latvijā norisinās "SEB tenisa mēnesis". Tā ietvaros interesentiem, kuri vēlas izmēģināt tenisa spēli pirmo reizi, ir iespēja pieteikties bezmaksas tenisa nodarbībai kādā no Latvijas tenisa klubiem, kur nodarbības laikā pieredzējuši tenisa treneri iepazīstinās ar spēles pamatprincipiem, sniegs informāciju par tenisa spēlei nepieciešamo apģērbu un inventāru, kā arī palīdzēs spert pirmos soļus spēles pamatu apgūšanā. Tenisa mēnesi noslēgs Rīgas sporta nakts, kas 1. jūnijā notiks Vērmanes dārzā.

Skatīt fotogrāfijas...

P.s.Ja vēlaties lai ieliek arī kādu Jūsu foto no šī pasākuma, lūdzu sūtiet uz info@u10teniss.lv

 

lts lts lts


Mūs atbalsta

lg seb Wilson Milzu Venden Igate Food Union vs lok lsfp