Sacensību kalendārs 2023

Rezultāti saskaņoti ar LTS: 2016-05-31 10:24:47

Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
558 21.-22.05. U8
Zēni
Rīgas Satiksme sp/b, Ezermalas iela 32, Rīga Lilita Didriksone 26017878
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1 Kirils Sokolovs 
Tennis Pro Academy
 
:
:
2 2 Tomass Dālderis 
Tenisa sporta skola OPEN
 
:
:
3 3 Marats Očeredņuks 
Individuāli
 
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 4 Toms Emīls Stalīdzāns 
ACB
 
:
:
2 5 Martins Mašals 
Tennis Pro Academy
 
:
:
3 6 Marats Iļjasovs 
Neten Heart tenisa skola
 
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 7 Marks Madoneckis 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
2 8 Marats Apens 
Teniss Rīgā biedrība
 
:
:
3 9 Valters Viškers 
Individuāli
 
:
:
4.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 10 Ilja Lebedevs 
Individuāli
 
:
:
2 11 Maksims Ivanovs 
LSNT Akadēmija
 
:
:
3 12 Niks Rozkovs 
LSNT Akadēmija
 
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
558 21.-22.05. U8
Zēni
Rīgas Satiksme sp/b, Ezermalas iela 32, Rīga Lilita Didriksone 26017878
5.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 13 Ilja Maleevs 
Tenisa klubs Revers 96
 
:
:
2 14 Harijs Sausverds 
Rīgas satiksmes tenisa klubs
 
:
:
3 15 Henrijs Krastiņš 
Centrālais tenisa klubs
 
:
:
6.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 16 Ēriks Mašals 
Tennis Pro Academy
 
:
:
2 17 Timo Bertrams Tikums 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
3 18 Toms Zvilna 
Individuāli
 
:
:
7.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 19 Everts Leonards Neibergs 
ACB
 
:
:
:
2 20 Jegors Petrovs 
Tenisa skola "Spars"
 
:
:
:
3 21 Dāvids Grāvis 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
4 22 Patriks Brieze 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
8.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 23 Filips Reuts 
Individuāli
 
:
:
:
2 24 Maiks Vasilioglo 
TC Lielupe
 
:
:
:
3 25 Miks Majors 
Individuāli
 
:
:
:
4 26 Ernests Treimanis 
Neten Heart tenisa skola
 
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
558 21.-22.05. U8
Zēni
Rīgas Satiksme sp/b, Ezermalas iela 32, Rīga Lilita Didriksone 26017878
     
     
:
   
     
 
:
 
     
:
   
    1.
   
:
:
   
     
 
:
 
     
:
   
   
 
:
3.
   
   
:
 
    5.
 
:
   
:
 
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
558 21.-22.05. U8
Zēni
Rīgas Satiksme sp/b, Ezermalas iela 32, Rīga Lilita Didriksone 26017878
     
     
:
   
     
 
:
 
     
:
   
    9.
   
:
:
   
     
 
:
 
     
:
   
   
   
:
 
    13.
 
:
   
:
 
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
558 21.-22.05. U8
Zēni
Rīgas Satiksme sp/b, Ezermalas iela 32, Rīga Lilita Didriksone 26017878
     
     
:
   
     
 
:
 
     
:
   
    17.
   
:
:
   
     
 
:
 
     
:
   
   
   
:
 
    21.
 
:
   
:
 
   
 
:
25.
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
558 21.-22.05. U8
Meitenes
Rīgas Satiksme sp/b, Ezermalas iela 32, Rīga Lilita Didriksone 26017878
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1 Alise Latiša 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
2 2 Sofija Āboltiņa 
SK "Garkalnes TS"
 
:
:
3 3 Lība Paula Pavāre 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 4 Vladislava Leščinska 
Rēzeknes bērnu jaunatnes sporta skola
 
:
:
2 5 Valeria Guseva 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
3 6 Elza Agate Dimante 
Denisa Pavlova tenisa skola
 
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 7 Alise Bērzupe 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
2 8 Ksenija Žuravļova 
 
:
:
3 9 Anfisa Kosheleva 
ACB
 
:
:
4.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 10 Emīlija Golde 
Individuāli
 
:
:
2 11 Kjāra Paula Želubovska 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
3 12 Elizabete Selīna Bērziņa 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
558 21.-22.05. U8
Meitenes
Rīgas Satiksme sp/b, Ezermalas iela 32, Rīga Lilita Didriksone 26017878
5.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 13 Kate Anne Nececka 
 
:
:
:
2 14 Aleksandra Torgošova 
Tenisa klubs Jelgava
 
:
:
:
3 15 Alena Bobkina 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
4 16 Eleonora Krupnova 
Individuāli
 
:
:
:
6.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 17 Amēlija Jefimova 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
2 18 Samanta Āboliņa 
Tenisa sporta skola OPEN
 
:
:
:
3 19 Karina Joničenoka 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
4 20 Anne-Marie Litvaka 
 
:
:
:
7.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 21 Ketlina Zvaune 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
2 22 Madara Patrīcija Stalīdzāne 
ACB
 
:
:
:
3 23 Anna Bardina 
Neten Heart tenisa skola
 
:
:
:
4 24 Laura Mundure  
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
8.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 25 Anna Azarova 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
2 26 Kamilla Černousova 
Tenisa skola "Spars"
 
:
:
:
3 27 Estere Burkovska 
Tennis 4Fun
 
:
:
:
4 28 Terēza Lotta Tikuma 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
558 21.-22.05. U8
Meitenes
Rīgas Satiksme sp/b, Ezermalas iela 32, Rīga Lilita Didriksone 26017878
     
     
:
   
     
 
:
 
     
:
   
    1.
   
:
:
   
     
 
:
 
     
:
   
   
 
:
3.
   
   
:
 
    5.
 
:
   
:
 
   
 
:
7.
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
558 21.-22.05. U8
Meitenes
Rīgas Satiksme sp/b, Ezermalas iela 32, Rīga Lilita Didriksone 26017878
     
     
:
   
     
 
:
 
     
:
   
    9.
   
:
:
   
     
 
:
 
     
:
   
   
 
:
11.
   
   
:
 
    13.
 
:
   
:
 
   
 
:
15.
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
558 21.-22.05. U8
Meitenes
Rīgas Satiksme sp/b, Ezermalas iela 32, Rīga Lilita Didriksone 26017878
     
     
:
   
     
 
:
 
     
:
   
    17.
   
:
:
   
     
 
:
 
     
:
   
   
 
:
19.
   
   
:
 
    21.
 
:
   
:
 
   
 
:
23.
   
   
:
 
    25.
 
:
   
:
 
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
558 21.-22.05. U9
Zēni
Rīgas Satiksme sp/b, Ezermalas iela 32, Rīga Lilita Didriksone 26017878
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 1 Emīls Patriks Dzenītis 
Centrālais tenisa klubs
 
:
:
:
2 2 Markus Rocēns 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
3 3 Aaron Kelle 
Individuāli
 
:
:
:
4 4 Vladimirs Krastiņš 
Tenisa klubs Revers 96
 
:
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 5 Artūrs Žagars 
Cēsu TB
 
:
:
:
2 6 Andrejs Bendrāts 
Tenisa skola "Spars"
 
:
:
:
3 7 Rolands Ērglis 
Individuāli
 
:
:
:
4 8 Ralfs Kanģīzeris 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 9 Nikita Bogdanovs 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
2 10 Rihards Neimanis 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
3 11 Renāts Ivko 
Individuāli
 
:
:
:
4 12 Aleksandrs Čurkins 
TK Concept
 
:
:
:
4.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 13 Ēriks Valeinis 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
2 14 Dominiks Alsiņš 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
3 15 Erlends Teodors Neibergs 
ACB
 
:
:
:
4 16 Rafaels Gorsvāns 
Ventspils tenisa klubs
 
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
558 21.-22.05. U9
Zēni
Rīgas Satiksme sp/b, Ezermalas iela 32, Rīga Lilita Didriksone 26017878
5.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 17 Markuss Akmeņlauks 
Ventspils tenisa klubs
 
:
:
:
2 18 Dāvis Mežals 
Cēsu TB
 
:
:
:
3 19 Kristaps Vaivars 
ACB
 
:
:
:
4 20 Ansis Strāķis 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
6.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 21 Oskars Butāns 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
2 22 Rūdolfs Grencmanis 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
3 23 Klāvs Kaņepe 
Centrālais tenisa klubs
 
:
:
:
4 24 Rafaels Bācis 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
558 21.-22.05. U9
Zēni
Rīgas Satiksme sp/b, Ezermalas iela 32, Rīga Lilita Didriksone 26017878
7.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 25 Gustavs Silarājs 
Tenisa klubs Jelgava
 
:
:
:
2 26 Aleksandrs Sotikovs 
Tenisa skola "Spars"
 
:
:
:
3 27 Vladislavs Brigaders 
LSNT Akadēmija
 
:
:
:
4 28 Ricardas Rybakas 
Individuāli
 
:
:
:
8.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 29 Ričards Merzļakovs 
Individuāli
 
:
:
:
:
2 30 Stefans Birznieks 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
:
3 31 Daņila Kupičs 
Individuāli
 
:
:
:
:
4 32 Nils Neo Trapāns 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
:
5 33 Ričards Dzirkals 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
558 21.-22.05. U9
Zēni
Rīgas Satiksme sp/b, Ezermalas iela 32, Rīga Lilita Didriksone 26017878
     
     
:
   
     
 
:
 
     
:
   
    1.
   
:
:
   
     
 
:
 
     
:
   
   
 
:
3.
   
   
:
 
    5.
 
:
   
:
 
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
558 21.-22.05. U9
Zēni
Rīgas Satiksme sp/b, Ezermalas iela 32, Rīga Lilita Didriksone 26017878
     
     
:
   
     
 
:
 
     
:
   
    9.
   
:
:
   
     
 
:
 
     
:
   
   
   
:
 
    13.
 
:
   
:
 
     
     
:
   
     
 
:
 
     
:
   
    17.
   
:
:
   
     
 
:
 
     
:
   
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
558 21.-22.05. U9
Zēni
Rīgas Satiksme sp/b, Ezermalas iela 32, Rīga Lilita Didriksone 26017878
   
   
:
 
    21.
 
:
   
:
 
     
     
:
   
     
 
:
 
     
:
   
    25.
   
:
:
   
     
 
:
 
     
:
   
   
   
:
 
    29.
 
:
   
:
 
   
 
:
31.