Sacensību kalendārs 2023

Rezultāti saskaņoti ar LTS: 2016-11-29 13:41:39

Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
596 20.11. U8
Zēni
Dambja iela 5, Rīga Turnīrs Aleksandrs Kublinskis 25431117
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 1 Marats Apens 
Teniss Rīgā biedrība
 
:
:
:
2 2 Timo Bertrams Tikums 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
3 3 Matvejs Gurskis 
 
:
:
:
4 4 Maksims Ivanovs 
LSNT Akadēmija
 
:
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 5 Markuss Krastiņš 
Fortūna un Sports -Z
 
:
:
:
2 6 Andris Pavlovs 
Vārpu tenisa centrs
 
:
:
:
3 7 Ivan Sokiran 
Individuāli
 
:
:
:
4 8 Everts Leonards Neibergs 
ACB
 
:
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 10 Gustavs Brižs 
ACB
 
:
:
:
2 11 Marats Očeredņuks 
Individuāli
 
:
:
:
3 12 Egils Niedra 
SK "Garkalnes TS"
 
:
:
:
4 13 Jegors Petrovs 
Tenisa skola "Spars"
 
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
596 20.11. U8
Zēni
Dambja iela 5, Rīga Turnīrs Aleksandrs Kublinskis 25431117
1-3 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1gr.1v  
:
:
2 2gr.1v  
:
:
3 3gr.1v  
:
:
4-6 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1gr.2v  
:
:
2 2gr.2v  
:
:
3 3gr.2v  
:
:
7-9 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1gr.3v  
:
:
2 2gr.3v  
:
:
3 3gr.3v  
:
:
10-12 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1gr.4v  
:
:
2 2gr.4v  
:
:
3 3gr.4v  
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
596 20.11. U8
Meitenes
Dambja iela 5, Rīga Turnīrs Aleksandrs Kublinskis 25431117
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1 Sofija Stolere 
Individuāli
 
:
:
2 2 Anna Zudāne 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
3 3 Amēlija Jefimova 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 4 Elizabete-Patrīcija Stirna 
Individuāli
 
:
:
:
2 5 Dita Sondore 
Individuāli
 
:
:
:
3 6 Jekaterina Potapenko 
 
:
:
:
4 7 Karolīna Rocēna 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 8 Vendija Suharževska 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
2 9 Ketlina Zvaune 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
3 10 Emīlija Golde 
Individuāli
 
:
:
:
4 11 Alise Lisovska 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
596 20.11. U8
Meitenes
Dambja iela 5, Rīga Turnīrs Aleksandrs Kublinskis 25431117
1-3 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1gr.1v  
:
:
2 2gr.1v  
:
:
3 3gr.1v  
:
:
4-6 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1gr.2v  
:
:
2 2gr.2v  
:
:
3 3gr.2v  
:
:
7-9 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1gr.3v  
:
:
2 2gr.3v  
:
:
3 3gr.3v  
:
:
2gr.4v  
3gr.4v
:
10v

Sacensību tiesneši

Galvenais tiesnesis:


Laukuma tiesneši:

Soda punkti