Sacensību kalendārs 2023

Rezultāti saskaņoti ar LTS: 2017-03-06 15:18:53

Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
617 05.03. U8
Zēni
Mārupes tenisa skola, Mazcenu aleja 6a, Jaunmārupe Krišs Cērpiņš 27171502
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 1 Ivan Sokiran 
Individuāli
 
:
:
:
:
2 2 Maksims Smarguns 
Centrālais tenisa klubs
 
:
:
:
:
3 3 Jegors Haritonovs 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
:
4 4 Everts Leonards Neibergs 
ACB
 
:
:
:
:
5 5 Gordejs Rezuns 
 
:
:
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 6 P V
1 6 Nils Zābers 
AA Tenisa skola
 
:
:
:
:
:
2 7 Andris Pavlovs 
Vārpu tenisa centrs
 
:
:
:
:
:
3 8 Dāvis Karpovs 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
:
:
4 9 Reinis Rozenbergs 
Centrālais tenisa klubs
 
:
:
:
:
:
5 11 Gustavs Brižs 
ACB
 
:
:
:
:
:
6 12 Ivans Tarasovs 
Rēzeknes bērnu jaunatnes sporta skola
 
:
:
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
617 05.03. U8
Zēni
Mārupes tenisa skola, Mazcenu aleja 6a, Jaunmārupe Krišs Cērpiņš 27171502
1/2 FINĀLS
1gr.1v.  
2gr.2v
:
 
2gr.1v.  
1gr.2v
:
 
FINĀLI
1/2 uzv  
1/2 uzv
:
1.
1/2 zaud  
1/2 zaud
:
3.
1gr.3v.  
2gr.3v
:
5.
1gr.4v.  
2gr.4v
:
7.
1gr.5v.  
2gr.5v
:
9.
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
617 05.03. U8
Meitenes
Mārupes tenisa skola, Mazcenu aleja 6a, Jaunmārupe Krišs Cērpiņš 27171502
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 1 Anna Zudāne 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
2 2 Marija Speransa Matiusi 
Fortūna un Sports -Z
 
:
:
:
3 3 Amēlija Jefimova 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
4 4 Keisija Bērziņa 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 5 Nora Gurjeva 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
2 6 Karolīna Lāce 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
3 7 Elza Agate Dimante 
Denisa Pavlova tenisa skola
 
:
:
:
4 8 Patricija Mudraja 
Centrālais tenisa klubs
 
:
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 9 Marianna Kovaļenko 
Individuāli
 
:
:
:
2 11 Anna Šteinberga 
Ventspils tenisa klubs
 
:
:
:
3 12 Jekaterina Potapenko 
 
:
:
:
4 13 Alise Lisovska 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
4.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 14 Karlīna Dzirniece 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
:
2 15 Paula Kapača 
Individuāli
 
:
:
:
:
3 17 Rusnė Donelaitė 
 
:
:
:
:
4 18 Paula Gurecka 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
5 19 Maria Klevanova 
Denisa Pavlova tenisa skola
 
:
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
617 05.03. U8
Meitenes
Mārupes tenisa skola, Mazcenu aleja 6a, Jaunmārupe Krišs Cērpiņš 27171502
1-4 VIETA
1gr.1v    
   
2gr.1v
:
 
    1.
3gr.1v  
:
   
4gr.1v
:
 
   
 
:
3.
5-8 VIETA
1gr.2v    
   
2gr.2v
:
 
    5.
3gr.2v  
:
   
4gr.2v
:
 
   
 
:
7.
9-12 VIETA
1gr.3v    
   
2gr.3v
:
 
    9.
3gr.3v  
:
   
4gr.3v
:
 
   
 
:
11.
13-16 VIETA
1gr.4v    
   
2gr.4v
:
 
    13.
3gr.4v  
:
   
4gr.4v
:
 
   
 
:
15.

Sacensību tiesneši

Galvenais tiesnesis:


Laukuma tiesneši:

Soda punkti