Sacensību kalendārs 2023

Rezultāti saskaņoti ar LTS: 2017-04-24 10:53:00

Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
627 22.-23.04. U10
Zēni
Jelgavas Tenisa centrs, Lietuvas šos.68a Jelgava Māris Upenieks 29106434
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 1 Erlends Teodors Neibergs 
ACB
 
:
:
:
:
2 2 Ēriks Valeinis 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
:
3 3 Žilvinas Mickus 
Individuāli
 
:
:
:
:
4 4 Ronaldo Keršis 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
:
5 5 Rafaels Bācis 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 6 Markus Rocēns 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
:
2 7 Daņila Kupičs 
Individuāli
 
:
:
:
:
3 8 Armands Aire 
Individuāli
 
:
:
:
:
4 9 Pauls Kristofers Kūdriņš 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
:
5 10 Ričards Merzļakovs 
Individuāli
 
:
:
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 11 Nils Neo Trapāns 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
:
2 12 Reinis Roberts Nececkis 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
:
3 13 Rafaels Gorsvāns 
Ventspils tenisa klubs
 
:
:
:
:
4 14 Rihards Neimanis 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
:
5 15 Dominiks Alsiņš 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
627 22.-23.04. U10
Zēni
Jelgavas Tenisa centrs, Lietuvas šos.68a Jelgava Māris Upenieks 29106434
4.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 16 Mārtiņš Rubezis 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
:
2 17 Renāts Ivko 
Individuāli
 
:
:
:
:
3 18 Stefans Birznieks 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
:
4 19 Ricardas Rybakas 
Individuāli
 
:
:
:
:
5 20 Kristaps Vaivars 
ACB
 
:
:
:
:
1-4 VIETA
1gr.1v    
   
2gr.1v
:
 
    1.
3gr.1v  
:
   
4gr.1v
:
 
   
 
:
3.
5-8 VIETA
1gr.2v    
   
2gr.2v
:
 
    5.
3gr.2v  
:
   
4gr.2v
:
 
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
627 22.-23.04. U10
Zēni
Jelgavas Tenisa centrs, Lietuvas šos.68a Jelgava Māris Upenieks 29106434
9-12 VIETA
1gr.3v    
   
2gr.3v
:
 
    9.
3gr.3v  
:
   
4gr.3v
:
 
13-16 VIETA
1gr.4v    
   
2gr.4v
:
 
    13.
3gr.4v  
:
   
4gr.4v
:
 
17-20 VIETA
1gr.5v    
   
2gr.5v
:
 
    17.
3gr.5v  
:
   
4gr.5v
:
 
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
627 22.-23.04. U10
Meitenes
Jelgavas Tenisa centrs, Lietuvas šos.68a Jelgava Māris Upenieks 29106434
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 1 Elizabete Marta Hamitova 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
2 2 Elīza Kupruka 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
:
3 3 Valerija Belinska 
Tenisa skola "Spars"
 
:
:
:
:
4 4 Andželīna Garda 
Tenisa skola "Spars"
 
:
:
:
:
5 5 Patrīcija Andersone 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 6 Aleksandra Rožkalne 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
:
2 7 Jana Deņisenko 
Centrālais tenisa klubs
 
:
:
:
:
3 8 Digna Konovalova 
Individuāli
 
:
:
:
:
4 9 Daniela Puiše 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
:
5 10 Megija Upeniece 
Individuāli
 
:
:
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 11 Alena Bobkina 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
:
2 12 Anastasija Baranova 
 
:
:
:
:
3 13 Daniela Dārta Feldmane 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
:
4 14 Beatrise Zeltiņa 
Fortūna un Sports -Z
 
:
:
:
:
5 15 Polina Koroļova 
Teniss Rīgā biedrība
 
:
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
627 22.-23.04. U10
Meitenes
Jelgavas Tenisa centrs, Lietuvas šos.68a Jelgava Māris Upenieks 29106434
4.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 16 Stefānija Bolēvica 
ACB
 
:
:
:
:
2 17 Žanete Daila Siliņa 
Ventspils tenisa klubs
 
:
:
:
:
3 18 Karina Joničenoka 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
:
4 19 Paula Tropa 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
:
5 20 Līva Valeine 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
:
1-4 VIETA
1gr.1v    
   
2gr.1v
:
 
    1.
3gr.1v  
:
   
4gr.1v
:
 
   
 
:
3.
5-8 VIETA
1gr.2v    
   
2gr.2v
:
 
    5.
3gr.2v  
:
   
4gr.2v
:
 
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
627 22.-23.04. U10
Meitenes
Jelgavas Tenisa centrs, Lietuvas šos.68a Jelgava Māris Upenieks 29106434
9-12 VIETA
1gr.3v    
   
2gr.3v
:
 
    9.
3gr.3v  
:
   
4gr.3v
:
 
13-16 VIETA
1gr.4v    
   
2gr.4v
:
 
    13.
3gr.4v  
:
   
4gr.4v
:
 
17-20 VIETA
1gr.5v    
   
2gr.5v
:
 
    17.
3gr.5v  
:
   
4gr.5v
:
 

Sacensību tiesneši

Galvenais tiesnesis:


Laukuma tiesneši:

Soda punkti