Atskats uz bērnu tenisa gada balli 2013

2014-01-07

Sestdien, 4.janvārī pludmales centrā Brazīlija U10 tenisa spēlētājiem bija iespēja būt kopā citādā gaisotnē ārpus tenisa kortā. Kopumā pasākumu apmeklēja - 89 spēlētāji.

Apbalvojām labākos 2013.gada spēlētājus katrā vecuma grupā:

Red grupā: Ričards Špaks un Enija Paula Aploka
Orange grupā: Dāvids Špaks un Evelīna Ķīvīte
Green grupā: Edvards Liepiņš un Rebeka Zvirbule

Šogad gada laureātiem tika pasniegtas vērtīgas dāvanu kartes no tenisa firmas WILSON, kas 2013.gadā bija U10 tenisa programmas sponsors, kas atbalstīja dažāda veida pasākumus ar inventāru un balvām.

Spēlētājiem kausus atbrauca pasniegt Jeļena Ostapenko, kas šobrīd ir viena no Latvijas perspektīvākajām tenisistēm, kas aizstāv Latvija vārdu pasaulē.

Pēc apbalvošanas bērni devās uz Madagaskaras salu kopā ar Lauvu un 3 pingvīniem, lai piedalītos jautrā ballītē. Pēc kopīgās disenītes notika mielošanās ar brīnumskaisto U10 tenisa torti.

Lielākā daļa bērnu ievēroja "dress kodu" un ieradās Madagaskaras jeb džungļu stila tērpos. Tika apbalvoti stilīgāk tērptie Madagaskaras iemītnieki.

Lielu Paldies vēlamies teikt arī SEB bankai par atbalstu 2013.gada rīkotajos U10 tenisa pasākumos. Paldies vēlamies teikt arī pludmales centra Brazīlijas personālam par sagādāto prieku mūsu bērniem.

Pasākuma bildes var aplūkot Foto sadaļā. Lejupielādēt un aplūkot visas bildes no pasākuma varēs līdz 31.janvārim - http://failiem.lv/u/wlblhud

Vēlam veiksmi 2014.gadā!

 

lts lts lts


Mūs atbalsta

lg seb Wilson Milzu Venden Igate Food Union vs lok lsfp