Sacensību kalendārs 2023

Rezultāti saskaņoti ar LTS: 2017-09-05 11:47:44

Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
659 2.-3.09. U10
Zēni
TK Spars, "Jaunrūdas", Mārupes pagasts, Rīgas rajons Vadims Morozs 29558157
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1 Rafaels Bācis 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
2 2 Ēriks Mašals 
Tennis Pro Academy
 
:
:
3 3 Ivan Sokiran 
Individuāli
 
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 4 Kārlis Flugins 
SK "Garkalnes TS"
 
:
:
:
2 5 Martins Mašals 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
3 6 Ralfs Upenieks 
Individuāli
 
:
:
:
4 7 Aleksandrs Sotikovs 
Tenisa skola "Spars"
 
:
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 8 Oskars Butāns 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
2 9 Haralds Prãve 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
3 10 Markus Rocēns 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
4 11 Andrejs Bendrāts 
Tenisa skola "Spars"
 
:
:
:
4.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 12 Nils Neo Trapāns 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
2 13 Tomass Dālderis 
Tenisa sporta skola OPEN
 
:
:
:
3 14 Dāvids Dzenītis 
Tenisa skola "Spars"
 
:
:
:
4 15 Nikita Bļinkovs 
Teniss Rīgā biedrība
 
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
659 2.-3.09. U10
Zēni
TK Spars, "Jaunrūdas", Mārupes pagasts, Rīgas rajons Vadims Morozs 29558157
1-4 VIETA
1gr.1v    
   
2gr.1v
:
 
    1.
3gr.1v  
:
   
4gr.1v
:
 
   
 
:
3.
5-8 VIETA
1gr.2v    
   
2gr.2v
:
 
    5.
3gr.2v  
:
   
4gr.2v
:
 
   
 
:
7.
9-12 VIETA
1gr.3v    
   
2gr.3v
:
 
    9.
3gr.3v  
:
   
4gr.3v
:
 
   
 
:
11.
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
659 2.-3.09. U10
Zēni
TK Spars, "Jaunrūdas", Mārupes pagasts, Rīgas rajons Vadims Morozs 29558157
13-15 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 2gr.4v  
:
:
2 3gr.4v  
:
:
3 4gr.4v  
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
659 2.-3.09. U10
Meitenes
TK Spars, "Jaunrūdas", Mārupes pagasts, Rīgas rajons Vadims Morozs 29558157
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 1 Polina Trendecka 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
2 2 Aleksandra Torgošova 
Tenisa klubs Jelgava
 
:
:
:
3 3 Rūta Marija Aploka 
Cēsu TB
 
:
:
:
4 4 Karina Joničenoka 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 5 Megija Upeniece 
Individuāli
 
:
:
:
2 6 Anastasija Baranova 
 
:
:
:
3 7 Elizabete Marta Hamitova 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
4 8 Silvija Čapkeviča 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 9 Evelīna Matijevska 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
2 10 Patrīcija Andersone 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
3 11 Beatrise Cimermane 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
4 12 Oļesja Demčenkova 
Neten Heart tenisa skola
 
:
:
:
4.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 13 Kamilla Černousova 
Tenisa skola "Spars"
 
:
:
:
:
2 14 Paula Tropa 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
:
3 15 Marta Rebeka Kauškale 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
:
4 16 Alena Bobkina 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
:
5 17 Daniela Dārta Feldmane 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
659 2.-3.09. U10
Meitenes
TK Spars, "Jaunrūdas", Mārupes pagasts, Rīgas rajons Vadims Morozs 29558157
1-4 VIETA
1gr.1v    
   
2gr.1v
:
 
    1.
3gr.1v  
:
   
4gr.1v
:
 
   
 
:
3.
5-8 VIETA
1gr.2v    
   
2gr.2v
:
 
    5.
3gr.2v  
:
   
4gr.2v
:
 
   
 
:
7.
9-12 VIETA
1gr.3v    
   
2gr.3v
:
 
    9.
3gr.3v  
:
   
4gr.3v
:
 
   
 
:
11.
13-16 VIETA
1gr.4v    
   
2gr.4v
:
 
    13.
3gr.4v  
:
   
4gr.4v
:
 
   
 
:
15.

Sacensību tiesneši

Galvenais tiesnesis:


Laukuma tiesneši:

Soda punkti