Papildinājums U10 tenisa noteikumiem

2014-11-26

Ir izstrādāts papildinājums U10 tenisa sacensību noteikumam par ierobežotu dalību sacensībās, ja ir ierobežots sacensību dalībnieku skaits.

Ja pēc kārtas divas (2) kalendārās sacensības vienai vecuma grupai ir ar ierobežotu dalībnieku skaitu, tad bērnu varēs pieteikt dalībai tikai uz vienām sacensībām, bet otrajās sacensībās uz kurām viņš tiks pieteikts, viņš parādīsies kā rezerves spēlētājs ar īpašu atzīmi zvaignes formā. Rezerves spēlētājam būs iespēja pretendēt uz dalību sacensībās, ja uz sacensībām nebūs pieteicies pilns dalībnieku skaits.

Savukārt, ja starp divām kalendārajām sacensībām ar ierobežojumu būs starpā sacensības bez ierobežojuma, tad tie bērni, kuri būs pieteikušies uz pirmajām sacensībām ar ierobežojumu, varēs pieteikties arī uz nākamajām sacensībām ar ierobežojumu. WC nevar piešķirt spēlētājam, ja tas ir spēlējis jau iepriekšējā nedēļā sacensībās ar ierobežotu dalībnieku skaitu. Ja dalībnieks otrajās sacensībās parādīsies rezervistu sarakstā, tad viņam būs iespēja pretendēt uz dalībnieku vietu sacensībās, ja uz sacensībām nebūs pieteicies pilns dalībnieku skaits.

Ar cieņu,
LTS, U10 tenisa komisija

 

lts lts lts


Mūs atbalsta

lg seb Wilson Milzu Venden Igate Food Union vs lok lsfp