Atskats uz bērnu tenisa gada balli 2014

2015-01-05

Sestdien, 3.janvārī pludmales centrā Brazīlija U10 tenisa spēlētājiem bija iespēja būt kopā citādā gaisotnē ārpus tenisa kortā. Kopumā pasākumu apmeklēja - 102 spēlētāji.

Apbalvojām labākos 2014.gada spēlētājus katrā vecuma grupā:

Red grupā: Stefans Audriņš un Polina Koroļova
Orange grupā: Ričards Špaks un Enija Paula Aploka
Green grupā: Daniels Tens un Angelīna Bļinova

Šogad gada laureātiem tika pasniegtas balvas no tenisa firmas Prince, kas 2014.gadā bija U10 tenisa programmas sponsors, kas atbalstīja dažāda veida pasākumus ar inventāru un balvām.

Spēlētājiem kausus atbrauca pasniegt Jeļena Ostapenko, kas 2014.gadā dabūja 2 nominācijas sportā - "Uzlecošā zvaigzne" un "Gada izaugsme". Jeļena 2014.gadā uzvarēja 1.vietu prestižā turnīrā - Wimbldonā Junioriem.

Pēc apbalvošanas bērni devās uz atrakcijām kopā ar Ledus sirds varoņiem. Pēc kopīgās dejas notika mielošanās ar brīnumskaisto U10 tenisa torti.

Lielākā daļa bērnu ievēroja "dress kodu" un ieradās Ledus sirds varoņu tērpos no kuriem 2 labākie tika apbalvoti.

Lielu Paldies vēlamies teikt arī SEB bankai par atbalstu 2014.gada rīkotajos U10 tenisa pasākumos. Paldies vēlamies teikt arī pludmales centra Brazīlijas personālam par sagādāto prieku mūsu bērniem.

Pasākuma bildes var aplūkot Foto sadaļā. Lejupielādēt un aplūkot visas bildes no pasākuma var šeit - https://failiem.lv/u/vpxtduv

Vēlam veiksmi 2015.gadā!

 

 

lts lts lts


Mūs atbalsta

lg seb Wilson Milzu Venden Igate Food Union vs lok lsfp