Sacensību kalendārs 2023

Rezultāti saskaņoti ar LTS: 2017-04-05 18:06:41

Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
623 01.-02.04. U9
Zēni
TK Spars, "Jaunrūdas", Mārupes pagasts, Rīgas rajons 10 29558157
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1 Andrejs Bendrāts 
Tenisa skola "Spars"
 
:
:
2 3 Vladimirs Krastiņš 
Tenisa klubs Revers 96
 
:
:
3 4 Andris Pavlovs 
Vārpu tenisa centrs
 
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 5 Tomass Dālderis 
Tenisa sporta skola OPEN
 
:
:
2 6 Maksimilijonas Saudargas 
 
:
:
3 7 Kristofers Strazds 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 8 Nikita Bogdanovs 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
2 9 Ilja Maleevs 
Tenisa klubs Revers 96
 
:
:
:
3 10 Jegors Petrovs 
Tenisa skola "Spars"
 
:
:
:
4 11 Kristofers Krūmiņš 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
4.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 12 Einius Gofencas 
 
:
:
:
2 13 Egils Niedra 
SK "Garkalnes TS"
 
:
:
:
3 14 Kirils Sokolovs 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
4 15 Gustavs Brižs 
ACB
 
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
623 01.-02.04. U9
Zēni
TK Spars, "Jaunrūdas", Mārupes pagasts, Rīgas rajons 10 29558157
1-4 VIETA
1gr.1v    
   
2gr.1v
:
 
    1.
3gr.1v  
:
   
4gr.1v
:
 
   
 
:
3.
5-8 VIETA
1gr.2v    
   
2gr.2v
:
 
    5.
3gr.2v  
:
   
4gr.2v
:
 
   
 
:
7.
9-12 VIETA
1gr.3v    
   
2gr.3v
:
 
    9.
3gr.3v  
:
   
4gr.3v
:
 
   
 
:
11.
3gr.4v  
4gr.4v
:
13.
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
623 01.-02.04. U9
Meitenes
TK Spars, "Jaunrūdas", Mārupes pagasts, Rīgas rajons 10 29558157
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 1 Maija Alise Zvirbule 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
2 3 Elizabete Selīna Bērziņa 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
3 5 Alisa Viripajeva 
Tenisa skola "Spars"
 
:
:
:
4 6 Anna Azarova 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 7 Laura Tropa 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
2 8 Evelīna Matijevska 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
3 9 Valeria Guseva 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
4 10 Alena Bobkina 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 12 Kamilla Černousova 
Tenisa skola "Spars"
 
:
:
:
2 14 Laura Mundure  
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
3 15 Darja Kanaševiča 
Tenisa sporta skola OPEN
 
:
:
:
4 16 Viktorija Visočanska 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
623 01.-02.04. U9
Meitenes
TK Spars, "Jaunrūdas", Mārupes pagasts, Rīgas rajons 10 29558157
1-3 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1gr.1v  
:
:
2 2gr.1v  
:
:
3 3gr.1v  
:
:
4-6 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1gr.2v  
:
:
2 2gr.2v  
:
:
3 3gr.2v  
:
:
7-9 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1gr.3v  
:
:
2 2gr.3v  
:
:
3 3gr.3v  
:
:
10-12 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1gr.4v  
:
:
2 2gr.4v  
:
:
3 3gr.4v  
:
:

Sacensību tiesneši

Galvenais tiesnesis:


Laukuma tiesneši:

Soda punkti