U10 tenisa sacensību noteikumu izmaiņas

2014-03-10

 

LTS, izskatot U10 komisijas priekšlikumu un secinot, ka attīstoties „U10 tenisa" programmai, ir palielinājusies interese par dalību U10 tenisa programmas ietvaros rīkotajās sacensībās, lai uzlabotu nolemj:

 

 

1.Ieviest WC (Wild card) sacensībās, kurās ir dalībnieku ierobežojumi.
Sākot ar 2014.gada 1.aprīli, sacensību organizators varēs piešķirt sava kluba spēlētājam, ja tas nav iekļuvis sacensībās ierobežotu dalībnieku skaita dēļ, WC (ielūgums uz sacensībām). Spēlētājam, kuram tiks piešķirts WC, ir jābūt reģistrētam uz konkrētajām sacensībām kā arī viņš ir jāinformē par WC piešķiršanu. Ja WC sacensībās netiek piešķirtas, tad sacensībās dalībnieki tiek pielaisti parastajā kārtībā- pēc reģistrācijas laika.
WC sacensībās tiek piešķirtas sekojoši:
8- 15 dalībnieki sacensībās- 1 WC
16-23 dalībnieki sacensībās - 2 WC
24-31 dalībnieki sacensībās - 3 WC
32 un vairāk dalībnieki sacensībās - 4 WC
Ja sacensībās dalībnieku skaits nav ierobežots, WC netiek piešķirtas.

2. No 1.aprīļa, līdz 31.maijam tiek ierobežota dalība sacensībās vienam spēlētājam, ja ir ierobežots sacensību dalībnieku skaits.
Ja pēc kārtas divas (2) kalendārās sacensības vienai vecuma grupai ir ar ierobežotu dalībnieku skaitu, tad bērnu varēs pieteikt dalībai tikai uz vienām sacensībām. Savukārt, ja starp divām kalendārajām sacensībām ar ierobežojumu būs starpā sacensības bez ierobežojuma, tad tie bērni, kuri būs pieteikušies uz pirmajām sacensībām ar ierobežojumu, varēs pieteikties arī uz nākamajām sacensībām ar ierobežojumu. WC nevar piešķirt spēlētājam, ja tas ir spēlējis jau iepriekšējās sacensībās ar ierobežotu dalībnieku skaitu.

3. Pieteikšanās atvēršana uz U10 sacensībām.
Sakarā ar to, ka organizatori reizēm laicīgi neiesniedz Nolikumus, kā tas paredzēts pēc sacensību noteikumiem, vai arī bērnu vecāki/pieteicēji par vēlu piesakās uz vēlamajām sacensībām un nokļūst rezervistu sarakstā, pēc Nolikuma apstiprināšanas datora sistēma automātiski atvērs pieteikšanos sacensībām pēc 2 dienām no sacensību nolikuma iesniegšanas brīža - konkrētā datumā un laikā. Kamēr uzraksts "Pieteikties" būs sarkanā krāsā, pieteikties sacensībām nevarēs. Uzzināt pieteikšanās atvēršanās datumu un laiku var uzspiežot uz sarkano uzrakstu "Pieteikties".

Lēmums 10.03.2014.

 

lts lts lts


Mūs atbalsta

lg seb Wilson Milzu Venden Igate Food Union vs lok lsfp