Sacensību kalendārs 2023

Rezultāti saskaņoti ar LTS: 2017-10-03 13:57:14

Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
666 30.09. U8
Zēni
Gaujas iela 26, Ādaži, LV-2164 Marija Kozireva 29837597
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 1 David Ambartsumyan 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
:
2 2 Gordejs Rezuns 
 
:
:
:
:
3 3 Kristers Āboltiņš 
SK "Garkalnes TS"
 
:
:
:
:
4 4 Henrijs Miks Gulāns 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
:
5 5 Maksims Smarguns 
Centrālais tenisa klubs
 
:
:
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 6 P V
1 6 Ričards Lācis 
Tenisa skola "Spars"
 
:
:
:
:
:
2 7 Ivans Tarasovs 
Rēzeknes bērnu jaunatnes sporta skola
 
:
:
:
:
:
3 8 Ričards Vingris 
V Tennis Academy
 
:
:
:
:
:
4 9 Ivans Malinovs 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
:
:
5 10 Aleksandras Saudargas 
 
:
:
:
:
:
6 11 Jānis Liberts 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
666 30.09. U8
Zēni
Gaujas iela 26, Ādaži, LV-2164 Marija Kozireva 29837597
1/2 FINĀLS
1gr.1v.  
2gr.2v
:
 
2gr.1v.  
1gr.2v
:
 
FINĀLI
1/2 uzv  
1/2 uzv
:
1.
1/2 zaud  
1/2 zaud
:
3.
1gr.3v.  
2gr.3v
:
5.
1gr.4v.  
2gr.4v
:
7.
1gr.5v.  
2gr.5v
:
9.
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
666 30.09. U8
Meitenes
Gaujas iela 26, Ādaži, LV-2164 Marija Kozireva 29837597
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 6 7 P V
1 1 Lueta Robalte 
Individuāli
 
:
:
:
:
:
:
2 2 Emīlija Flugina 
SK "Garkalnes TS"
 
:
:
:
:
:
:
3 3 Marta Strautniece 
Tenisa klubs Jelgava
 
:
:
:
:
:
:
4 4 Patricija Mudraja 
Centrālais tenisa klubs
 
:
:
:
:
:
:
5 5 Endija Šaraka 
Tenisa sporta skola OPEN
 
:
:
:
:
:
:
6 6 Maria Klevanova 
Denisa Pavlova tenisa skola
 
:
:
:
:
:
:
7 7 Katrina Visnevska 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
666 30.09. U9
Zēni
Gaujas iela 26, Ādaži, LV-2164 Marija Kozireva 29837597
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 1 Jegors Haritonovs 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
:
2 2 Everts Leonards Neibergs 
ACB
 
:
:
:
:
3 3 Toms Emīls Stalīdzāns 
ACB
 
:
:
:
:
4 4 Kārlis Kristiāns Kulbergs 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
:
5 5 Egils Niedra 
SK "Garkalnes TS"
 
:
:
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 6 Dāvis Karpovs 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
:
2 7 Timo Bertrams Tikums 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
3 8 Patriks Brieze 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
:
4 9 Nikita Bogdanovs 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
:
5 10 Kristofers Strazds 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 11 Nils Zābers 
AA Tenisa skola
 
:
:
:
:
2 12 Marks Madoneckis 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
:
3 13 Marats Apens 
Teniss Rīgā biedrība
 
:
:
:
:
4 14 Jaroslavs Kieņa 
 
:
:
:
:
5 15 Jegors Petrovs 
Tenisa skola "Spars"
 
:
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
666 30.09. U9
Zēni
Gaujas iela 26, Ādaži, LV-2164 Marija Kozireva 29837597
4.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 16 Reinis Rozenbergs 
Centrālais tenisa klubs
 
:
:
:
:
2 17 Reinis Svarāns 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
:
3 18 Romans Kravcovs 
Denisa Pavlova tenisa skola
 
:
:
:
:
4 19 Maksimilijonas Saudargas 
 
:
:
:
:
5 20 Andris Pavlovs 
Vārpu tenisa centrs
 
:
:
:
:
1-4 VIETA
1gr.1v    
   
2gr.1v
:
 
    1.
3gr.1v  
:
   
4gr.1v
:
 
   
 
:
3.
5-8 VIETA
1gr.2v    
   
2gr.2v
:
 
    5.
3gr.2v  
:
   
4gr.2v
:
 
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
666 30.09. U9
Zēni
Gaujas iela 26, Ādaži, LV-2164 Marija Kozireva 29837597
9-12 VIETA
1gr.3v    
   
2gr.3v
:
 
    9.
3gr.3v  
:
   
4gr.3v
:
 
13-16 VIETA
1gr.4v    
   
2gr.4v
:
 
    13.
3gr.4v  
:
   
4gr.4v
:
 
17-20 VIETA
1gr.5v    
   
2gr.5v
:
 
    17.
3gr.5v  
:
   
4gr.5v
:
 
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
666 30.09. U9
Meitenes
Gaujas iela 26, Ādaži, LV-2164 Marija Kozireva 29837597
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 1 Adele Kalniņa 
ACB
 
:
:
:
:
2 2 Emīlija Golde 
Individuāli
 
:
:
:
:
3 3 Elza Agate Dimante 
Denisa Pavlova tenisa skola
 
:
:
:
:
4 4 Ksenija Žuravļova 
 
:
:
:
:
5 5 Amēlija Jefimova 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 6 Vladislava Leščinska 
Rēzeknes bērnu jaunatnes sporta skola
 
:
:
:
:
2 7 Laura Mundure  
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
:
3 8 Sofija Stolere 
Individuāli
 
:
:
:
:
4 9 Samanta Āboliņa 
Tenisa sporta skola OPEN
 
:
:
:
:
5 10 Karolīna Rocēna 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 11 Anna Zudāne 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
:
2 12 Darja Kanaševiča 
Tenisa sporta skola OPEN
 
:
:
:
:
3 13 Marija Bistrova 
Tenisa skola "Spars"
 
:
:
:
:
4 14 Paula Gurecka 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
5 15 Alise Lisovska 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
666 30.09. U9
Meitenes
Gaujas iela 26, Ādaži, LV-2164 Marija Kozireva 29837597
4.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 16 Alma Krūmiņa 
Individuāli
 
:
:
:
:
2 17 Dārta Egle 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
:
3 18 Lote Līva Bormane 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
:
4 19 Astra Ozola 
ACB
 
:
:
:
:
5 20 Elizabete-Patrīcija Stirna 
Individuāli
 
:
:
:
:
1-4 VIETA
1gr.1v    
   
2gr.1v
:
 
    1.
3gr.1v  
:
   
4gr.1v
:
 
   
 
:
3.
5-8 VIETA
1gr.2v    
   
2gr.2v
:
 
    5.
3gr.2v  
:
   
4gr.2v
:
 
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
666 30.09. U9
Meitenes
Gaujas iela 26, Ādaži, LV-2164 Marija Kozireva 29837597
9-12 VIETA
1gr.3v    
   
2gr.3v
:
 
    9.
3gr.3v  
:
   
4gr.3v
:
 
13-16 VIETA
1gr.4v    
   
2gr.4v
:
 
    13.
3gr.4v  
:
   
4gr.4v
:
 
17-20 VIETA
1gr.5v    
   
2gr.5v
:
 
    17.
3gr.5v  
:
   
4gr.5v
:
 

Sacensību tiesneši

Galvenais tiesnesis:


Laukuma tiesneši:

Soda punkti