Rīgā notiks turnīrs jauniešiem "Future tennis cup by SEB"

2014-09-30

Šo sacensību pirmsākumi meklējami pērn, kad visu trīs Baltijas valstu tenisa savienības un SEB bankas vienojās par kopējām jauno tenisistu sacensībām. Pirmās sacensības norisinājās Lietuvā, cīņām notiekot starp tenisa klubiem, bet šogad sacensības plānotas starp labākajiem tenisa spēlētājiem no katras valsts.

Sacensības notiks tenisa klubā "Enri", Rīgā, Kalnciema ielā 207. Tajās piedalīsies pa divām meitenēm un diviem zēniem no katras valsts katrā vecuma grupā (U-9, U-11 un U-13). Katra valstu cīņa sastāvēs no sešām spēlēm - divām zēnu un divām meiteņu vienspēlēm (pirmais numurs pret pirmo, otrais pret otro), kā arī zēnu un meiteņu dubultspēlēm. Kopā tiks spēlēti 54 mači, bet uzvarētāji tiks noskaidroti, saskaitot kopā visas uzvarētās/zaudētās spēles visos vecumos.

Latvijas komandu sacensībās pārstāvēs:
U-9 vecuma grupā: Nicole Baikova, Ksenija Rage, Daniels Tens, Stefans Audriņš
U-11 vecuma grupā: Eva Zazdravniha, Amēlija Matjunina, Nikolajs Galkins, Edvards Teodors Liepiņš
U13 vecuma grupā: Anna Jakovļeva, Darja Semeņistaja, Renārs Grodskis, Roberts Jaričevskis

Mūsu komandas kapteines - Marika Netenberga un Jelena Jakovļeva

Turnīra norisi atbalsta SEB Banka, kas parūpējusies arī par balvām jaunajiem tenisistiem. Aicinām apmeklēt spēles gan 4., gan 5.oktobrī no 11:00, lai atbalstītu mūsu jaunos censoņus un savām acīm pārliecinātos, kuras valsts jaunie tenisisti šogad iegūs pirmo vietu!

 

lts lts lts


Mūs atbalsta

lg seb Wilson Milzu Venden Igate Food Union vs lok lsfp