LTS licenču īpašniekiem ir iespēja redzēt Davis Cup by BNP Paribas spēles

2012-08-22

LTS licenču īpašniekiem ir iespēja redzēt Davis Cup by BNP Paribas spēles

Latvija-Ukraina par puscenu!

Spēļu laiks un vieta: Liepājas olimpiskais centrs 14.-16.09.2012, spēļu sākums 14.00

LTS piedāvā īpašu iespēju visiem LTS licenču īpašniekiem nokļūt uz Davis Cup BY BNP Paribas par īpašu cenu.

LTS licences īpašnieks var iegādāties biļetes uz Davis cup by BNP Paribas spēlēm par īpašu cenu - 2,- ls par vienu biļeti pieaugušajiem, 1.00 Ls par biļeti U 10 spēlētājiem(bērniem), uz trīs dienām - 5,-Ls pieaugušajam un 3,- Ls U 10 spēlētājam( bērnam).

Lai rezervētu biļetes, dodieties uz: http://www.piesakies.lv/f/cc1e43f5a4f22e184ea5d49194cf9ca0

Informācija par biļešu iegādes kārtību:

Rezervējot biļetes ar licenci, nav iespējams izvēlēties konkrētas sēdvietas, tiks piedāvātas sēdvietas, kuras varēs izvēlēties uz vietas, iegādājoties biļetes. Biļešu skaits, kuras ir rezervētas iegādei ar licencēm, ir ierobežots, tādēļ, ja interese par rezervāciju būs lielāka kā pieejamais biļešu skaits, priekšroka tiek dota tiem, kuri ir rezervējuši biļetes ātrāk(pēc datuma un laika).

Ar vienu licenci var reģistrēt un iegādāties ne vairāk kā 2 biļetes uz vienu dienu, biļetes ar licenci iespējams reģistrēt lidz 10.septembrim plkst. 12.00.

Par biļetēm varēs samaksāt un tās saņemt Biļešu servisa biļešu kasēs Liepājas Olimpiskajā centrā, sākot ar 11.septembri no plkst. 10.00. Lai saņemtu rezervētās biļetes, nepieciešams uzrādīt LTS licenci, ar kuru biļetes ir rezervētas.

Ar LTS U 10 licenci var iegādāties 2 bērnu biļetes par Ls 1.00 uz vienu dienu vai vienu pieaugušo biļeti( 2.00 Ls) un vienu bērnu biļeti(1.00 Ls) vai arī biļetes uz visām trijām dienām - pieaugušajiem par 5,-Ls , U 10 bērniem par 2.50 Ls. Ja ar U 10 vecuma bērnu kopā ierodas pieaugušais, tas ir jāatzīmē aizpildāmajā anketā.

Ja rezervētās biļetes uz spēli netiks izņemtas spēles dienā līdz plkst. 14.00, tad tās tiks atdotas citiem interesentiem, kuri būs biļetes rezervējuši, bet atradīsies ārpus (tas attiecas arī uz visu 3 dienu biļetēm).

Papildus biļetes par pilnu cenu variet iegādāties Biļešu servisa kasēs vai internetā www.bilesuserviss.lv


Ar cieņu,
Latvijas tenisa savienība

 

lts lts lts


Mūs atbalsta

lg seb Wilson Milzu Venden Igate Food Union vs lok lsfp